Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Vecrīgā varēs vizināties zirgu pajūgos [0] 

02.05.2010

No šodienas līdz 17.oktobrim Vecrīgā notiks pasākums "Pakavi klaudz Vecrīgā", kura laikā varēs vecpilsētā vizināties zirgu pajūgos, informēja Rīgas pašvaldībā.

LIAA šefs piedalīsies "World Expo 2010" atklāšanā [0] 

02.05.2010

1.maijs, Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols kā Latvijas oficiālais pilnvarotais pārstāvis šodien Ķīnā piedalīsies starptautiskās izstādes "World Expo 2010" oficiālajā atklāšanas ceremonijā, informē LIAA.

Testa režīmā darbu sācis jaunais "Live Rīga" portāls [0] 

02.05.2010

Testa režīmā darbu sācis jaunais "Live Rīga" portāls "www.liveriga.com", informēja Rīgas tūrisma attīstības biroja (RTAB) sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Sigita Lapsiņa.

Viesu izmitināšanas pakalpojumiem tūrisma mītnēs piemēros 10% PVN likmi [0] 

02.05.2010

Maijā stājas spēkā grozījumi likumā par pievienotās vērtības nodokli (PVN), kas paredz viesu izmitināšanas pakalpojumiem tūrisma mītnēs samazināt PVN likmi no 21% uz 10%.

Fliks: Sauklis "Best enjoyed slowly" kļūst par joku [0] 

02.05.2010

Jaunajam Latvijas tūrisma tēlam izvēlētais sauklis "Best enjoyed slowly" kļuvis par joku, intervijā žurnālam "Kapitāls" norāda Latvijas nacionālās lidsabiedrības "airBaltic" izpilddirektors un Rīgas tūrisma attīstības biroja (RTAB) vadītājs Bertolts Fliks.

Latvijas paviljons EXPO atklāšanas priekšvakarā [0] 

01.05.2010

Latvijas paviljons EXPO atklāšanas priekšvakarā

Skandināvijas viesnīcu ķēde Choice uzsāk darbību Baltijas valstīs [0] 

29.04.2010

Pirmā Latvijas prezidenta Jāņa Čakstes dzimtas turpinātāji, sadarbojoties ar lielāko viesnīcu ķēdi Skandināvijā AS Choice Hotels Scandinavia, izveidojuši kopuzņēmumu SIA Choice Hotels Baltics. Tā mērķis ir Baltijas valstīs izveidot un Choice viesnīcu tīklam pievienot virkni viesnīcu. Jau šobrīd gan Rīgā, gan Tallinā darbojas pa vienai Choice ķēdes viesnīcai. Savukārt turpmāko trīs gadu laikā plānots izveidot vēl deviņas Choice ķēdes viesnīcas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Aicinām inčukalniešus ar velosipēdiem apceļot savu novadu [0] 

29.04.2010

Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 20.gadadienā
Aicinām inčukalniešus ar velosipēdiem apceļot savu novadu.

Ventspils Piedzīvojumu parkā sākas vasaras atrakciju sezona! [0] 

28.04.2010

No š.g. 1.maija Ventspils Piedzīvojumu parkā sākas vasaras atrakciju sezona. Gatavojoties jaunajai sezonai, Piedzīvojumu parkā veikti apzaļumošanas un celiņu bruģēšanas darbi. Jau no 1.maija būs pieejama arī velo noma. Ar iznomātajiem velosipēdiem varēs vizināties gan pa Piedzīvojumu parka velotakām, gan ārpus Piedzīvojumu parka teritorijas.

Jūrmalā jau otro gadu šovasar pulcēsies ievērojams skaits motobraucēju [1] 

27.04.2010

Šovasar jau otro vasaru pēc kārtas Jūrmalā pulcēsies ievērojams skaits motociklistu, kuri šajā vasarā piedalīsies pasākumā "1st Baltic Bike Days".

