Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

„Pludmale” – sporta spēles Saulkrastos

26.05.2010

Sestdien, 5.jūnijā, plkst. 11:30, sporta un atpūtas komplekss „Koklītes”, Saulkrastu pludmalē, rīko pludmales sporta spēles, ar bērnu aktīvu iesaisti dažādās atrakcijās un vakara noslēgumu Hula-Hula ballītē, piedaloties DJ Zipp, kā arī solot nevienu vien ugunīgu pārsteigumu.


Foto: Saulkrastu TIC

Jaunatvērtais sporta un atpūtas centrs „Koklītes”, kas ir visu kaitbordistu jaunākā, mīļākā vieta, turpina savu aktīvo darbību, piedāvājot ikvienam interesentam piedalīties pludmales sporta spēlēs ikvienam interesentam.
Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja sacensties pludmales volejbolā, futbolā un strītbolā, piedalīties dažādās viktorīnās, kaiteru paraugdemonstrējumos un apmācībā, kā arī dažādās citās izdarībās, bet bērni varēs izlēkāties pa piepūšamajām atrakcijām, batutu, kā arī pierādīt savu izveicību dažādās stafetēs.
Mierīgāka dzīves veida piekritēji varēs relaksēties uz pludmales terases vai kafejnīcā, vērojot sacensības, vai vienkārši izbaudīt vasaras klātesamības momentu saules pielietajā pludmalē.
Dienas noslēgums paredzēts Havaju salu ritmos - Hula Hula ballītē tur pat pludmalē, ar attiecīgu dreskodu – pludmale, ziedi, vasara. Ballītē spēlēs DJ Zipp, būs iespējams piedalīties dažādās atrakcijās ar interesantām balvām un dejot līdz rītam, bet pusnaktī paredzēts jauks pārsteigums visiem ballītes apmeklētājiem – „brīnumlaternu festivāls”.
Karam interesentam būs iespēja iegādāties savu laternu un piedalīties personīgi „brīnumlaternu festivālā” aizdedzot savu laternu kopā ar pārējiem pulksten 24.00 un būt klāt piedzīvojumā un emocijās, ko Saulkrasti pludmale vēl nav piedzīvojusi.
Sīkāku informāciju par pasākumu un pieteikšanos komandu spēlēm var iegūt „Koklītes” mājas lapā – www.koklītes.lv rakstot uz e-pastu – info@koklites.lv, vai zvanot uz telefona numuru – 28348453.

Pasākuma norise, laiks
05. Jūnijs, Saulkrasti, Pludmales sporta un atpītas centrs KOKLĪTES

11:00-11:30 – Sportistu sanāksme, reģistrēšanās volejbolam, futbolam, strītbolam
11:30 – starts sporta spēlēm
11:45 – 13:30 – Spora sacensības komandām
13:30 – Pauze spēlētājiem, deju grupas priekšnesums, viktorīnas skatītājiem, bērnu sporta spēļu pieteikšana
13:45 – Sportojam tālāk. bērnu sporta spēles
15:15 - Sporta spēļu noslēgums, rezultātu apkopošana
15:30 – Kaitborda seminārs un jaunums ūdens spora pasaulē SUP dēļi.
16:00 – Apbalvošana, pateicības atbalstītājiem, līdzjutējiem, ielūgums uz vakara turpinājumu Havaju salu ritmos – „hula-hula” ballīti, pludmalē
20:00 – Hula-hula ballītes atklāšana
24.00 – Īpašais nakts pārsteigums „Naktstauriņu pieskāriens ”

Komentārs par rakstu: „Pludmale” – sporta spēles Saulkrastos

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!