Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Lielākais saldējuma kokteilis Latvijā - 1.septembrī

30.08.2010

Sveicot visus skolēnus un arī viņu vecākus un skolotājus ar jauna mācību gada iesākšanos, Ventspils Kultūras centrs un Piedzīvojumu parks ir sagādājis vienreizēju pārsteigumu – Latvijā lielāko saldējuma kokteili, kuru pagatavos bārmeņu duets Gvido Elksnis un Stasis Jonāns.

Tas taps no Druvas saldējuma un Pūres plūmju sulas, pievienojot eksotisku Pūrē ražotu granātābolu sīrupu. 400 litru saldējuma kokteilis tiks gatavots uz speciāli aprīkotas skatuves gigantiskā mikserī un tas tiks sadalīts 1333 porcijās.
Bārmeņu darbošanās sāksies plkst. 14.00 un tā būs iestudēta šova programma, kuras laikā tiks demonstrēti galvu reibinoši triki, lai kokteili uzburtu krāsainu un garšīgu. Paralēli kokteiļa gatavošanai par muzikālo noformējumu rūpēsies dīdžejs Lācis un popstudija „Jūras akmentiņi”, skolnieku fizisko sagatavotību jaunajam mācību gadam pārbaudīs svarbumbu celšanas kubs „Ventspils atlants”, bet svētkus vadīs LNT raidījuma „Tautas balss” vadītājs Māris Grigalis. Pasākums ilgs līdz plkst. 17.00.
Pasākumu organizē Ventspils piedzīvojumu parks sadarbībā ar Ventspils Kultūras centru, pasākuma atbalstītāji ir A/S „Druvas pārtika”, SIA „Pure Food”, veikalu tīkls „TOP”.
Kokteiļa pagatavošana būs aizraujošs un svinīgs notikums par godu pirmajai skolas dienai! Uz tikšanos Ventspils Piedzīvojumu parkā 1. septembrī!
 

Komentārs par rakstu: Lielākais saldējuma kokteilis Latvijā - 1.septembrī

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!