"Novatours" palīdz tapt unikālai filmai par Ēģiptes piramīdām [0] 

27.04.2010

Pirmdien, 3.maijā kino "Rīga" pirmizrādi piedzīvos unikāla dokumentāla, zinātniski populāra filma "Džosera piramīdas noslēpumi", kurai tapt palīdzējis arī tūrisma operators "Novatours". Filma ataino Bruno Delānda (Bruno Deslandes) vadītās Latvijas un citu valstu zinātnieku ekspedīcijas darbu un nozīmīgos atklājumus vecākajā un slavenākajā Ēģiptes piramīdā. Filma tapusi četru gadu laikā, bet pati ekspedīcija ilgusi 10 gadus.

Rīgā ar plašām svinībām godinās Sauli [0] 

26.04.2010

3.maijā Rātslaukumā norisināsies vērienīgas, Eiropā vienīgā Saules muzeja gada dzimšanas dienas svinības - Saules diena. Svinībās ar dažādām aizraujošām aktivitātēm godinās spožāko debesu spīdekli - Sauli. Pasākuma ietvaros no muzeja apmeklētāju radītajiem Saules zīmējumiem tiks izveidota garākā Saules iela pasaulē, kuru pieteiks Pasaules Ginesa rekordu grāmatai. Saules dienas svinību laikā ikviens vēl varēs pagarināt Saules ielu ar paša uzzīmētu Saules attēlu, tā pieliekot roku rekorda veidošanā.

"Radi un draugi" svin 15 gadu jubileju un plāno pārtapt par četru zvaigžņu viesnīcu [0] 

26.04.2010

Trimdas latviešu, Anglijas Daugavas Vanagu Fonda pārstāvju, 1995. gadā izveidotā viesnīca, kas atrodas pašā Vecrīgas sirdī, Mārstaļu ielā - "Radi un Draugi" - šomēnes atzīmē 15 gadu jubileju. Šo gadu laikā viesnīca ne tikai apkalpojusi vairāk nekā 350 tūkstošus klientu, galvenokārt no tādām valstīm kā Lielbritānija, Vācija, Zviedrija, Somija un Norvēģija, bet arī piedzīvojusi vairākas būtiskas pārmaiņas. Turklāt tuvākajā nākotnē plānots pārtapt par četru zvaigžņu viesnīcu, papildinot tās piedāvājumu ar vairākiem jauniem pakalpojumiem.

Piļu un muižu asociācija vēlas lielāku valsts un pašvaldību ieinteresētību [0] 

26.04.2010

Būtu pareizi, ja valsts un pašvaldības būtu vairāk ieinteresētas kultūrvēsturiskā mantojuma - piļu un muižu - saglabāšanā un to pārraudzībā rekonstrukcijas un pārbūves procesa laikā, intervijā sacīja Latvijas Piļu un muižu asociācijas prezidente Iveta Sprūdža un viceprezidents Juris Zviedrāns.

Gaisa satiksme nav vienīgais transporta veids, kuru Latvijā vajadzētu attīstīt [0] 

26.04.2010

Gaisa satiksme nav vienīgais transporta veids, kuru Latvijā vajadzētu attīstīt un, iespējams, pateicoties vulkāna radītajam haosam, kāda no atbildīgajām amatpersonām par to aizdomāsies, pauda ceļojumu rezervāciju kompānijas "Travelport" pārstāvniecības vadītāja Baltijas valstīs Rūta Skujeniece.

Seminārs Rēzeknē „Jaunā tūrisma mārketinga stratēģija – ceļvedis attīstībai” [1] 

23.04.2010

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru ielūdz uz semināru „Jaunā tūrisma mārketinga stratēģija – ceļvedis attīstībai”, kas norisināsies 2010.gada 13.maijā Rēzeknes novada pašvaldības ēkā, Atbrīvošanas alejā 95, Rēzeknē.

Apstiprināts projekts "Gotlande - Ventspils - Sāremā savienojums ilgtspējīgai attīstībai" [0] 

22.04.2010

Š.g.15.aprīlī ES Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas Uzraudzības komitejā apstiprināts projekts "Gotlande - Ventspils - Sāremā savienojums ilgtspējīgai attīstībai". Projekts, ko īsteno Ventspils Brīvostas pārvalde sadarbībā ar Gotlandes municipalitāti un Kuresāres pilsētas pārvaldi, raksturots kā labi sagatavots un saņēmis ļoti augstu novērtējumu.

