Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Koncertu tūre - projekts „Tava BALSS ir svarīga LATVIJAI” Daugavpilī   

02.09.2010

Daugavpils Latviešu kultūras centrā, Rīgas ielā 22, 2010.gada 4.septembrī norisināsies koncertu tūre/projekts „Tava BALSS ir svarīga LATVIJAI” . Koncertu tūre ir radīta ar mērķi palielināt vēlētāju aktivitāti 2010. gada 2. oktobra Saeimas vēlēšanās un ar ar dziesmas un mūzikas palīdzību sabiedrībai ļaut aizdomāties par vērtībām, par atbildību, par Latvijas – mūsu valsts, nākotni. Koncertu tūre tiek īstenota 23 Latvijas pilsētās laika posmā no 18. augusta līdz 29. septembrim.

Daugavpilī notiks pilsētas vēsturiskā centra dominantes – Vienības nama atjaunošanas svinīgā ceremonija [0] 

02.09.2010

Šā gada 17.septembrī Daugavpilī notiks pilsētas vēsturiskā centra dominantes – Vienības nama atjaunošanas svinīgā ceremonija. Plkst. 12:00 Latgales Centrālajā bibliotēkā tiks atklāta izstāde „Vienības nams vakar un šodien”. Plkst. 16:00 notiks ceremonijas atklāšana un koku stādīšana pie Vienības nama iepretim Daugavpils teātrim. Šajā dienā ikvienam interesentam būs iespēja apskatīt Vienības namu. Norisināsies akcija „Vienības nams Vienības laukumā”, kuras laikā paredzēts sadoties rokās apkārt Vienības namam. Plkst. 17:00 Vienības nama koncertzālē sāksies Latviešu kultūras centra jauktā kora „Daugava”, akordeonistu orķestra un Latvijas Nacionālās operas solistes Ilonas Bageles svētku koncerts, bet plkst. 18:30 Valsts Daugavpils teātrī - izrāde.

Sadarbībā ar Dailes teātri: jauns konkurss „”Daile” un Latvijas vietas” [0] Video

02.09.2010

Tūrisma portāla/medija www.atputasbazes.lv viena no darbības prioritātēm ir kultūras tūrisms. Mēs labprāt vēlētos kopā ar jums, portāla apmeklētājiem, atcerēties gan Latvijas kultūras vēsturi un izcilās personības, kas vistiešāk cēlušas tautas nacionālo pašapziņu, gan atpazīt un varbūt no jauna iepazīt kultūrvēsturiskos objektus Latvijā, gan izprast aktuālāko, kas pašlaik un tieši mums veido kultūras vidi un līdz ar to kopējo Latvijas tēlu.
 

Dailes teātris ar īpašu programmu pirmoreiz piedalīsies mūsdienu kultūras forumā „Baltā nakts 2010”. [0] 

30.08.2010

Naktī no 4. uz 5. septembri Dailes teātris ar īpašu programmu pirmoreiz piedalīsies mūsdienu kultūras forumā „Baltā nakts 2010”.

Gaidot Dailes teātra 90. jubileju, ekskursijā „Satura rādītājs” ļausim ielūkoties teātra apmeklētāju acīm parasti slēptās telpās un sajust teātra mākslas radīšanas garšu. „Baltās nakts” programmā iekļauta arī jaunā izrāde „Brīvības 36” un Dailes teātra bufetes republikas „Epikūra dārzs” noslēguma pasākums.
 

Lielākais saldējuma kokteilis Latvijā - 1.septembrī  [0] 

30.08.2010

Sveicot visus skolēnus un arī viņu vecākus un skolotājus ar jauna mācību gada iesākšanos, Ventspils Kultūras centrs un Piedzīvojumu parks ir sagādājis vienreizēju pārsteigumu – Latvijā lielāko saldējuma kokteili, kuru pagatavos bārmeņu duets Gvido Elksnis un Stasis Jonāns.

