Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ziemassvētku ticējumi un pantiņi.  [1] 

21.12.2010

Ziemassvētku vakars- brīnumu laiks, kad atdzīvojas koki un mājlopi sāk runāt cilvēka balsī, stāstot nākotni. Tas ir cerību un ticības laiks, kad šķiet, ka viss, par ko sapņojam, var kļūt par īstenību. Tas ir sākums kaut kam jaunam- skaistākam un labākam...vismaz mums gribas tā domāt. Varbūt tāpēc mēs arī šodien lasot Ziemassvētku ticējumus, kaut kur dziļi sevī klusībā domājam- bet ja nu tomēr taisnība..., ja nu piepildās...

Slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” tagad arī distanču slēpošanas trase! [0] 

17.12.2010

Pateicoties aukstajai ziemai sestdien, 18.decembrī tiks atklāta distanču slēpošanas trase. Trase garums ir 500m, tajā varēs slēpot klasiskajā un slidsolī.

Izbaudi ziemas svētku brīvdienas Ventspilī – slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” un Ūdens piedzīvojumu parkā! [0] 

17.12.2010

Viena no piemērotākajām vietām, lai saturīgi pavadītu ziemas svētku brīvdienas, kā arī sagaidītu Jauno gadu, atrodas Ventspilī. Šeit aktīvo atpūtu ziemā piedāvā slēpošanas kalns „Lemberga hūte”, kas atrodas Ventspils pilsētas teritorijā (Saules ielā 141) un ir unikāls, jo 47 m augstumā uzbērts mākslīgi un tā virsotnē paveras brīnišķīgs skats pāri priedēm uz jūru un pilsētu. Slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” ierīkotas divas kalna slēpošanas trases un snovborda trase ar tramplīniem. Viena kalna trase paredzēta bērniem un iesācējiem, bet otra ir 230 m gara trase pieredzējušākiem aktīvās atpūtas cienītājiem. Pie kalna ir arī 500 m gara distanču slēpošanas trase. Ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem ļoti patīk nobraucieni ziemas kameršļūkšanas trasē. Kalns ir apgaismots un tajā ir uzstādīti trīs dažādi pacēlāji. Lemberga hūtē iespējams arī apgūt slēpošanas vai snovborda iemaņas pieredzējušu instruktoru vadībā. Slēpošanas nodarbības notiek pirmdienās, trešdienās un piektdienās, bet snovborda nodarbības notiek otrdienās un ceturtdienās.

Livonijas ordeņa pils receptes pret garlaicību  [0] 

17.12.2010

Ikdienas steigā nerodas idejas, kā sarīkot neikdienišķu svētku pasākumu kopā ar kolēģiem, studiju biedriem vai draugiem? Ventspils muzejam šādam gadījumam ir vairākas receptes.

Mazbānītis mirgo atkal! [0] 

17.12.2010

26.decembrī no plkst.13:00 Piejūras brīvdabas muzejā Mazbānīša svētki
Tiem, kas gadu skaita, balstoties uz dabas parādībām, mūsdienu pilsētā apjuktu, bet pavisam droša lieta ir Ventspils muzeja organizētie tradicionālie pasākumi,- pēc tiem nevar pazaudēt ne pavasari, ne ziemu. Pavasaris atlec ar trušiem Piejūras brīvdabas muzeja Lieldienās, bet ziemu pietaurē Mazbānītis savos ziemas svētkos, šogad 26.decembrī no plkst.13:00.

Ķekavā notiks Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums [0] 

16.12.2010

Sestdien, 18. decembrī, plkst. 16:00 Ķekavā notiks Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums, kuru organizē biedrība „Cita Ķekava” un Ķekavas novada pašvaldības Kultūras aģentūra.

Slīpākie slidotavas svētki Cēsīs! [0] 

16.12.2010

Šo sestdien 18.decembrī plkst. 12:00 Cēsīs, Pils laukumā „Cēsu alus” slidotavā notiks „slīpākie” slidotavas svētki Latvijā.