Lielākā daļa siltajās zemēs iestrēgušo "Tez Tour" klientu atgriezušies Rīgā [1] 

21.04.2010

"Aizkavētais reiss no Tenerifes Rīgā ielidoja 20.aprīļa rītā, no Hurgadas un Šarmelšeihas - 21.aprīļa rītā. Plānots, ka pēdējie 36 Šarmelšeihā, Ēģiptē iestrēgušie tūroperatora klienti Rīgā ielidos sestdien, 24.aprīlī. Tūristi par to ir informēti, un "Tez Tour" pārstāvis ar viņiem strādā 24 stundas diennaktī," pastāstīja Ulanova.

"Likteņdārzā" sāk amfiteātra būvniecību [0] 

21.04.2010

Šonedēļ "Likteņdārzā" sākta amfiteātra būvniecība, kas ir 2010.gada galvenais paredzētais darbs saskaņā ar "Likteņdārza" projekta plānu. Līdz ar amfiteātra būvniecību ir sākta trešā "Likteņdārza" projekta īstenošanas kārta, informēja "Likteņdārza" projekta īstenotāja "Kokneses fonda" pārstāve Kristīne Atraste.

"Reval" viesnīcas Baltijā un Krievijā pārvaldīs "Rezidor Hotel Group" [0] 

20.04.2010

Viesnīcu uzņēmums "Rezidor Hotel Group" turpmāk pārvaldīs desmit "Reval" viesnīcas Baltijā un Krievijā, šodien preses konferencē informēja "Linstow" izpilddirektors Pērs Mortensens.

Akcijas Muzeju nakts ietvaros Cēsu Vēstures un mākslas muzejs izsludina zīmējumu konkursu „Es gribu tīru pasauli!” [0] 

20.04.2010

Konkursā aicinām piedalīties Cēsu novada skolu 5. klašu audzēkņus.

Konkurss norisināsies no 20. aprīļa līdz 7. maijam.

Konkursam iesniegtie darbi tiks izstādīti 15. maijā Cēsu izstāžu namā.

Izstāžu un konferenču centra pie lidostas "Rīga" veiksmei nepieciešami investoriem labvēlīgi nosacījumi [0] 

17.04.2010

Lai izdotos iecere par izstāžu un konferenču centra izveidi pie lidostas "Rīga", nepieciešami investoriem labvēlīgi nosacījumi un skaidra koncepcija par visu iesaistīto partneru atbildības sfērām, atzīst aptaujātie tūrisma nozares eksperti.

Kalnciema kvartālā norisināsies pasākums "Internacionālā virtuve" [0] 

17.04.2010

Šodien 17.aprīlī no plkst.11 līdz plkst.16 Kalnciema ielas koka māju rekonstruētajā kvartālā notiks tirdziņš, kurā varēs iepazīties ar Vīriešu dienai sarūpēto dažādu tautu virtuvi, informē pasākuma rīkotāji.

Mediķe: Vulkāna pelnu koncentrācija nav tika liela, lai radītu draudus veselībai [0] 

17.04.2010

Īslandes vulkāna pelnu koncentrācija atmosfērā nav tik liela, lai radītu draudus cilvēku veselībai,stāstīja Rīgas Stradiņa universitātes Vides medicīnas katedras vadītāja Maija Eglīte.

KEMPINGA, PIKNIKA UN GRILA SEZONAS ATKLĀŠANA ĀDAŽOS! [0] 

16.04.2010

Ak, šī pavasara spirgtā gaisotne, kas liek sirdij sisties straujāk; ak šīs smaržas, putnu dziesmas un saules stari, kas gandrīz kā ķircinot jau aicina doties pie dabas un uzcepināt kādu gardu šasliku .