Vērtīgs dāvinājums Cēsu muzejam [0] 

27.08.2010

Cēsu Vēstures un mākslas muzeja pārziņā ir nonācis vēsturisks foto albums „Wenden” ar vairāk nekā pirms 115 gadiem uzņemtām fotogrāfijām, kurās iemūžinātas ne tikai Cēsīs, bet arī tuvākā apkārtne. Daži attēli pat liecina par notikumiem, kuros piedalījušās augstas Krievijas impērijas amatpersonas.

Ventspils muzeja speciālisti tiekas ar sākumskolas pedagogiem [0] 

27.08.2010

Šodien, 26.augustā, Livonijas ordeņa pilī notika Ventspils muzeja speciālistu – muzejpedagogu tikšanās ar Ventspils pilsētas sākumskolu pedagogu metodisko apvienību vadītājiem. Ventspils muzejs tikšanos organizēja ar mērķi iepazīstināt ar bagātīgo muzejpedagoģisko programmu piedāvājumu šai klašu grupai. Muzeja un izglītības iestāžu kopīgs uzdevums ir veicināt skolēnu vispusīgu un harmonisku attīstību, ievērojot likumsakarības un vajadzības, kā arī individuālajā un sabiedriskajā dzīvē nepieciešamās zināšanas, prasmes un attieksmi.

Olimpiskais centrs „Ventspils” aicina - pirms skolas uz slidām [0] 

27.08.2010

Olimpiskais centrs „Ventspils” aicina skolēnus pēdējās vasaras brīvlaika dienas pavadīt aktīvi un apmeklēt Ledus halles publisko slidotavu

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks atvērts no 1.septembra [0] 

27.08.2010

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks 1.septembrī, verot durvis pēc vasaras pārtraukuma, piedāvā vecākiem palīdzēt sarūpēt pārsteigumu savai mazajai atvasei uzsākot skolas gaitas.

4.septembrī notiks autofotoorientēšanās brauciens „Zelta Sēlija” [0] 

26.08.2010

Arī septembrī vēl turpinās aktīvā sacensību sezona. Tādēļ ikviens, kuram ir automobilis un interese tuvāk iepazīt mazpazīstamo Latvijas reģionu – Sēliju, tiek aicināts sestdien, 4.septembrī piedalīties aizraujošās autofotoorientēšanās sacensībās „Zelta Sēlija”. Brauciet kopā ar ģimeni, draugiem, maziem un lieliem bērniem, mīļdzīvniekiem un citiem līdzbraucējiem – kopā visiem būs jautrāk! Līdzi noteikti jāpaņem digitālais fotoaparāts, attiecīgā reģiona karte, rakstāmais un ērti apavi!Arī septembrī vēl turpinās aktīvā sacensību sezona. Tādēļ ikviens, kuram ir automobilis un interese tuvāk iepazīt mazpazīstamo Latvijas reģionu – Sēliju, tiek aicināts sestdien, 4.septembrī piedalīties aizraujošās autofotoorientēšanās sacensībās „Zelta Sēlija”. Brauciet kopā ar ģimeni, draugiem, maziem un lieliem bērniem, mīļdzīvniekiem un citiem līdzbraucējiem – kopā visiem būs jautrāk! Līdzi noteikti jāpaņem digitālais fotoaparāts, attiecīgā reģiona karte, rakstāmais un ērti apavi!

Apstiprināta Smiltenes novada simbolika [0] 

25.08.2010

Valsts Heraldikas komisija (turpmāk - VHK) ir apstiprinājusi Smiltenes novada ģerboni un tas ir reģistrēts Kultūras ministrijā. Ģerboni ar savu parakstu apliecinājuši Valsts prezidents Valdis Zatlers, Kultūras ministrs Ints Dālderis un VHK priekššēdētājs Laimonis Šēnbergs.