Teātra nams “Jūras vārti” atbalsta labdarību [0] 

15.12.2010

Tuvojas gada sirsnīgākie svētki un to gaidīšanas laiku gaišāku vēlas padarīt arī t/n “Jūras vārti”, tādēļ 16. decembrī plkst. 18:00 sadarbībā ar Ventspils Augstskolu notiks labdarības koncerts “Radi brīnumu”, savukārt kopš 7. decembra Mazajā izstāžu zālē apskatāma pazīstamu fotogrāfu izstāde “Palīdzēsim!”.

Daugavpilī viesosies Coca-Cola Ziemassvētku karavāna [0] 

14.12.2010

Turpinot vairāk kā 10 gadus ilgās tradīcijas, Coca-Cola arī šogad īsteno labdarības akciju Ziemassvētku karavāna. Ceturtdien, 16.decembrī Daugavpilī Centrālajā laukumā Rīgas un Ģimnāzijas ielu krustojumā plkst. 16.00 notiks Coca-Cola Ziemassvētku karavānas noslēdzošais pasākums, kura laikā ikvienam būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti un kopā ar elfiem radoši darboties viņu darbnīcā. Ziemassvētku karavāna, sava ceļojuma laikā no 12.-16.decembrim,

”Ziemassvētku stāsts…” Gulbenes kultūras centrā [0] 

14.12.2010

17.decembrī plkst.19:00 Gulbenes kultūras centrā grupas Framest Ziemassvētku koncerts “Ziemassvētku stāsts...”

Bluķa vakars Dzirnavu laukumā  [0] 

14.12.2010

Otrdien, 21. decembrī, gada visīsākajā dienā – ventspilnieki tiek aicināti atzīmēt Ziemas saulgriežus un kopīgi pulcēties Dzirnavu laukumā uz tradicionālo Bluķa vakaru.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) aicina doties vakara pastaigās pa Liepāju un apskatīt Ziemas gaismas Liepājā. [0] 

14.12.2010

„Liepāja Ziemassvētku laikā noteikti ir viena no skaistāk izgreznotajām Latvijas pilsētām. Piparkūku namiņi, mūsu īpašā svētku egle un eņģeļi ir jau kļuvuši par zīmolu Ziemassvētku laikam vēju pilsētā.

Labdien, mani mīļie Bērniņi! [0] 

13.12.2010

…Uz nogali iet atkal viens brīnišķīgā darba ritumā pavadīts gads, klāt sirsnīgu vēlējumu un mīlestības pilnais Adventes laiks un Ziemassvētki! Un tā, 2010.gada 12.decembrī, kamanām balto sniedziņu šķiļot, un, bērītim slaidi rikšojot, Latvijā atkal ieradās īstais Ziemupes Ziemassvētku Vecītis!

Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja ziemas saulgriežu pasākums [0] 

10.12.2010

„Visi sīki žagariņi sidrabiņu vizināja” ir Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja pasākums, kas apvieno patīkamo ar lietderīgo – Ziemassvētku dāvanu iegādi ar pastaigu piesnigušā un izgaismotā parkā, baudot folkloras kopu priekšnesumus, vizinoties zirga vilktās kamanās un malkojot karstu tēju pie ugunskura.
Lai Ziemassvētku laiks nekļūtu par iepirkšanās drudzi, Brīvdabas muzejs piedāvā alternatīvu dāvanu iegādei, padarot iepirkšanos par patīkamu piedzīvojumu un tradicionālās kultūras iepazīšanas veidu. Bez iespējas iegādāties jau gatavas dāvanas un kārumus svētku galdam. apmeklētajiem būs iespēja pašu rokām pagatavot dāvanas saviem mīļajiem – sveces, ziepes, puzurus, piparkūkas, paštaisītas atklātnītes
 

Ventspils bilžu kalendārs 2011.gadam – noderīga Ziemassvētku un Jaungada dāvana [0] 

09.12.2010

Ventspils Tūrisma informācijas centrs piedāvā iegādāties skaistu un praktisku Ziemassvētku un Jaungada dāvanu - 2011. gada Ventspils bilžu kalendāru.

