Svētdiena, 26. Maijs, 2024
Varis, Eduards, Edvards
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Rozā velosipēdi Cēsīs – vēstneši Pasaules dienai bez auto! [0] 

21.09.2010

Velosipēdu veikals „Eži” sadarbībā ar „Cēsu Kultūras un tūrisma centru” un Cēsu novada pašvaldību aicina Cēsu iedzīvotājus 22. septembrī atzīmēt pasaules dienu bez auto un savu automašīnu šajā dienā atstāt mājās. Taču diena bez auto nenozīmē, ka arī pašiem jāpaliek mājās, jo velosipēds ir pats piemērotākais transporta līdzeklis, lai pārvietotos pilsētā!

Vēstures otrdiena rudenī nenovirzās no sliedēm [0] 

21.09.2010

21.septembrī plkst.17:30 lekcija Tvaika lokomotīves ceļš no Anglijas līdz Ventspilij , lektors Dainis Punculs

Jauni ekskursiju maršruti – “Saldā Rīga”. [0] 

20.09.2010

Biedrība „Cita Rīga” sadarbībā ar A/S „Laima” izveidojusi trīs jaunus ekskursiju maršrutus „Saldā Rīgā”. Tie palīdz iepazīt saldumu ražošanu to vēsturi Rīgā, kā arī fabrikas un pilsētvides mijiedarbību, neapmeklējot fabrikas telpas. Visi dalībnieki tiks aicināti, izteikties, minēt krustvārdu mīklas un izstaigāt ‘’saldumu ceļus’’.

Cēsīs notiks 8.starptautiskais festivāls „Galantais klavesīns” [0] 

20.09.2010

No 25. – 26.septembrim Cēsīs norisināsies 8.starptautiskais festivāls „Galantais klavesīns”.

Šogad festivāla vienojošais muzikālais moto ir „harmonija”, kas atbilst izvēlētajai 17.,18.gs. mūzikai, kuru mūzikas vēsturē dēvē par „harmonisko periodu”. Vārds „harmonisks” parādās arī daudzos šī laika skaņdarbu nosaukumos. Festivāls „Galantais Klavesīns” nedēļas nogalē klausītājiem piedāvā divus koncertus. Norisei piemeklētā atbilstošā vide solās padarīt Cēsu pilsētas saviesīgo dzīvi muzikāli krāšņu, bet nesteidzīgu.
 

Atklāta fotoizstāde „Ginesa rekods Ventspilī”  [0] 

20.09.2010

Sestdien, 18.septembrī, ap 700 Ginesa rekorda uzstādīšanā iesaistītie brīvprātīgie ventspilnieki pulcējās uz fotoizstādes „Ginesa rekords Ventspilī” atklāšanu un koncertu teātra namā „Jūras vārti”, kurā uzstājās Latvian Blues Band un blūza mākslinieks no Lielbritānijas Eugene "Hideaway" Bridges.

Cēsu muzejs piedāvā jaunas muzejpedagoģiskās programmas  [0] 

20.09.2010

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs piedāvā jaunas muzejpedagoģiskās programmas bērnudārziem un skolām.

I kārtas uzvarētāji konkursam „Daile un Latvijas vietas" [0] 

18.09.2010

Sadarbībā ar Dailes teātri

Paldies visiem konkursa „Daile un Latvijas vietas” dalībniekiem!
Apsveicam I kārtas uzvarētājus:

 

 

Kristīne Vīgante,Ieva Rudzāte,Zigmunds Siņica,Aiga Anuža,Jana Anuža,Edgars Eihvalds,Arita Hibšmane,Sandra Veinberga,Klinta Lemberga,Mārtiņš Maņuks,Ivars Miezis,Ludmila Briede,Lita Juberte,Renārs Penezis,Arlita Spangere,Mārīte Švīgere,Kristīne Miķelsone,Ronalds Kanonirs,Edgars Feodorovs,Daina Ukina,Airita Liniņa,Mārīte Tomaševska,Jānis Nečājevs,Liena Timšāne,Skaidrīte Dārgā,Arvis Jakobsons,Elite Ziemele,Roberts Linde,Elina Ziemele,Evija Kovaļevska,Jānis Krauklis,Andžejs Tālums,Solvita Kūle,Lauris Bloks,Valdis Lielpinks,Lauris Tālums,Andžejs Tālums,Lauris Bloks,Alīna Beketova,Zeltīte Viziņa,Gatis Bēvalds,Evija Bēvalde,Elīna Neija,Inga Sirija,Arta Vanaga,Laila Zagorska,Leontīne Kaškina,Zane Vīnberga,Evija Lipiņa,Didzis Goba,Maija Paegle,Ieva Tininisa,Inga Sirija,Mareks Slaidiņš,Reinis Preiss,Lelde Preisa,Diāna Lūse,Linda Kuķalka,Antra Žurovska,Santa Popova,Ilona Kovaļova,Viktors Kāgans,Dina Kāgane,Sandra Valgere,Antra Žurovska,Irēna Vjatere,Kristīna Triščenk,Reinis,Marika Meisīte,Ojārs Tirziņš,Valda Tirziņa,Valentīna Govorina ,

