Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks atvērts no 1.septembra

27.08.2010

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks 1.septembrī, verot durvis pēc vasaras pārtraukuma, piedāvā vecākiem palīdzēt sarūpēt pārsteigumu savai mazajai atvasei uzsākot skolas gaitas.

Apmeklējot Ūdens atrakciju un SPA kompleksu kopā, no 1. līdz 5.septembrim vecākiem par pirmklasnieku ieejas maksa nebūs jāmaksā.
Sākot no 1.septembra pēc vasaras brīvdienām klientiem atkal būs pieejams lielais un mazais baseins, atlētikas zāle, kā arī Ūdens atrakciju un SPA komplekss ar sāls istabu, pirtīm, burbuļvannām, slidkalniņiem, bērnu un lielo viļņu baseinu. Uz gardām pusdienām vai kādu kafijas pauzi gaidīs arī kafejnīca „Ūdensroze”.
Lielais un mazais baseins, kā arī atlētikas zāle darba dienās strādās no plkst. 8:00 līdz 22:00, bet sestdienās un svētdienās no plkst. 9:00 līdz 19:00. Savukārt Ūdens atrakciju un SPA komplekss darbosies darba dienās no plkst. 12:00 līdz 22:00, sestdienās no plkst. 9:00 līdz 22:00 un svētdienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Sīkāka informācija ar cenām un aprakstu par Ūdens piedzīvojumu parka pakalpojumiem pieejama mājas lapā www.udensparks.lv.
 

Komentārs par rakstu: Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks atvērts no 1.septembra

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!