Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Biedrība „Karostas glābšanas biedrība” ir izveidojusi filmu par Karostu, un ceturtdien, 3.jūnijā, Rīgā notiks tās prezentācija

31.05.2010

Liepājā ir Karosta – vieta, kas savulaik bijusi pilsētiņa armijai, bet tagad tā piesaista tūristus no visas pasaules. Tā ir vieta, kam piemīt valdzinošs skarbums jeb skarbs valdzinājums, un stāstījums par Karostas vēsturi rada interesi ikvienā tās viesī.
Par Karostu ir izveidota filma, kurā skatāmi gan vēsturiski dokumentālo filmu kadri, gan fotouzņēmumi no Karostas tapšanas laikiem, un kurā ļoti uzskatāmi parādīta Karostas nozīme Krievijas cariskās impērijas, Latvijas brīvvalsts un Padomju Savienības militārās aizsardzības sistēmā.
 

Filmas „Karosta” prezentācija Liepājā izraisīja lielu interesi, un šis pasākums pulcēja gan dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvjus, gan vēsturniekus, gan arī tos, kam Karostas liktenis nav vienaldzīgs. Rīdziniekiem iespēja iepazīties ar jaunizveidoto filmu būs ceturtdien, 3.jūnijā, pulksten 13:00, Liepājas Pārstāvniecībā Rīgā, Jēkaba kazarmās, Torņa ielā 4, 2a-201.
Prezentācijas pasākumā būs iespēja ne vien noskatīties filmu „Karosta”, bet arī klātienē tikties ar vēsturiskiem personāžiem - ģenerālmajoru Makdonaldu Ivanu Alfrēdu Georgeviču un inženierkapteini Židkovu Alekseju Andrejeviču, iegādāties grāmatu „Karosta”, iepazīties ar 2010. gada tūrisma sezonas jaunumiem Karostā. Pasākuma laikā darbosies izbraukuma bufete.
 

Komentārs par rakstu: Biedrība „Karostas glābšanas biedrība” ir izveidojusi filmu par Karostu, un ceturtdien, 3.jūnijā, Rīgā notiks tās prezentācija

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!