Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Latvijas ražotāji aktīvi piesakās rudens izstādei - gadatirgum “Ražots Latvijā 2010”

09.08.2010

2010. gada 25. - 28. novembrī, Rīgā, „Skonto hallē” norisināsies rudens izstāde - gadatirgus „Ražots Latvijā 2010.” Tā pulcēs dažādu nozaru lielus un mazus, zināmus un mazpazīstamus Latvijas ražotājus un pakalpojumu sniedzējus. Individuālajiem uzņēmējiem un nelieliem uzņēmumiem, kas Latvijā attīsta kādu unikālu biznesa ideju un piedāvā produkciju vai pakalpojumus, tā būs lieliska iespēja sevi parādīt, iegūt jaunus sadarbības partnerus un klientus.

Izstādes organizatoru “KELLE EXPO” pirmajā rīkotajā izstādē „Ražots Latvijā 2010” pavasarī piedalījās ap 300 dalībnieku un to apmeklēja vairāk nekā 23 000 interesentu. Daudzi uzņēmēji atzinīgi novērtēja izstādi un tajā gūtos biznesa kontaktus.
Ilmārs Klaužs, kurmju slazdu ražošanas uzņēmuma „Miki V” valdes priekšsēdētājs: „Pirms dalības pavasara izstādē mūsu uzņēmums bija tikko dibināts. Izstāde bija ļoti veiksmīga - trīs dienas pēc kārtas tirgojām savu produkciju. Tomēr galvenais, ko guvām, bija biznesa kontakti un uzņēmuma atpazīstamība. Izstāde bija milzīgs atspēriens biznesā, mūsu produkciju ievēroja nozīmīgi tirdzniecības uzņēmumi kā „Depo”, tas ievērojami uzlaboja pārdošanu. Rezultātu jūtam joprojām."
Pavasara izstādi atzinīgi novērtēja arī Latvijas Republikas ekonomikas ministrs Artis Kampars, uzsverot, ka gan lielajiem, gan mazajiem uzņēmumiem tā ir lieliska iespēja gūt plašus biznesa kontaktus un veicināt eksportu. „Ekonomikas ministrija atbalsta SIA „KELLE EXPO” iniciatīvu Latvijas ražošanas un pakalpojumu nozaru eksporta paplašināšanā, kā arī Baltijas valstu ekonomikas sadarbības stiprināšanā, un aicina visus uzņēmējus aktīvi līdzdarboties šajos pasākumos”, atzīmē ekonomikas ministrs Artis Kampars.
Dalību rudens izstādei - gadatirgum “Ražots Latvijā 2010” pieteikuši jau 77 uzņēmumi no visas Latvijas: SIA „Saldus Pārtikas kombināts”, SIA „Saldus Maiznieks”, AS „Spodrība”, SIA „Rīgas ziepju manufaktūra”, SIA „Alus nams”, SIA „Lotes Toys,” Izdevniecība „Skarabejs”, Iecavas uzņēmums „Iecavnieks Painteco”, kas Latvijā ražo dabīgo linu pernicu, Krāslavas bioloģiskā zemnieku saimniecība „Smaidi” un daudzi citi.
Izstādes dalībnieku un apmeklētāju ērtībai rudens izstādei par norises vietu izvēlēta “Skonto halle”, jo tā ir īpaši piemērota šādu vērienīgu projektu rīkošanai. Blakus hallei ir plaša autostāvvieta, kur varēs ērti novietot automašīnas gan izstādes dalībnieki, gan apmeklētāji.
Plašāka informācija par pieteikšanos dalībai izstādē:
www.razotslatvija2010.lv;
www.kelle.lv;
mob. tālr.: 29171917, 29991883; tālr./fakss: 66100088.
 

Komentārs par rakstu: Latvijas ražotāji aktīvi piesakās rudens izstādei - gadatirgum “Ražots Latvijā 2010”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!