 

 

 

kuri pareizi atbildējuši uz visiem 11 pirmās kārtas jautājumiem. Tieši jums 20 septembrī– konkursa II kārta.Jautājumi tiks publicēti sadaļā Tūrisma jaunumi. Jūsu atbildes uz jautājumiem šoreiz gaidīsim tikai dažas dienas: līdz 23. septembra plkst. 10.00, lai jau 24. septembrī plkst. 10.00 mēs varētu paziņot veiksmīgo uzvarētāju, kurš saņems Dailes teātra balvu: ielūgumu 2 personām uz kādu no Dailes teātra īpašās – jubilejas sezonas izrādēm. Ja nu arī otrajā konkursa kārtā būs vairāki Dailes teātra vēstures un Latvijas novadu zinātāji, tad – III kārta, kas būs īsāka gan laika, gan konkursa jautājumu ziņā, toties – pareizās atbildes tikai un vienīgi liecinās par jūsu atjautību un asprātību!
Protams, konkursa II kārtā savas zināšanas var izmēģināt ikviens, taču vērtēsim gan tikai I kārtas uzvarētājus.
Vēlam veiksmi!
 

Tikko ir noslēdzies pasākums- Ludzas amatnieku centrā Grundtvig projekta Mūžizglītības programmas ietvaros [0] 

17.09.2010

Tikko ir noslēdzies pasākums- Ludzas amatnieku centrā Grundtvig projekta Mūžizglītības programmas ietvaros ar 14 dažādu valstu dalībnieku piedalīšanos, kas laikā no 6.-16. 09. mācījās senos Latgales arodus un iepazina latgalisko kultūrvidi .

Balso par labāko Ventspils 2010. gada fotoattēlu  [0] 

17.09.2010

Trešdien, 15. septembrī, konkursa komisija izvērtēja Ventspils 2010. gada Fotoattēlu konkursam iesniegtos darbus. Četrdesmit labākos var apskatīt un novērtēt balsojot portālā www.ventspils.lv.

Tūrisma profesionāļi Kurzemē politiķiem jautā atbildību un konkrētus solījumus tūrisma nozarei pēc 2.oktobra [0] 

17.09.2010

Vakar, 16.09.2011. visām politiskām partijām un apvienībām tika nosūtīta vēstule no Kurzemes tūrisma asociācijas ar jautājumu, kādus konkrētus pasākumus viņi sola tūrisma attīstībai Latvijas reģionos?
Vēstulē neviens politiskais spēks nav ne lielīts, ne nopelts, bet minēti konkrēti fakti, kas liecina par to, ka līdz šim tūrisma nozarē vērojams lielāks samazinājums nekā jebkurā citā nozarē.
 

Konkursa „Daile un Latvijas vietas” II kārtas jautājumi [2] 

16.09.2010

Sadarbībā ar Dailes teātri

Paldies visiem konkursa „Daile un Latvijas vietas” dalībniekiem!
Apsveicam I kārtas uzvarētājus:

 

