Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājas apkārtnes tūrisma objekti nominēti Kurzemes Tūrisma asociācijas ikgadējai balvai „Lielais Jēkabs”

25.08.2010

Jau astoto gadu Kurzemes Tūrisma asociācija (KTA) izvērtē Kurzemes tūrisma piedāvājumus dažādās nominācijās, lai veiksmīgākajiem un kvalitatīvākajiem tūrisma uzņēmēju Gada ballē piešķirtu balvu „Lielais Jēkabs”.

Tūrisma informācijas centri balvai izvirza savas puses labākos tūrisma piedāvājumus sekojošās nominācijās: Dižā lauku sēta, Tūrisma dižā mājas lapa, Dižais piedāvājums ģimenei, Dižais amatu meistars, Dižā kolekcija, Dižais Kurzemes ēdiens, Dižais Kurzemes pasākums. Kā redzams pēc nomināciju nosaukumiem, šogad Kurzeme dižojas…

Liepājas puse šajās kategorijās nominējusi gan pieredzes un tradīcijām bagātus tūrisma uzņēmumus, gan arī nozares debitantus: Nominācijā „Dižā lauku sēta” izvirzīti Nīcas novada „Sīpoli” un "Pūķarags" Papē, par labāko un atraktīvāko mājas lapu cīnīsies www.beachparty.lv un www.virzas-keramika.lv, savukārt no Liepājas puses kā Dižais piedāvājums ģimenei izvirzīta Izziņas un aktīvās atpūtas taka PPP Dunalkas pagastā un Atpūta "Ziemeļos" Bārtas pagastā, kas 2009.gadā startēja kā jaunais tūrisma piedāvājums. Nominācijā Dižais amatu meistars izvirzīts Amatnieku nams Liepājā un Zivju pikniks (meistars Dzintars Zamarītis) Pāvilostā; Dižā kolekcija - Pūķu Jāņa seno mūzikas instrumentu kolekcija Rucavā un ekspozīcija „Jūrmalnieku senatne” Nīcas novada Jūrmalciemā; nominācijā Dižais Kurzemes ēdiens sacentīsies Restorāns "Vecais Kapteinis" Liepājā un Etnogrāfiskā māja „Zvanītāji” Rucavā, bet nominācijai Dižais Kurzemes pasākums tiek piedāvāti Svētki ģimenei "Lielmutis Fricis un Lielmute Marta" un Fontaine Festival Liepājā
Arī šogad, tāpat kā 2009.gadā, ir izveidotas vairākas ekspertu komisijas, kas katrai nominācijai izvirzītos objektus iepazīst klātienē. Ekspertu komisijas sastāvā ir tūrisma informācijas centra darbinieks, sabiedrības pārstāvis un preses pārstāvis. Vērtēšanai ir izstrādāti īpaši kritēriji, no kuriem būtiskākie – objekta pieejamība un norādes zīmju esamība, kā arī viesmīlība. Katrai atsevišķai nominācijai var noteikt arī papildus kritērijus, piemēram, piedāvājumā ģimenēm ar bērniem ekspertu komisija lielu vērību pievērš drošības jautājumiem, pakalpojuma cenai un objekta piemērotībai dažādu vecuma grupu bērnu interesēm.
 

Komentārs par rakstu: Liepājas apkārtnes tūrisma objekti nominēti Kurzemes Tūrisma asociācijas ikgadējai balvai „Lielais Jēkabs”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!