Ziemassvētku radošās darbnīcas Cēsu Pilī - mācību un labdarības stundas [0] 

08.12.2010

Ziemassvētku gaidīšanas laikā no 14. līdz 16.decembrim Cēsu Pils piedāvā radošās darbnīcas, kuras kalpos gan kā prasmju un iemaņu stundas, gan arī kā labdarības pasākums, jo daļa no darbnīcu ienākumiem tiks ieskaitīta akcijas „Eņģeļi pār Latviju” kontā.

Ar Ventspils tūrisma piedāvājumu iepazīstinās japāņus [0] 

08.12.2010

Otrdien, 7. decembrī, Ventspilī viesojās uzņēmuma „Foresight marketing” direktors Šigejoši Noto (Shigeyoshi Noto), kurš iepazinās ar Ventspils tūrisma un atpūtas piedāvājumu.
Viesis pabija Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā, Livonijas ordeņa pilī, Amatu mājā, Jaunrades namā un devās pastaigā pa Vecpilsētu. Kā patiesi unikālu apskates objektu, Noto kungs atzīmēja Livonijas ordeņa pili, kas viņaprāt ir lieliski saglabāta un apsaimniekota.
 

Sarunas par neko... un par Rīgu gaišreģa mājā  

07.12.2010

Sestdien, 18. decembrī ir iespēja pavadīt omulīgu sestdienas pēcpusdienu leģendārā gaišreģa un fotogrāfa Eižena Finka mājā Maskavas forštatē, lai kopā ar privātvēsturnieku Voldemāru Eihenbaumu atraktīvā diskusijā parunātu par neko... un par visu: fakti, foto, elementi, reklāma, ikdienas dzīve - Rīga toreiz.

Izstādes "Desmit liecinieki" atklāšana [0] 

06.12.2010

12. decembrī 12:00 Durbes pilī (Tukumā, M.Parka 7) notiks Tukuma muzeja tradicionālais gada noslēguma pasākums "Zelta svētdiena". Šogad pasākuma ietvaros notiks izstādes „Desmit liecinieki" atklāšana. Tā ir izstāde par Latvijas piļu interjeru no 19. gadsimta līdz 20. gadsimta sākumam.

Daugavpilī iedegs svētku egli  [1] 

06.12.2010

Daugavpilī, Vienības laukumā, piektdien, 10.janvārī, plkst. 17.00 tiks iedegta svētku egle. Pilsētas galvenā svētku egle tiks veidota no daudzām mazām eglītēm un daudzkrāsainām spuldzītēm.

Krēslas stunda pilī [1] 

06.12.2010

Pilskrogs Melnais Sivēns, sadarbībā ar Ventspils muzeju, izsludina Krēslas stundu piedāvājumu Livonijas ordeņa pilī. Nakts viesus gaidīs - iekurts pavards, karsts dzēriens, viduslaiku tērps un izklaide viduslaiku noskaņā īstos pils mūros.

Kuldīga piedāvā izstrādāt pilsētas tēlu un devīzi  [0] 

06.12.2010

Kuldīgas novada Dome izsludinājusi atklātu ideju konkursu „Kuldīgas tēla un devīzes izstrādāšana”. Pētījumi pierāda, ka jebkura galamērķa ekonomiskā attīstība ir tieši proporcionāla ieguldītajiem līdzekļiem šī galamērķa marketingā. Viens no šādiem marketinga instrumentiem ir pilsētas tēla veidošana. Kuldīgas sadraudzības pilsēta Durbuy, Beļģijā caur tēla veidošanu pat panākusi pilsētas iedzīvotāju skaita palielināšanos, jo pēc labvēlīgas vides un tēla radīšanas šo pilsētu par dzīves vietu izvēlas arvien vairāk iedzīvotāju.

Pie Cēsu Pils atvērta slīpākā slidotava Latvijā [0] 

03.12.2010

Sadarbojoties pašvaldības aģentūrai "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" ar "Aktīvā tūrisma centru Eži" un pateicoties A/S "Cēsu Alus" atbalstam, pašā Cēsu jaunās pils piekājē - Pils laukumā, ir tapusi dabīgā ledus slidotava

Cēsis kultūras un aktīvās atpūtas baudītājiem decembrī piedāvā [0] 

03.12.2010

Šogad decembris Cēsīs ir iesācies bagātīgi - ne tikai ar sniegu un salu, bet arī ar kultūras un sporta aktivitātēm lieliem un maziem. Atklāta slēpošanas sezona, tapusi jauna slidotava gandrīz pilsētas centrā, izstrādātas svētku programmas ar radošajām darbnīcām, koncertiem bērniem un ģimenēm, speciāli gadumijas piedāvājumi uzņēmējiem.