Ja arī Jūs vēlaties padoties pavasara kārdinājumam, tad esiet mīļi gaidīti šī gada „Kempinga, grila un piknika sezonas” atklāšanā Ādažos – tūristu un atpūtas parkā „Leiputrija”!

Īslandes vulkāna pelnu dēļ slēgta gaisa telpa Latvijā [0] 

15.04.2010

Īslandes vulkāna izvirduma pelnu dēļ Latvijā slēgta gaisa telpa, informēja lidostas preses sekretārs Mārtiņš Langrāts.

Tas nozīmē, ka starptautiskajā lidostā "Rīga" atcelti visi reisi no pusnakts līdz rītdienas, 16.aprīļa, plkst.18. "Starptautiskā lidosta "Rīga" strādās, bet lidojumi nenotiks," informē Langrāts
 

Martā un Lieldienu brīvdienās Rīgā pieaug tūristu skaits [0] 

15.04.2010

2010.gada martā un Lieldienās būtiski palielinājies tūristu skaits Rīgā, liecina Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja (RTAB) veiktā tūrisma nozares uzņēmumu aptauja. Būtisku pasažieru skaita pieaugumu gan šī gada martā, gan Lieldienu laikā (1.-5.aprīlis), salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo periodu, uzrādījuši transporta uzņēmumi. Rīgas viesnīcās ievērojami palielinājies apkalpoto viesu skaits, kā arī apmeklētāju skaita pieaugumu novērojuši Rīgas muzeji.

2010. gada 01. maijā notiks piedzīvojumu sacensības"Pavasaris Līgatnē!"  [0] Video

15.04.2010

2010. gada 01. maijā turpinot aizsākto, notiks piedzīvojumu sacensības "Pavasaris Līgatnē!", kuras risināsies – Līgatnes, Nītaures un Drabešu novadu teritorijās.Sacensībās varēs startēt ar automašinām, motocikliem un velosipēdiem. Vairāk informācijas par pasākumu pieejama biedrības mājas lapā (www.km-sigulda.lv).

3. STARPTAUTISKAIS TŪRISMA FILMU FESTIVĀLS „TOURFILM - RIGA 2010” [0] Video

14.04.2010

2010 gada 24.aprīlī Rīgā trešo reizi notiks tūrisma filmu festivāls.

Tūrisma filmu festivālā „Tourfilm – Riga 2010” tiks vērtētas un demonstrētas tūrisma filmas, kuras prezentē kādu tūrisma produktu vai noteiktu pilsētu, reģionu vai valsti kā tūrisma galamērķi tālāk minētās nominācijās: kultūrtūrisms, ekotūrisms, sakrālais tūrisms, piedzīvojumu tūrisms.
 

Rīgas pašvaldība veidos darba grupu izstāžu centra projekta izstrādei pie lidostas "Rīga" [0] 

14.04.2010

Rīgas pašvaldība plāno veidot darba grupu izstāžu un konferenču centra projekta izstrādei pie lidostas "Rīga".

Darba grupa izstrādās priekšlikumus racionālai projekta ieviešanai un iesniegs tos pašvaldībā. Darba grupa tiks izveidota ar Rīgas mēra rīkojumu.
 

Daugavas malā pie Spīķeriem plāno ierīkot vasaras kafejnīcu  

14.04.2010

Rīgas pašvaldība iecerējusi rīkot konkursu vasaras kafejnīcas izveidošanai Daugavas malā pie Spīķeriem.

Kā norādīja Austrumu izpilddirekcijas vadītājs Dmitrijs Pavlovs (LPP/LC), vasaras kafejnīcu būtu nepieciešams ierīkot vietā, kur gājēju tunelis iziet pie laivu piestātnes blakus Spīķeru kvartālam. "Tur iet daudz cilvēku, un šāda kafejnīca būtu nepieciešama," teica izpilddirektors.
 

