Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Karlīnes ielas svētki Ventspilī

11.08.2010

Sestdien, 28. augustā, jau otro reizi Ventspilī norisināsies Karlīnes ielas svētki. Šī gada svētku tēma – “Kad mēs augām…”. Karlīnes ielas svētku rīkotāji aicinās pakavēties atmiņās, atdzīvināt senus notikumus un sajūtas, kā arī rosinās ventspilnieku izpratni par pilsētas vēsturisko mantojumu un unikalitāti.

Svētki tiks atklāti Karlīnes un Vasarnīcu ielas krustojumā plkst. 12.00, kad iela iemirdzēsies sen aizmirstos tēlos, skaņās, krāsās, smaržās un garšās. Visas ielas garumā līdz pat Loču ielai karlīnieši dāvās prieku un jautrību ikvienam – gan Ostgala iedzīvotājiem, gan ciemiņiem.

Tāpat kā kādreiz svētku viesus priecēs kinoteātris „Venta” un seno atmosfēru izbaudīt aicinās restorāns „Baltika”. Iemūžināt sevi senos tērpos piedāvās foto ateljē, būs iespēja pārbaudīt spēkus dažādās veiklības disciplīnās, kā arī turpat uz ielas varēs tikt pie jaunām štātēm un piedalīties Karlīnes īpašajā modes skatē. Avīžu kioskā varēs iegādāties svētku avīzi un “visjaunākās” ziņas.

Ikviens tiks aicināts svētku izdarībās ar dziedāšanu, dejošanu un ēdiena degustēšanu. Kopības sajūtu radīs sadziedāšanās ar lielkori un tautā iemīļotiem solistiem no Ventspils un ne tikai.

Arī šogad ielu piepildīs kūpinātu zivju smarža. Gan liels, gan mazs varēs iegādāties gardumus vēdera priekam, smukumlietas acu priekam, kā arī baudīt bezmaksas cienastu.

Mazākos svētku viesus ar spēlēm, gardumiem, kustoņiem, dziesmām un jokiem sagaidīs “Bērnu pasaule”. Svētkus noslēgs sadancošanās kopā ar “Baltajiem lāčiem”, saldo 70. un 80. ārzemju un latviešu hitu ritmu „Retro disko”.

Visu pat izstāstīt nevar, cik jautri un labi būs arī šogad! Un tāpēc ikviens tiek aicināts līdzdarboties svētku sagatavošanā! Varbūt kādam ir šujmašīna, grāmatas, avīzes, skaņu plates, kasetes un lentes, no kurām jau sen ir gribēts atbrīvoties? Varat to visu nogādāt Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3.

Karlīnieši ar lielāko prieku pieņems šīs lietas un izmantos svētku organizēšanā! Ja sainis par lielu, lūdzam zvanīt pa tel. 28458018, un karlīnieši palīdzēs tās nogādāt vajadzīgā vietā.
Bez Tevis svētki nebūs izdevušies šā kā tā! Tā ka – riktējies un nāc, veidosim svētkus kopā!

Turpmākai informācijai:

Raitis Roze

Karlīnes ielas svētku darba grupas dalībnieks

tālr.: 28458018

e-pasts: raitis.roze@ventspils.gov.lv
 

Komentārs par rakstu: Karlīnes ielas svētki Ventspilī

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!