Liepājas apkārtnes tūrisma objekti nominēti Kurzemes Tūrisma asociācijas ikgadējai balvai „Lielais Jēkabs” [0] 

25.08.2010

Jau astoto gadu Kurzemes Tūrisma asociācija (KTA) izvērtē Kurzemes tūrisma piedāvājumus dažādās nominācijās, lai veiksmīgākajiem un kvalitatīvākajiem tūrisma uzņēmēju Gada ballē piešķirtu balvu „Lielais Jēkabs”.

Atklās bērnudārzu „Bitīte” [0] 

23.08.2010

Šī gada 24.augustā plkst.11.30., Ventspilī, Kuldīgas ielā 134 notiks svinīga jaunās pirmsskolas izglītības iestādes – bērnudārza „Bitīte” atklāšana.

Cēsu Pils komplekss skolēniem un jauniešiem mācību gadu uzsākot  [0] 

23.08.2010

Septembris ir klāt! Laiks plānot un noorganizēt savai klasei jautrāko un interesantāko rudens ekskursiju uz Cēsu pusi!

Cēsu viduslaiku pils ir dzīva vēstures lieciniece. Tā pastāstīs Tev un taviem draugiem savus stāstus, atklās noslēpumus un ļaus pašiem kaut nedaudz iejusties viduslaikos.
 

Vakara bronzas liešana un Primitīvistu darbošanās Meitu salā [0] 

23.08.2010

Augusta pēdējā nedēļas nogalē Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā atdzīvojas Meitu sala, kur 28. un 29. augustā notiks aizvēsturisko prasmju dienas.

Cēsis – skolēniem un jauniešiem SEPTEMBRĪ [0] 

21.08.2010

Klāt septembris, kad skolēni sāk pārcilāt vecās vai tikko iegādātās skolas somas, vecāki sarūpē veltes ziemas garajiem vakariem, bet daba pirms iegrimšanas sniegā, steidz dāvāt košu krāsu paleti.

Skrundas novada diena Liepājā  

21.08.2010

Sestdien, 21.augustā, no plkst.11:00 līdz 15:00 Liepājā, Rožu laukumā, notiks Skrundas novada diena.

Teju 70 valstu arhitekti vēlas radīt jaunā airBaltic termināļa konceptu [1] 

20.08.2010

Augusta sākumā Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic izsludināja starptautisku konkursu, kurā aicināja arhitektus no visas pasaules iesniegt savas idejas/koncepcijas jaunajam terminālim. Šobrīd interesi iesaistīties starptautiskajā konkursā izrādījuši arhitekti no 68 valstīm.

Nepamatots uztraukums par drošību Ventspils šaursliežu dzelzceļa aktīvajā ekspozīcijā [1] 

19.08.2010

Plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija par kļūmi, kas notikusi ar vienu no Ventspils Mazbānīša vagoniem.

Dzelzs iegūšana no purva rūdas II [0] 

19.08.2010

Svētdien, 22.augustā, Piejūras brīvdabas muzejā visas dienas garumā tiks atkārtoti veikts arheoloģisks eksperiments – dzelzs ieguve no purva rūdas.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) rīko vienu no pēdējām šīs vasaras ekskursijām.  [0] 

18.08.2010

Svētdien, 22.augustā, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) rīko vienu no pēdējām šīs vasaras ekskursijām.

Septembra piedāvājums skolēniem Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā [0] 

18.08.2010

Skolēniem, jauno mācību gadu uzsākot, Āraišu muzejparks piedāvā bezmaksas ieeju pirmklasnieku ģimenēm 1. septembrī un bezmaksas gidu septembrī

Ventspilī norisināsies atklātais Latvijas čempionāts un Baltijas Jūras Kausa izcīņa triatlona sprinta distancē [0] 

18.08.2010

Svētdien, 29.augustā, plkst. 12.30, pie ieejas Ventspils pilsētas Zilā karoga pludmalē, Medņu ielas galā Ventspilī notiks jau par tradīciju kļuvušās triatlona sacensības – atklātais Latvijas čempionāts un Baltijas Jūras Kausa izcīņas sacensības triatlonā – sprinta distancē. Triatlona sacensības Ventspilī ir unikālas ar to, ka ir vienīgās Baltijā, kurās peldēšana notiek atklātā jūrā.