Kristīne Vīgante,Ieva Rudzāte,Zigmunds Siņica,Aiga Anuža,Jana Anuža,Edgars Eihvalds,Arita Hibšmane,Sandra Veinberga,Klinta Lemberga,Mārtiņš Maņuks,Ivars Miezis,Ludmila Briede,Lita Juberte,Renārs Penezis,Arlita Spangere,Mārīte Švīgere,Kristīne Miķelsone,Ronalds Kanonirs,Edgars Feodorovs,Daina Ukina,Airita Liniņa,Mārīte Tomaševska,Jānis Nečājevs,Liena Timšāne,Skaidrīte Dārgā,Arvis Jakobsons,Elite Ziemele,Roberts Linde,Elina Ziemele,Evija Kovaļevska,Jānis Krauklis,Andžejs Tālums,Solvita Kūle,Lauris Bloks,Valdis Lielpinks,Lauris Tālums,Andžejs Tālums,Lauris Bloks,Alīna Beketova,Zeltīte Viziņa,Gatis Bēvalds,Evija Bēvalde,Elīna Neija,Inga Sirija,Arta Vanaga,Laila Zagorska,Leontīne Kaškina,Zane Vīnberga,Evija Lipiņa,Didzis Goba,Maija Paegle,Ieva Tininisa,Mareks Slaidiņš,Reinis Preiss,Lelde Preisa,Diāna Lūse,Linda Kuķalka,Antra Žurovska,Santa Popova,Ilona Kovaļova,Viktors Kāgans,Dina Kāgane,Sandra Valgere,Antra Žurovska,Irēna Vjatere,Kristīna Triščenk,Reinis,Marika Meisīte,Ojārs Tirziņš,Valda Tirziņa,Valentīna Govorina ,  

 kuri pareizi atbildējuši uz visiem 11 pirmās kārtas jautājumiem. Tieši jums – konkursa II kārta. Jūsu atbildes uz jautājumiem šoreiz gaidīsim tikai dažas dienas: līdz 23. septembra plkst. 10.00, lai jau 24. septembrī plkst. 10.00 mēs varētu paziņot veiksmīgo uzvarētāju, kurš saņems Dailes teātra balvu: ielūgumu 2 personām uz kādu no Dailes teātra īpašās – jubilejas sezonas izrādēm. Ja nu arī otrajā konkursa kārtā būs vairāki Dailes teātra vēstures un Latvijas novadu zinātāji, tad – III kārta, kas būs īsāka gan laika, gan konkursa jautājumu ziņā, toties – pareizās atbildes tikai un vienīgi liecinās par jūsu atjautību un asprātību!
Protams, konkursa II kārtā savas zināšanas var izmēģināt ikviens, taču vērtēsim gan tikai I kārtas uzvarētājus.
Vēlam veiksmi!

Daugavpilī noritēs Baltu vienības dienas pasākums [0] 

14.09.2010

Daugavpilī, 22.septembrī plkst.18.30 notiks Latviešu kultūras centra folkloras dziesmu un deju kopas „Svātra” (vadītāja Sarmīte Teivāne) un Zarasu kultūras centra folkloras ansambļa „Seluona” (vadītāja Rimutė Vaitaitė) koncertu „Sudrabota saule lēca”, kas veltīts baltu tautu vienotībai. Latviešu un lietuviešu kolektīvu dziesmu un deju sniegumā varēs klausīties senās tautu tradīcijas, kas sakņojas dziļi baltu kultūras vēsturē un piedalīties folkloras dziesmu un deju kopas „Svātra” videofilmas prezentācijā.

Notiks fotoizstādes „Ginesa rekords Ventspilī” atklāšana [0] 

14.09.2010

Sestdien, 18.septembrī, plkst. 12:00 teātra namā „Jūras vārti” Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs svinīgi atklās fotoizstādi „Ginesa rekords Ventspilī”, bet plkst. 12:30 zālē sāksies koncerts, uz kuru aicināti Ginesa rekorda uzstādīšanā iesaistītie 45 brīvprātīgo komandu dalībnieki un organizatori.

Vecgulbenes muiža aicina uz svētkiem  [0] 

14.09.2010

Vecgulbenes muiža 17. un 18.septembrī aicina ikvienu apmeklēt muižas svētkus "Senatne - izaicinājums mūsdienām".

Darba semināra „Baltic Connecting” ietvaros Liepāju apmeklēs tūrisma operatoru un žurnālistu delegācija no Zviedrijas, Baltkrievijas un Krievijas  

13.09.2010

Darba semināra „Baltic Connecting” ietvaros Liepāju apmeklēs tūrisma operatoru un žurnālistu delegācija no Zviedrijas, Baltkrievijas un Krievijas

Miķelītis nokliedzās,Pie galdiņa sēzdamies... [0] 

13.09.2010

Vārds godam godā celts...
Latviešu tradīcijas, vēsture, daba, personības

Miķelītis nokliedzās,
Pie galdiņa sēzdamies...
 