Cēsīs Ziemassvētku Dižtirgus – kultūras gardēžiem un lieliskiem saimniekiem! [0] 

03.12.2010

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” un SIA „Cēsu Tirgus” Ziemassvētku mēnesī no 17.decembra līdz 24.decembrim piedāvā plašu Ziemassvētku tirgu un mākslas radošās darbnīcas.

Ventspilī norisināsies labdarības koncerts bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu...” [1] 

02.12.2010

Svētdien, 19.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā ikviens ventspilnieks un pilsētas viesis aicināts piedalīties labdarības koncertā bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu...”

Ziemassvētku laiks un pankūku smarža Kurzemes muižās [0] 

02.12.2010

18. decembrī dodamies notvert patieso svētku garšu omulīgā „Jauni Rakursi” ekskursijā Kurzemē: muzeji, muižas, četri tūkstoši rūķu un bada pankūkas!

Notiks ikgadējais Latvijas Tūrisma forums [0] 

01.12.2010

Šī gada 9.-10. decembrī viesnīcā „Maritim Park Hotel Riga” Ekonomikas ministrija un Tūrisma attīstības valsts aģentūra rīkos tūrisma nozares pārstāvju ikgadējo pasākumu – Latvijas Tūrisma forumu.

Uz Pārgaujas novadu Adventa laikā aicina barons [0] 

01.12.2010

Jaunums Latvijā – teatrāla ekskursija! 19. decembrī „Jauni Rakursi” dodas iepazīt Pārgaujas novadu pārsteigumiem bagātā ekskursijā: unikāla dievnama apmeklējums, ērģeļu stabuļu skaņas, lauku labumu tirdziņš, kinofilmas „Purva Bridējs” nabagmājas liktenis un... kā lēš zinātāji, kuri mēdz iegriezties Braslas krogā, iespējama tikšanās ar pašu baronu!

Noslēdzas trešais projekta „Viens atvaļinājums –divas valstis” ieviešanas periods  [0] 

01.12.2010

Otrdien, 30.novembrī, noslēdzās projekta „Viens atvaļinājums – divas valstis” trešais ieviešanas periods.
Tā kā projekta mērķis ir Ziemeļkurzemes un Sāmsalas (Igaunija) pievilcības un konkurētspējas paaugstināšana, veicinot Ziemeļkurzemes tūrisma piedāvājumu popularizēšanu, ir uzsākti vairāki publicitātes materiālu izstrādes sagatavošanas pasākumi – tūrisma kartes, kurās norādītas ievērojamākās vietas Ventspils pilsētā un Ziemeļkurzemē, kā arī tūrisma maršruti, kuros tiks iekļauta informācija par šādām tēmām – Dabas tūrisms un aktīvais tūrisms Ziemeļkurzemē, Ziemeļkurzemes kultūras mantojums, Amatnieki un lauku saimniecības Ziemeļkurzemē, sniedzot tūristiem iespēju izvēlēties sev vēlamākās atpūtas iespējas. Minētie tūrisma maršruti tiek gatavoti sadarbojoties ar projekta partneri Talsu novada tūrisma informācijas centru, kuri piedalās maršrutu izgatavošanā arī ar savu līdzfinansējumu. Vienlaikus nākošajā periodā plānots uzsākt informatīvo avīžu izgatavošanu un izplatīšanu Igaunijas un Latvijas laikrakstos.
 

Žurnāls „Ražots Latvijā” jau pie lasītājiem! [0] 

30.11.2010

No 25.novembra preses tirdzniecības vietās visā Latvijā pieejams jauns žurnāls „Ražots Latvijā”, kura izdevējs ir uzņēmums SIA KELLE MEDIA. Žurnāls iznāks reizi divos mēnešos jeb 6 reizes gadā, to būs iespējams arī abonēt.

