Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) rīko vienu no pēdējām šīs vasaras ekskursijām.

18.08.2010

Svētdien, 22.augustā, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) rīko vienu no pēdējām šīs vasaras ekskursijām.

Šoreiz ceļš vedīs uz Skrundas novada skaistākajām vietām. Programmā apvienotas gan vēsturiski nozīmīgas apskates vietas – piemiņas vagons uz Sibīriju deportētajiem Skrundas apkārtnes iedzīvotājiem un piemiņas siena par godu 1919.gada brīvības cīņām –, gan arī skaisti un interesanti dabas objekti – iežu atsegumi Ventas pietekas Šķerveļa krastos un mistiskais Upenieku pilskalns. Uz Ventas rāmo tecējumu varēs paskatīties, sēžot Kuršu ķoniņu krēslos Skrundas pilskalnā. Brauciena dalībnieki apmeklēs nelielo Lēnu katoļu baznīcu, kurā kalpo prāvests Andrejs Mediņš, kurš tur izveidojis „Kalna svētību kopienu” – garīgās un fiziskās rehabilitācijas vietu atkarībā nonākušiem cilvēkiem. Ekskursijas noslēgumā varēs uzzināt, kā tiek audzētas šitake sēnes un nobaudīt gardu šitake zupu.
Pirms mācību gada sākuma 28.augustā LRTIB piedāvā paviesoties kaimiņu zemē Lietuvā. Ekskursijas laikā varēs iepazīt zemūdens pasauli un noskatīties delfīnu šovu Jūras muzejā, pastaigāt pa Klaipēdas vecpilsētu un apmeklēt Pulksteņu muzeju.
 

Komentārs par rakstu: Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) rīko vienu no pēdējām šīs vasaras ekskursijām.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!