Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Apstiprināts projekts "Gotlande - Ventspils - Sāremā savienojums ilgtspējīgai attīstībai"

22.04.2010

Š.g.15.aprīlī ES Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas Uzraudzības komitejā apstiprināts projekts "Gotlande - Ventspils - Sāremā savienojums ilgtspējīgai attīstībai". Projekts, ko īsteno Ventspils Brīvostas pārvalde sadarbībā ar Gotlandes municipalitāti un Kuresāres pilsētas pārvaldi, raksturots kā labi sagatavots un saņēmis ļoti augstu novērtējumu.

Projekts paredz veicināt triju valstu reģionu - Zviedrija (Gotlande) - Latvija (Ventspils) - Igaunija (Sāremā) ekonomisko attīstību, nodrošinot šo reģionu pieejamības un pievilcības uzlabošanu ar prāmja satiksmes attīstības palīdzību. Projekta realizācijai paredzēts līdzfinansējums no ES Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas prioritātes "Ekonomiski konkurētspējīgs un inovatīvs reģions".

Projekta ietvaros plānots realizēt sekojošas aktivitātes:

- Tūrisma, biznesa un mārketinga stratēģijas izstrādi, kas paredzēs triju valstu tūrisma tirgus situācijas izpēti, ceļotāju interešu, vajadzību un pieprasījumu izpēti, prioritāro attīstības virzienu identificēšanu un rīcības plāna izstrādi;

- Jūras transporta attīstības izpēti, kas paredzēs jūras transporta satiksmes izpēti, analizējot pasažieru un kravu plūsmas projekta teritorijā, kā arī nosakot jūras transporta attīstības iespējas, mazinot slodzi uz sauszemes un gaisa transporta ceļiem;

- Tūrisma produktu un pakalpojumu veidošanas laboratoriju, kuras ietvaros tiks izveidoti jauni konkurētspējīgi tūrisma produkti, kā arī pilnveidota esošo tūrismu produktu un piedāvāto pakalpojumu kvalitāte, tādējādi paaugstinot tūrisma sektorā strādājošo uzņēmēju konkurētspēju.

Projektu plānots realizēt laika posmā no 2010.gada maijam līdz 2012.gada aprīlim, un tā budžets ir 1,56 EUR, tai skaitā no ES atbalsta finansējums 1,26 milj. EUR.

Papildu informācija:

Ventspils Brīvostas pārvalde,

tel.63602334
 

Komentārs par rakstu: Apstiprināts projekts "Gotlande - Ventspils - Sāremā savienojums ilgtspējīgai attīstībai"

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!