Francijas jaunais cirks atkal Latvijā – divi spoži akrobātu dueti vienā vakarā! [0] 

13.09.2010

Vieni aizrauj ar ārkārtēju spēku, ātrumu un precizitāti, otri apbur ar īsti francisku šarmu un humoru – tā varētu raksturot akrobātu duetus no Francijas, kas oktobra nogalē ar viena vakara programmā apvienotām izrādēm iepriecinās skatītājus Rīgā, Ventspilī un Valmierā. Jaunā cirka mākslinieki ar izrādēm „Ali” un „Bez vārdiem” 23. oktobrī plkst. 18:00 uzstāsies Ventspils Teātra namā „Jūras vārti”, 25. oktobrī plkst. 19:00 – Jaunajā Rīgas teātrī, bet 27. oktobrī plkst. 19:00 – Valmieras Kultūras centrā.

Tiekas Cēsu Kultūras centra un Latvijas Nacionālā teātra pārstāvji [0] 

13.09.2010

Piektdien,10.septembrī Cēsīs viesojās Latvijas Nacionālā teātra pārstāvji - projektu vadītājs Jānis Kaijaks un tehniskais direktors Ģirts Mucenieks.

Meža skola muzejā [0] 

10.09.2010

Ventspils muzeja muzejpedagoģisko programmu ciklā Daba un vēsture –no septembra jauna programma Meža skola

Tūrisma sezona tuvojas noslēgumam [0] 

10.09.2010

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs ir apkopojis statistiku par apmeklētājiem, kas informāciju par Liepājas un apkārtnes tūrisma piedāvājumiem meklējuši pie biroja darbiniekiem. Kopumā jāatzīst, ka tūristu skaits šī gada pirmajos astoņos mēnešos (janvāris – augusts) salīdzinājumā ar 2009.gadu ir pieaudzis, un sagaidāms, ka jau septembra mēnesī būs līdzvērtīgs visa iepriekšējā gada apmeklētāju skaitam kopumā.

Notiks Daugavpils novada dienas [0] 

09.09.2010

Novada dienu ietvaros 17.septembrī notiks seminārs „Mājražošanas attīstības un uzņēmējdarbības veicināšanas iespējas Daugavpils novadā”, kurā mājražotāji un uzņēmēji varēs saņemt aktuālāko informāciju par mājražošanas un uzņēmējdarbības attīstības iespējām Daugavpils novadā, kā arī piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā uz Preiļu novadu un noklausīties uzņēmēju veiksmes stāstus. Seminārā tiek aicināti piedalīties Daugavpils novada mājražotāji un uzņēmēji, kā pieredzējušie, tā arī iesācēji. Semināra norises vieta: Daugavpils novada Kultūras centrs, Dobeles ielā 30. Semināra sākums: plkst. 9.00

Daugavpilī sāksies Starptautiskais plenērs "Marks Rotko"2010 [0] 

09.09.2010

No 14. līdz 25.septembrim Daugavpilī norisināsies tradicionālais Starptautiskais plenērs „Marks Rotko 2010 ”, kuru jau sesto reizi organizēs Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde. Šogad plenērs pulcēs 14 dalībniekus no 11 Eiropas valstīm: Lielbritānijas, Baltkrievijas, Īrijas, Beļgijas, Itālijas, Francijas, Nīderlandes, Dānijas, Ukrainas, Lietuvas un Latvijas. Daugavpili plenērā pārstāvēs jaunā talantīgā māksliniece Viktorija Valujeva.

Daugavpilī notiks Zinātnieku nakts [0] 

09.09.2010

Šā gada 24. septembrī plkst. 17:00 - 22:00 Daugavpils Universitātē (Parādes ielā 1) jau 4. reizi notiks
Zinātnieku nakts pasākumi.
 

Noskaidroti autofotoorientēšanās sacensību „Zelta Sēlija” uzvarētāji [0] 

08.09.2010

Sestdien, 4.septembrī, vienā no Latvijas skaistākajiem novadiem – Sēlijā, norisinājās autofotoorientēšanās sacensību 5.posms „Zelta Sēlija”. Zem Dignājas pagasta „Kliņģerīšu” mājas ābelēm pulcējās 62 auto ekipāžas no visas Latvijas, lai pēc sātīgām brokastīm un rūpīgas maršruta un stratēģijas plānošanas dotos cīņā pēc uzvaras

Apbalvoti “Zaļās karotītes produktu parāde 2010” laureāti [0] 

08.09.2010

Šogad pirmo reizi notika pārtikas produktu konkurss, kuru organizēja “Kvalitatīvs produkts. Latvija” jeb “Zaļā karotīte”. Visus konkursa produktus iespējams apskatīt izstādes “Riga Food” biedrības “Mārketinga padome” kopstendā “Kvalitatīvs produkts. Latvija”.