Medības turpinās [0] 

18.08.2010

Ventspils muzejā Livonijas ordeņa pilī Ulda Brieža fotoizstādes Laika mednieks atklāšana 18.augustā plkst.17:00

Jaunās sezonas atklāšana Daugavpils teātrī [0] 

18.08.2010

Daugavpils teātris jauno pirms jubilejas 89. sezonu atklās 27.augustā plkst.18.30 ar izrādi „Klepernīku pogosta zvaigzne” - pēc Kristīnes Jokstes lugas motīviem - režisora Harija Petrocka skatījumā!

Aglonā, Kristus Karaļa kalnā, notiks jauno skulptūru atklāšanas svētki [0] 

13.08.2010

Rīt, 14. augustā, plkst. 14.00 Aglonā, Kristus Karaļa kalnā, notiks jauno skulptūru atklāšanas svētki. Karaļa kalna veidotāji pastāstīs par jaunajām skulptūrām, to simbolisko nozīmi, būs neliels koncerts un Derības lasījumi.

Fotokonkurss par Liepājas pilsētvidi un tās iedzīvotājiem svētkos un ikdienā. [0] 

13.08.2010

Turpinās Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja un Liepājas pilsētas domes rīkotais fotokonkurss par Liepājas pilsētvidi un tās iedzīvotājiem svētkos un ikdienā.

Ventspilī norisinās foto festivāls „Art Camp 2010” [0] 

11.08.2010

No 13. līdz 15. augustam Ventspilī norisināsies foto festivāls „Art Camp 2010”, kur trīssimts cilvēku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas ļausies foto daiļradei un atpūtai trīs dienu garumā Baltijas jūras krastā. Šos cilvēkus vieno viena lieta – viņi uz pasauli raugās caur fotoaparāta objektīvu!

Cēsu Izstāžu namā mākslinieku Blanku izstāde - gleznās, grafikā, zīmējumos un video mākslā [0] 

11.08.2010

Cēsu Izstāžu namā no 14.augusta līdz 19.septembrim apskatāma mākslinieku Lindas, Mārtiņa un Jāņa Blanku izstāde – gleznās, grafikā, zīmējumos un video mākslā.

Karlīnes ielas svētki Ventspilī [0] 

11.08.2010

Sestdien, 28. augustā, jau otro reizi Ventspilī norisināsies Karlīnes ielas svētki. Šī gada svētku tēma – “Kad mēs augām…”. Karlīnes ielas svētku rīkotāji aicinās pakavēties atmiņās, atdzīvināt senus notikumus un sajūtas, kā arī rosinās ventspilnieku izpratni par pilsētas vēsturisko mantojumu un unikalitāti.

Smiltenes novadā atklāj jaunus atpūtas un tūrisma objektus! [1] 

10.08.2010

Smiltenes pilsētā nesen tika atvērta jauna viesu māja „Vilks un Briedis”, kas viesiem piedāvā nakšņošanas, pirts u.c. pakalpojumus.

Pirmais „Piedzīvojumu Parka” velobrauciens un triatlons jau šonedēļ [0] 

10.08.2010

Ventspilī veselu nedēļas nogali jebkuram aktīva dzīvesveida piekritējam būs iespēja izaicināt sevi aizraujošās sacensībās "Piedzīvojumu Parkā" – 14. augustā Tautas velobraucienā, bet 15. augustā MTB triatlonā.

Ventspils Pilsētas svētku pasākumus apmeklējuši ap 100 000 cilvēku [0] 

10.08.2010

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ventspilī par godu pilsētas 720. jubilejai norisinājās Ventspils Pilsētas svētki, kas piedāvāja plašu pasākumu programmu ikvienam interesentam un bija labi apmeklēti – svētku organizētāji lēš, ka kopumā Ventspils Pilsētas svētkus apmeklējuši ap 100 000 cilvēku.