Jaunajā "Tallink Hotel Riga" viesnīcā ieguldītos 35 miljonus eiro plāno atgūt 20 gadu laikā [0] 

14.04.2010

Šodien 14 aprīlī atvērtās "Tallink Hotel Riga". Viesnīcas būvniecībā ieguldīti aptuveni 35 miljoni eiro (24,58 miljoni latu) un investīcijas plānots atgūt 20 gadu laikā, sacīja AS "Infortar" valdes priekšsēdētājs Ains Hanšmits.

ĶEKAVAS NOVADA TŪRISMA ATTĪSTĪBAS SEMINĀRS [0] 

14.04.2010

Ķekavas tūrisma informācijas centrā (Ķekavas TIC) 22.aprīlī pl.9.30, Doles Tautas namā, Rīgas ielā 26, Ķekavā, tiks rīkots Ķekavas novada tūrisma attīstības seminārs, lai izvērtētu tūrisma attīstības iespējas Ķekavas novadā, kā arī iepazīstinātu ar Ķekavas TIC darbību.

2010. gada 01. maijā notiks piedzīvojumu sacensības"Pavasaris Līgatnē!"  [0] 

12.04.2010

2010. gada 01. maijā turpinot aizsākto, notiks piedzīvojumu sacensības
"Pavasaris Līgatnē!", kuras risināsies – Līgatnes, Nītaures un Drabešu
novadu teritorijās. Sacensībās varēs startēt ar automašinām, motocikliem
un velosipēdiem. Vairāk informācijas par pasākumu pieejama biedrības mājas
lapā (www.km-sigulda.lv)

Jūrmalas dome: Konkursa "Jaunais vilnis" norises vieta ir "uz jautājuma zīmes" [0] 

07.04.2010

Jūrmalas dome ar pilsētas uzņēmējiem meklēs iespējas konkursa "Jaunais vilnis" norisei Jūrmalas pilsētā, jo šobrīd pasākuma nākotne ir neskaidra.

Aicinām šodien uz 10.Kurzemes tūrisma konferenci  

01.04.2010

Kurzemes Tūrisma asociācija sadarbībā ar LR Ekonomikas Ministriju, Tūrisma attīstības valsts aģentūru un Kurzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centru š.g. 1. aprīlī, Liepājā rīko 10. Kurzemes  tūrisma konferenci.

Ventspilī devīto reizi notiks tūrisma konference  

29.03.2010

Ventspils Tūrisma informācijas centrs aicina uzņēmējus, tūrisma profesionāļus, pašvaldību un valsts institūciju pārstāvjus, studentus, kā arī citus interesentus piektdien, 9.aprīlī, Ventspils Augstskolas 1.auditorijā piedalīties 9. Ventspils tūrisma konferencē.

Bezmaksas mārketinga projekts [0] 

25.03.2010

SIA DMA un Google Online Marketing Challenge 2010 aicina uzņēmējus pieteikties bezmaksas mārketinga projektam

Tautas partija panāk samazinātas PVN likmes pieņemšanu tūrismam [0] 

25.03.2010

Saeima šodien vienbalsīgi pieņēmusi grozījumus likumā "Par pievienotās vērtības nodokli", kas paredz, ka no 1.maija pievienotās vērtības nodoklis izmitināšanas pakalpojumiem tūristu mītnēs tiek samazināts no 21% un 10 %. Tautas partijai, strādājot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā, izdevās panākt deputātu atbalstu grozījumu virzībai Saeimā.

Ventspili reklamēs starptautiskajā tūrisma izstādē "TUR 2010"  [0] 

24.03.2010

No 25. līdz 28. martam Tūrisma informācijas centra vadītājs Guntars Seilis dosies uz Gēteborgu Zviedrijā, lai piedalītos starptautiskajā tūrisma gadatirgū "TUR 2010".
Dalība šajā tūrisma gadatirgū ir viena no Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centra marketinga aktivitātēm, lai piesaistītu Ventspils pilsētai jaunus tūristus. Gēteborga pazīstama kā otra lielākā Zviedrijas pilsēta, kur atrodas lielākā Zviedrijas osta un visiem pazīstamā automašīnu VOLVO rūpnīca.
 

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!