Noskaidroti labākā skābā krējuma un Holandes siera ražotāji [0] 

08.09.2010

15. starptautiskās pārtikas izstādes “Riga Food 2010” atklāšanas ceremonijā tika sumināti labākie skābā krējuma un Holandes siera ražotāji.

Izstādē “Riga Food 2010” paziņo 2010. gada garšīgāko Latvijas medu  [0] 

08.09.2010

15. starptautiskajā pārtikas izstādē “Rīga Food 2010” 8. septembrī tika apbalvoti konkursa “Garšīgākais Latvijas medus 2010” laureāti. Jau otro gadu pēc kārtas konkursā 1. vietu ieguva biškopis Jānis Vainovskis no Saldus par viršu ziedu medu.

Izstādē “Riga Food 2010” apbalvo kvalitatīvākās maizes ražotājus Latvijā [0] 

08.09.2010

15. starptautiskajā pārtikas izstādē “Rīga Food 2010” 8. septembrī tika apbalvoti maizes kvalitātes konkursa uzvarētāji.

Eiropas Kultūras mantojumu dienas ietvaros – Riekstu kalns senāk un tagad [0] 

07.09.2010

Esiet aicināti un gaidīti piedalīties Eiropas kultūras mantojuma dienu ietvaros rīkotajā pasākumā „Ieskats Riekstu kalna arheoloģiskajā izpētē – senāk un tagad”, Cēsīs 12.septembrī plkst.12:00 Riekstu kalnā (Cēsu pils parkā).

Vēl šonedēļ var iesniegt fotogrāfijas Ventspils 2010. gada fotoattēlu konkursam! [0] 

07.09.2010

Līdz sestdienai, 11.septembrim, vēl var iesniegt fotogrāfijas Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centra izsludinātajam Ventspils 2010.gada fotoattēlu konkursam, kurā aicināti piedalīties gan profesionāli fotogrāfi, gan amatieri.

Noslēgumam tuvojas pieteikumu iesniegšana Valmieras fotokonkursam [0] 

07.09.2010

Noslēgumam tuvojas pieteikumu iesniegšana Valmieras fotokonkursam. Valmieras pilsētas pašvaldība interesentu pieteikumus gaidīs līdz trešdienai, 15.septembrim.
Fotokonkursu pašvaldība organizē, lai atlasītu mākslinieciski kvalitatīvas un interesantas fotogrāfijas Valmieras pilsētas informatīvo izdevumu veidošanai un izstādei. Tajā var piedalīties jebkura persona, kas iesniegusi pieteikumu dalībai konkursā atbilstoši nolikumam. Katrs pretendents drīkst iesniegt ne vairāk kā 30 fotoattēlus.

Starptautiskā žurnālistu solidaritātes dienā – žurnālisti aicināti apmeklēt Cēsu Pils kompleksu [0] 

06.09.2010

8. septembris Starptautiskā žurnālistu solidaritātes diena. Šajā dienā Cēsu pils kompleksā (Pils laukums 9,Cēsis) žurnālistiem ieeja par brīvu. Laipni gaidīti šo svētku dienu 8.septembrī atzīmēt ar viesošanos Pils kompleksā! Iespēja baudīt ne tikai viduslaiku pils vēsturisko auru, bet arī pavadīt laiku koptā Pils dārzā un uzspēlēt gadsimtu senu ķegļu spēli.

11.septemrbī Latvijas Olimpiskā diena Ventspilī  [0] 

06.09.2010

Sestdien – 11.septembrī, septiņos Latvijas Olimpiskajos centros vienlaikus notiks Olimpiskā diena, kurā katrs, kas atnāks uz vietējo olimpisko centru, varēs uzstādīt savu personisko rekordu četrās sporta disciplīnas, sacensties ar populāriem Latvijas sportistiem un piedalīties sporta bāžu atvērto durvju dienas pasākumos.

Ventspils muzejā: pilnīgākā Ventspils pilsētas 1915.-1916.gada naudas zīmju kolekcija [0] 

06.09.2010

Ventspils muzejs šobrīd iegādājies pilnīgāko Ventspilī izlaisto papīra naudas zīmju kolekciju – 27 zīmes 1, 3, 5, 10, 20 un 50 kapeiku nominālvērtībā.

