Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Fotokonkurss par Liepājas pilsētvidi un tās iedzīvotājiem svētkos un ikdienā.

13.08.2010

Turpinās Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja un Liepājas pilsētas domes rīkotais fotokonkurss par Liepājas pilsētvidi un tās iedzīvotājiem svētkos un ikdienā.

Ir iesniegti pirmie darbi Liepājas pilsētas domes un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja rīkotajam fotokonkursam. Fotogrāfiju autors ir Paul Kubisztal, poļu fotogrāfs un žurnālists, kurš jau vairākus mēnešus ceļo pa Eiropu un augusta sākumā vairākas dienas viesojās arī Liepājā. Fotogrāfijās attēlota pilsētas arhitektūra.
Arī iepriekšējā gadā fotokonkursam darbus iesniedza ne vien Liepājas, bet arī citu Latvijas pilsētu iedzīvotāji un ārvalstu tūristi, kas viesojās Liepājā.
Fotokonkursa mērķis ir veikt atraktīvu un mākslinieciski kvalitatīvu Liepājas fotoattēlu atlasi Liepājas tūrisma brošūru, karšu, kalendāru un citu izdevumu izdošanai. Godalgotos fotoattēlus pēc konkursa noslēguma būs iespēja apskatīt izstādē Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja telpās Rožu laukumā 5/6.
Fotoattēliem jāraksturo Liepājas pilsētvide, kultūrvēsturiskie objekti, tūrisma, aktīvās atpūtas un sporta pasākumi, kā arī pilsētas iedzīvotāji un viesi ikdienā un svētkos.
Konkursa vērtēšanas komisijā būs Liepājas pilsētas Domes un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja pārstāvji, un komisija pēc saviem ieskatiem vērtēšanas procesā būs tiesīga pieaicināt speciālistus un ekspertus tūrisma, marketinga, kultūras, sporta, izglītības un fotomākslas jomā. Labāko bilžu autori saņems naudas balvas. Pirmās vietas ieguvējs saņems 100 Ls, otrās – 75 Ls, trešās – 50 Ls. Tiks piešķirta arī Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldes sarūpētā speciālbalva 2010.gada labākajai Liepājas sporta bildei.
Konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2010.gada 1.oktobris. Ar konkursa nolikumu un bilžu iesniegšanas noteikumiem var iepazīties Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6, Liepājā, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, kā arī www.liepaja.lv.
 

Komentārs par rakstu: Fotokonkurss par Liepājas pilsētvidi un tās iedzīvotājiem svētkos un ikdienā.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!