Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspils Piedzīvojumu parkā sākas vasaras atrakciju sezona!

28.04.2010

No š.g. 1.maija Ventspils Piedzīvojumu parkā sākas vasaras atrakciju sezona. Gatavojoties jaunajai sezonai, Piedzīvojumu parkā veikti apzaļumošanas un celiņu bruģēšanas darbi. Jau no 1.maija būs pieejama arī velo noma. Ar iznomātajiem velosipēdiem varēs vizināties gan pa Piedzīvojumu parka velotakām, gan ārpus Piedzīvojumu parka teritorijas.

Piedzīvojumu parks šobrīd piedāvā virvju trasi „Kaķa taka”, velotaku, peintbolu, katapultu, kameršļūkšanu, tarzāna cienīgu troses nobraucienu, nobraucienus no kalna ar skrejriteņiem un kalnu dēļiem, batutus ar un bez gumijām, galvu reibinošus apgriezienus kīkinga šūpolēs, elektromobīļus mazajiem atpūtniekiem. Piedzīvojumu parkā atrodas arī BMX trase, futbola – frisbija laukums un piknika vietas. Pakalpojumu cenas Piedzīvojumu parkā paliks tādas pašas kā pagājušajā sezonā, bet katapultas un peintbola cenas būs zemākas. Velonomas cena būs 2 Ls stundā vai 5 Ls par četrām stundām.
Šogad Piedzīvojumu parkā notiks arī lieli pasākumi: 15.maijā Ventspils Piedzīvojumu parkā būs tūrisma sezonas atklāšana, bet 20. jūnijā notiks Piedzīvojumu parka pusmaratons, savukārt 14. un 15. augustā varēs vērot Piedzīvojumu parka kalnu riteņbraukšanas (MTB) sacensības.
Šajā sezonā Piedzīvojumu parkā tiks piedāvātas arī jaunas atrakcijas – elektriskie buļļi, gokarti, tālskatis, 6. virvju trase, lielā spēle „Cirks”, jauna peintbola pilsētiņa, bērnu piepūšamā atrakcija, meža piedzīvojumu taka, orientēšanās taka un dzimšanas dienu svinību pasākumi, bet BMX trasē būs izveidoti jauni tramplīni.
Turpat Piedzīvojumu parkā garšīgas picas un gardus dzērienus piedāvā kafejnīca „Stenders Pica”.
Informācija par Ventspils Piedzīvojumu parku un pakalpojumu cenām atrodama mājas lapā www.piedzivojumuparks.lv.
Uz tikšanos Ventspils Piedzīvojumu parkā!

Komentārs par rakstu: Ventspils Piedzīvojumu parkā sākas vasaras atrakciju sezona!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!