8. septembrī atklās izstādi “Riga Food 2010” [0] 

06.09.2010

8. septembrī sāksies un līdz 11. septembrim Rīgā turpināsies izstāde “Riga Food 2010”, kas kļuvusi par plašāko pārtikas nozares izstādi Baltijas valstīs.

Aicinām Jūs uz izstādes oficiālo atklāšanas ceremoniju, kas notiks 8. septembrī plkst. 11.00 halles nr. 2 balkonā (semināru zālē nr.3).
 

Pieprasītākais tūrisma maršruts – Nīcas skaistie dārzi [0] 

06.09.2010

Septembra beigās Nīcas tūrisma informācijas punkta mājvieta būs jaunās telpās - nupat atjaunotā ēkā, kurā kādreiz atradās Pienotava! Telpas būs plašas un vieglāk pieejamas tūristiem, jo ēka ir pašā Nīcas centrā. Ēkas 2. stāvā atradīsies senlietu ekspozīcija.

Turpinās fotoattēlu iesniegšana Liepājas pilsētas domes un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja rīkotajam fotokonkursam [0] 

03.09.2010

Turpinās fotoattēlu iesniegšana Liepājas pilsētas domes un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja rīkotajam fotokonkursam. Līdz šim darbus ir iesnieguši gan Liepājas, gan Rīgas un arī poļu fotogrāfi – gan amatieri, gan profesionāļi. Arī iepriekšējā gadā fotokonkursam darbus iesniedza ne vien Liepājas, bet arī citu Latvijas pilsētu iedzīvotāji un ārvalstu tūristi, kas viesojās Liepājā.

Dejas izrādei „No zobena saule lēca” pievienojas Ilze Grunte un Ivars Cinkuss [0] 

03.09.2010

Paplašinot dejas izrādes „No zobena saule lēca” formu un stāstu, izrādes veidotāji piesaistījuši dalībniekus ne tikai dejā, bet arī mūzikā. Izrādes producents Edžus Arums stāsta: „Apaudzējot izrādes vēstījumu ar jauniem stāstiem, rituāliem un dejām, sapratām, ka jāpilnveido arī muzikālā puse. Tāpēc uzrunājām Ilzi Grunti kā muzikālās daļas vadītāju, kura piemeklēs jaunas dziesmas un aranžēs mūziku bungu un dūdu grupai „Auļi””.

Saules pulkstenim Daugavpilī – 100 [0] 

03.09.2010

Naudu pulksteņa būvei savāca reālskolas vecāko klašu audzēkņi. Pulksteņa skalu un rādītāju izgatavoja pēc Arkādija Jaskova rasējumiem vietējā gravēšanas darbnīcā, bet pulksteņa melnais marmora postaments piramīdas veidā tika pasūtīts kapu pieminekļu izgatavošanas darbnīcā. Saules pulksteņa ciparnīcas lineatūra atbilst Daugavpils ģeogrāfiskajam platumam.

Septiņdesmito gadu beigās pulksteni pārvietoja pie viesnīcas „Latvija” (tagad „Latgola”) netālu no Rīgas un Cietokšņa ielu krustojuma. 2001.gadā Saules pulkstenis tika pārvietots uz Daugavpils Universitātes skvēru, kur tas atrodas arī šodien un priecē Daugavpils iedzīvotājus un viesus.

www.daugavpils.kultura.lv
 

Daugavpilī norisināsies Olimpiskā diena [0] 

03.09.2010

11.septembrī Daugavpilī Latvijas Olimpiskās dienas ietvaros Olimpiskajā Centrā notiks Olimpiskā diena. Uz šo pasākumu tiek aicināts katrs interesents un jo īpaši - vecāki ar bērniem, kā arī jaunieši. Olimpiskajā dienā varēs piedalīties un sekot līdzi ielu basketbola, futbola un volejbola sacensībām, piedalīties galda tenisa turnīrā, apskatīt sporta skolas paukošanas sekcijas paraugdemonstrējumus, kā arī piedalīties paraugnodarbībās peldēšanas apmācībā, akvaaerobikā, step aerobikā un gliding treniņā. Iepriekšējā pieteikšanās nodarbībām peldēšanas apmācībā un aerobikā ir obligāta, piezvanot pa tālruni recepcijā 654-75140.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!