Latvijas ražotāji aktīvi piesakās rudens izstādei - gadatirgum “Ražots Latvijā 2010” [0] 

09.08.2010

2010. gada 25. - 28. novembrī, Rīgā, „Skonto hallē” norisināsies rudens izstāde - gadatirgus „Ražots Latvijā 2010.” Tā pulcēs dažādu nozaru lielus un mazus, zināmus un mazpazīstamus Latvijas ražotājus un pakalpojumu sniedzējus. Individuālajiem uzņēmējiem un nelieliem uzņēmumiem, kas Latvijā attīsta kādu unikālu biznesa ideju un piedāvā produkciju vai pakalpojumus, tā būs lieliska iespēja sevi parādīt, iegūt jaunus sadarbības partnerus un klientus.

Pilsētas svētku medības pilī  7.augustā no plkst.13:00-16:00 Medības pilī [0] 

03.08.2010

Ikviens mednieks vēlas zināt, kur sēž fazāns.... Pārfrāzējot šo teikumu, kas krievu valodā sacerēts tikai tālab, lai nesajauktu varavīksnes spektra secību, - ikviens cilvēks var sajusties kā mednieks. Un nevajag teikt, ka nevarat pat mušu nosist- tieši mušu sitēji ir tie negantākie sekotāji mednieka instinktam mūsos. Medības pilī iecerētas tieši ar tādu domu- ļaut izpausties gan „mušu sitējam”, gan tam, kurš dabu medī ar objektīva palīdzību.

Limbažu filcā atkal rosība   

31.07.2010

Limbažu pilsētas svētku laikā 31. jūlijā kādreizējās fabrikas „Limbažu filcs” ēkā svinēs Filca svētkus un atklās Mūžizglītības centru. Pēcpusdienā no plkst. 14.00 no Jūras ielas- Mūra ielā sāksies rosība, lai dalībniekiem radītu 30. gadu sajūtas.

Ekspozīcijas zāle „CITI LAIKI” Kuldīgā [0] 

27.07.2010

Kuldīga, kā iespējams daudziem zināms, ir UNESCO mantojuma pilsēta, kas jāredz, jāizstaigā un jāizpēta ikvienam. Tur ir atrodamas dažnedažādākās vērtības un no šā gada pilsētas svētkiem ir atklāta arī jauna ekspozīcijas zāle „Citi laiki”.

Sadalīti kausi starptautiskajā petanka turnīrā „Ventspils 2010”  

27.07.2010

Aizvadītajā nedēļas, 24. un 25.jūlijā, nogalē Ventspils Piedzīvojumu parkā notika starptautiskais turnīrs petankā „Ventspils kauss 2010”, kurā startēja 13 komandas no Latvijas, Lietuvas, Šveices un Francijas. Spēcīgākās šajās sacensībās izrādījās divas Lietuvas un viena apvienotā Lietuvas – Šveices komandas, kuras pēc divu dienu sacensībām ieņēma pirmās trīs vietas. Savukārt veiksmīgākā Latvijas komanda izrādījās „Anemones”, kur apvienojušās ventspilnieces Aija Rudzīte, Jeļena Orlova – Slavinska un Agita Puriņa. Viņām šajā turnīrā izdevās izcīnīt ceturto vietu, kas ir vērā ņemams rezultāts, jo Ventspils Piedzīvojumu parkā petanka spēles laukums izveidots tikai šajā gadā.

Tūrisma rallijs „Piedzīvojums Kurzemē”  [22] Video

15.07.2010

Sestdien, 14.augustā portāls www.atputasbazes.lv organizē un piedāvā:
tūrisma ralliju „Piedzīvojums Kurzemē”.

Vislabākā informācija šeit   www.turismarallijs.lv

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!