Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Skandināvijas viesnīcu ķēde Choice uzsāk darbību Baltijas valstīs

29.04.2010

Pirmā Latvijas prezidenta Jāņa Čakstes dzimtas turpinātāji, sadarbojoties ar lielāko viesnīcu ķēdi Skandināvijā AS Choice Hotels Scandinavia, izveidojuši kopuzņēmumu SIA Choice Hotels Baltics. Tā mērķis ir Baltijas valstīs izveidot un Choice viesnīcu tīklam pievienot virkni viesnīcu. Jau šobrīd gan Rīgā, gan Tallinā darbojas pa vienai Choice ķēdes viesnīcai. Savukārt turpmāko trīs gadu laikā plānots izveidot vēl deviņas Choice ķēdes viesnīcas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.Foto: Choice

Čakstes ģimene Rīgā vada viesnīcu Clarion Collection Hotel Valdemars, kas Choice viesnīcu ķēdei pievienojās 2009. gada sākumā. Pēc viņu iniciatīvas izveidots kopuzņēmums ar lielāko viesnīcu ķēdi Skandināvijā, lai arī Igaunijā, Latvijā un Lietuvā izveidotu virkni Choice viesnīcu. SIA Choice Hotels Baltics darbības stratēģija ir vērsta uz sadarbības līgumu slēgšanu ar jau esošajām viesnīcām un to pievienošanu Choice viesnīcu ķēdei. Jaunizveidotā uzņēmuma izpilddirektors ir Kārlis Čakste (Karl Mikael Čakste).

Šobrīd Baltijas viesnīcu tirgus piedzīvo grūtus laikus – banku krīze, straujš viesnīcu apgrozījuma kritums un cenu samazinājums. Tajā pašā laikā Choice Baltijas valstis redz kā sava vietējā tirgus daļu, jo uz tām regulāri ceļo liels skaits Choice viesnīcu ķēdes klientu. Savukārt, lai nodrošinātu augstu komfortu un apkalpošanas kvalitāti, SIA Choice Hotels Baltics saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem vēlas sniegt iespēju uzturēties Choice pārstāvētajās viesnīcās arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

„Mēs esam pārliecināti, ka grūti laiki ir laba iespēja sākt domāt citādāk,” apgalvo Choice Hotels Scandinavia izpilddirektors un koncerna vadītājs Torgeirs Silsets (Torgeir Silseth). „Neskatoties uz ekonomisko krīzi Baltijas valstīs, šis reģions mūsu klientiem vēl joprojām ir gana saistošs gan kā kaimiņvalstis un tirdzniecības partneri, gan arī kā brīvdienu ceļojumu galamērķis. Tieši tāpēc tagad ir īstais laiks attīstībai.”

„Kārļa Čakstes zināšanas par vietējo tirgu un sadarbības partneru tīkls, mūsu pārdošanas mehānisms, klienti un pieci spēcīgi zīmoli, kas ietilpst Choice viesnīcu tīklā, veido ideālus priekšnoteikumus veiksmīgai sadarbībai,” norāda T. Silsets.

Šī brīža ekonomiskā situācija Choice paver lieliskas iespējas investīcijām un izdevīgu sadarbības līgumu slēgšanai ar dažādiem partneriem, piemēram, viesnīcu īpašniekiem, citiem nozares pārstāvjiem un bankām. Turklāt iespējams veidot dažādas sadarbības formas – sākot no franšīzes vai pārvaldības līgumiem, līdz pat iespējamai viesnīcu iegādei.

„Mēs ticam, ka ar šīm investīcijām mēs varam palīdzēt Igaunijas, Latvijas un Lietuvas viesnīcām izkļūt no krīzes,” atzīst T. Silsets.

Kārlis Čakste uzskata, ka daudzas Baltijas reģiona viesnīcas ir ieinteresētas palielināt savu kompetenci un iegūt skaidrākas vadlīnijas viesnīcu tālākai attīstībai.

„Es zinu, ka ir daudz tādu viesnīcu īpašnieku, kuriem, tāpat kā mums, šī brīža apstākļos neklājas viegli un tie labprāt vēlētos izmantot iespējas, ko sniedz pievienošanās Choice viesnīcu ķēdei,” norāda Kārlis Čakste. „2009. gada finanšu rezultāti liecina, ka, pievienojoties un sadarbojoties ar Choice viesnīcu ķēdi, mūsu vadītajā viesnīcā Clarion Collection Hotel Valdemars ievērojami palielinājies ne tikai klientu skaits, bet arī ienākumu līmenis,” tā K. Čakste.

Uzņēmums SIA Choice Hotels Baltics jau veiksmīgi uzsācis savu darbību, šobrīd notiek sarunas ar vairāku reģiona viesnīcu pārstāvjiem.

Par Choice Hotels Scandinavia
AS Choice Hotels Scandinavia ir lielākā viesnīcu ķēde Skandināvijā, tajā ietilpst vairāk nekā 170 viesnīcas Skandināvijas un Baltijas valstīs, pārstāvot tādus zīmolus kā Comfort, Quality, Quality Resort, Clarion Collection un Clarion. AS Choice Hotels Scandinavia strādā vairāk nekā 9000 darbinieku. Vairāk informācijas par Choice Hotels Scandinavia iespējams atrast www.choice.se

Vairāk informācijas:
Krista Grasberga, tālr.: 26315151, e-pasts krista@deepwhite.lv
Torgeirs Silsets, Choice Hotels Scandinavia izpilddirektors un koncerna vadītājs, tālr.: +47 22 40 13 33
Kārlis Čakste, Choice Hotels Baltics izpilddirektors, tālr.: +46 70 778 87 87
 

Komentārs par rakstu: Skandināvijas viesnīcu ķēde Choice uzsāk darbību Baltijas valstīs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!