Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ārvalstīs sāks Rīgas popularizēšanas ziemas kampaņu  [0] 

23.11.2009

No šodienas septiņās valstīs plānots īstenot Latvijas galvaspilsētas popularizēšanas un tūrisma veicināšanas ziemas kampaņu ar vienotu zīmolu - "Live Rīga" - un stāstu par Rīgu kā Ziemassvētku eglītes tradīcijas dzimšanas vietu.

Ziemassvētki Karlīnes ielā Ventspilī [0] 

23.11.2009

Gada brīnumainākajā laikā, kad pasaulei ir silti, pat visspalgākajā salā, kad gaisma spīd jo spoži un cilvēki sadodas rokās, lai radītu brīnumus–svētku ugunis, piparkūku un karstvīna smarža piepildīs arī Ostgalu, bet jo īpaši- Karlīnes ielu.

Kruīza kuģu termināļus plāno veidot abās pusēs Vanšu tiltam  [1] 

21.11.2009

Rīgas brīvosta jaunos kruīza kuģu termināļus iecerējusi veidot abās pusēs Vanšu tiltam, vienu pie esošā pasažieru termināļa, bet otru - Ķīpsalā.

Amerikas Tirdzniecības palāta izveido tūrisma nozares darba grupu  [0] 

21.11.2009

Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā biedri, kas darbojas tūrisma un viesnīcu biznesa nozarē, ir izveidojuši darba grupu, kurā diskutē par nozarei aktuālajiem jautājumiem, biznesa informācijas portālu "Nozare.lv" informēja Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā valdes loceklis un "Hotel Bergs" valdes loceklis Aleksis Karlsons.

Munkevics vēlas Jūrmalā rīkot Rietumu "Jauno vilni"  [0] 

21.11.2009

Jūrmalas mērs Raimonds Munkevics ("Jūrmala - mūsu mājas"), tiekoties ar Nīderlandes vēstnieku Latvijā Juriānu Krāku, izteicis vēlmi līdzās jauno populārās mūzikas izpildītāju konkursam "Jaunais vilnis" Jūrmalā labprāt redzētu līdzvērtīgu, uz Rietumiem tendētu pasākumu.

Ventspilī iedegs svētku egles [0] 

20.11.2009

Sestdien, 28.novembrī, plkst. 17.00 ventspilnieki un  pilsētas viesi aicināti uz Ventspils pilsētas galvenās svētku egles iedegšanas pasākumu Rātslaukumā.

Tūrisma policija jau patrulē  [0] 

20.11.2009

No pārējiem kārtībsargiem tie atšķiras ar labākām svešvalodu prasmēm

Neilgi pirms pašvaldības solītā ārvalstu viesu pieplūduma Rīgas centrā jau sākuši patrulēt pirmie speciālu apmācību guvušie Tūrisma policijas darbinieki, Diena uzzināja Rīgas pašvaldības policijā. Tērpti tāpat kā visi kārtībnieki, viņi no pārējiem atšķiras ar labākām svešvalodu prasmēm. Tūristi ar viņiem varēs sazināties arī pa telefonu, zvanot uz vienoto palīdzības numuru 112.

Uz Latvijas-Krievijas robežas tūrisma seminārs [1] 

17.11.2009

Uz Latvijas Krievijas robežas seminārs .Ludzas Tūrisma informācijas centra un Latgales RSIC organizētais seminārs Ludzas, Kārsavas, Zilupes, Ciblas novadu tūrisma uzņēmējiem.

Krāslavā notiks tūrisma uzņēmēju sanāksme  [0] 

16.11.2009

Šodien plkst.10 Krāslavā, viesu mājā "Zive" notiks Krāslavas rajona tūrisma uzņēmēju gada noslēguma sanāksme, aģentūru LETA informēja Krāslavas novada domē.

''airBaltic'' palīdzēs ''Finnair'' pasažieriem [0] Video

16.11.2009

 Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic piedāvās samazinātas cenas lidojumiem pasažieriem, kuri Finnair darbinieku streika dēļ ir piespiedu kārtā aizkavējušies lidostās. Vienvirziena biļešu cena būs no LVL 30 (EUR 43).

Aptauja: ideja par Rīgas kā Ziemassvētku eglītes dzimšanas vietu var likt tūristiem vilties [0] 

16.11.2009

Ideja reklamēt Rīgu kā Ziemassvētku eglītes dzimšanas vietu "Live Rīga" kampaņas ietvaros ir perspektīva no tūrisma viedokļa, tomēr varētu likt tūristiem vilties nesakārtotās pilsētas infrastruktūras un speciāli tūristiem paredzētu pasākumu trūkuma dēļ, liecina biznesa informācijas portāla "Nozare.lv" komunikācijas ekspertu aptauja.

"Tez Tour" direktors: Tūristi, kas Latvijai vajadzīgi šodien, atrodas austrumos  [0] 

16.11.2009

Tūristi, kas Latvijai vajadzīgi šodien, atrodas austrumos, intervijā biznesa informācijas portālam "Nozare.lv" sacīja tūroperatora "Tez Tour" direktors Baltijas valstīs Konstantīns Paļgovs.

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!