Mārtiņa beķereja aicina iepazīt Latviju [0] 

30.11.2010

No 30. novembra īdz 2010. gada 22. decembrim „Mārtiņa Beķereja” un tūrisma aģentūra „Jauni Rakursi” veido akciju, kuras noslēgumā svētku laikā dāvinās balvas ceļotgribētājiem, kas decembrī iegriezīsies kādā no četrām kafejnīcām „Mārtiņa Beķereja” Rīgā.

„Galleria Riga” aicina Latvijas iedzīvotājus iesaistīties   

30.11.2010

Kaut arī aiz loga iestājies lietainais rudens, mēs pat nemanīsim, kā piesteigsies burvīgais laiks, kad ikvienu māju piepildīs piparkūku smarža. Kurš gan no mums bērnībā nav lasījis pasaku par Ansīti un Grietiņu un piparkūku namiņiem vai arī par piparkūku vīriņu vārdā Kraukšķītis?

"Reiņa trase" ziemas sezonu sāka 26.novembrī  [0] 

29.11.2010

"Reiņa trase" ziemas sezonu sāka 26.novembrī 2010, atverot daļu no galvenās trases ar vienu pacēlāju...
Pateicoties laika apstākļiem, kad ne tikai naktī, bet arī dienā gaisa temperatūra ir zema, varam bez apstājas "šaut" sniegu!
 

Orķestra „Daugava” 25 gadu jubilejas koncerts [0] 

29.11.2010

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē, 2010.gada 3.decembrī plkst.18.00 notiks Latviešu kultūras centra profesionālā pūšamo instrumentu orķestra „Daugava” 25 gadu jubilejas koncerts.

Ventspilnieki uzvar divās balvas „Lielais Jēkabs 2010” nominācijās [0] 

29.11.2010

Sestdien, 27. novembrī, ventspilnieki saņēma divas Kurzemes Tūrisma asociācijas (KTA) balvas „Lielais Jēkabs 2010”. Ventspils „Ūdens piedzīvojumu parks” atzīts par Kurzemes dižāko atpūtas piedāvājumu ģimenei, bet „Ginesa rekorda uzstādīšana – pasaulē garākā ziedu paklāja izveidošana” par 2010.gada dižāko pasākumu.

Piedāvājums slēpotājiem šajā nedēļas nogalē  

28.11.2010

Šodien, 27. novembrī, plkst. 15.00 Reiņa trase atklāj ziemas sezonu. Sāks darboties galvenās trases kreisā daļa un pacēlājs. Jau rītdienu, slēpošanas trase Kaķīškalns atklās ziemas sezonu. Sāks darboties mazais kalns. Pacēlājam īpašas cenas.

Noslēdzies Liepājas Domes un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja rīkotais fotokonkurss [0] 

26.11.2010

Šodien noslēdzies Liepājas Domes un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja rīkotais fotokonkurss, kura ietvaros liepājnieki tika aicināti iemūžināt Liepājas himnas tēlus, kas uzstādīti Kūrmājas prospektā. Konkurss noritēja sadarbībā ar portālu www.liepajniekiem.lv.

Daugavpilī ar gada labāko izrādi bērniem un jauniešiem viesosies neatkarīgais teātris „Skatuve” [0] 

24.11.2010

7.decembrī plkst.11.00 (latv.val) un 13.00 (krievu val.) Daugavpils novada Kultūras centrā (Daugavpilī, Dobeles ielā 30) ar izrādi „Miskastes bērns” viesosies neatkarīgais teātris „Skatuve” (Rīga). Izrāde ir veidota pēc angļu rakstnieces Žaklīnas Vilsones, tāda paša nosaukuma, darba motīviem.

Gadatirgus prieki visai ģimenei – klāt rudens izstāde Ražots Latvijā 2010! [0] 

24.11.2010

Izstādē būs atrodamas teju visas nozares: no pārtikas ražotājiem un amatniekiem līdz kokapstrādei un būvniecībai, kuru pārstāvji no visiem Latvijas novadiem 25.-28. novembrī pulcēsies Skonto hallē, Melngaiļa ielā 1a, Rīgā.

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!