Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pirmais „Piedzīvojumu Parka” velobrauciens un triatlons jau šonedēļ

10.08.2010

Ventspilī veselu nedēļas nogali jebkuram aktīva dzīvesveida piekritējam būs iespēja izaicināt sevi aizraujošās sacensībās "Piedzīvojumu Parkā" – 14. augustā Tautas velobraucienā, bet 15. augustā MTB triatlonā.

Sacensībās meistarības klasēs piedalīsies pieredzējuši sportisti, kuriem būs iespēja krāt reitinga punktus un cīnīties par vietām sacensību seriālā „SportLat Balva 2010”. Bet jebkurš aktīvā dzīvesveida piekritējs tiek aicināts gūt prieku un sportisko gandarījumu piedaloties veselības klasēs. Īpaši gaidīti tiek mūsu nākotnes čempioni – bērni līdz 10 gadiem, kuriem būs sagatavotas vecumam atbilstošas simboliskas bērnu distances.


SACENSĪBU PROGRAMMA 

VELOBRAUCIENS sestdien, 14. augustā
Bērnu velobrauciens – bērnu vecumam atbilstošas riteņbraukšanas distances.
Veselības un meistarības klasēm riteņbraukšana pa asfaltu un meža ceļiem bijušās raķešu bāzes teritorijā. Viena apļa garums ir 13,2 km. Distance meistarības klasei būs 1-3 apļi atkarībā no vecuma grupas, bet veselības klasei 1-2 apļi pēc izvēles. Starts tiks dots un finišs būs „Piedzīvojumu parkā”.
 
MTB TRIATLONS svētdien, 15. augustā
Bērnu stilizētais triatlons – bērnu vecumam atbilstošas velobraukšanas un skriešanas distances (starts un trase "Piedzīvojumu Parka" teritorijā!!!).
Veselības un meistarības klasēm starts, sporta inventāra maiņas zona un finišs atradīsies dažādās vietās – starts Zilā karoga pludmalē, peldēšana jūrā paralēli krastam, riteņbraukšana pa asfaltu un meža ceļiem bijušās raķešu bāzes teritorijā un skriešana pa „Piedzīvojumu parka” takām. Distances garums meistarības klasei ir 0,45 km + 12,7 km + 4 km vai 0,3 km + 12,7 km + 2 km (atkarībā no vecuma grupas), bet veselības klasei 0,3 km + 12,7 km + 2 km.


Gatavojoties triatlona sacensībām, tiekamies brīvdabas konsultācijās!
Ņemot līdzi peldlietas un riteni, tiekamies pludmalē:
Rīgā , Vecāķu pludmalē, 11. augustā plkst. 19:00 – konsultē pieredzējušais triatlonists Ģirts Fogels
Ventspilī, Zilā karoga pludmalē, 14. augustā plkst. 20:00 – konsultē „SportLat” un „Ventspils Triatlona Kluba” pārstāvis Raivis Grūbe.

Plašāka informācija www.sportlat.lv, rakstot uz sportlat@sportlat.lv vai zvanot pa tālr. 67891526.

Sacensības organizē biedrība „Sporta klubs SportLat” sadarbībā ar Ventspils „Piedzīvojumu parku” un tās ir ietvertas „ SportLat balva 2010” kopvērtējumā.

Komentārs par rakstu: Pirmais „Piedzīvojumu Parka” velobrauciens un triatlons jau šonedēļ

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!