Ceturtdiena, 13. Jūnijs, 2024
Uva, Ainārs, Zigfrīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Daugavpils novadam apstiprināts logotips [0] 

22.02.2011

Daugavpils novada dome ir apstiprinājusi Daugavpils novada logo.

Meteņa svētki noslēdzas Turaidā [0] 

22.02.2011

Februāra mēnesis ir laiks, kad tiek svinēti Meteņi, kas ir seni pavasara gaidīšanas svētki un atvadas no ziemas. Pēdējos gados ir izveidojusies tradīcija, ka Meteņdienas svētku svinēšana noslēdzas Turaidā. Visi, kas vēl nav paguvuši atvadīties no ziemas, aicināti 26. februārī plkst. 12.00 sabraukt Turaidas muzejrezervātā, lai kopā ar Vidzemes folkloras kopu maskotajiem ļaudīm vārītu Meteņdienas miežu putru un veicinātu labu jauno ražas gadu, kopīgi svinot senos gadskārtu svētkus.

Ziemas tūrisma rallija „Piedzīvojums Vidzemē” atbalstītāji,dalībnieki un uzvarētāji [5] Video

22.02.2011

Sestdien, 19. februārī notika nu jau tradicionālais portāla www.atputasbazes.lv organizētais tūrisma rallijs - šoreiz ''Piedzīvojums Vidzemē". Lai arī laiks bija tiešām auksts un sals knieba degunos un rokās ne pa jokam, pasākumā piedalījās daudz lielāks komandu skaits nekā pirmajā vasaras rallijā.  

Festivāla “Latvijas jaunās mūzikas dienas 2011” atklāšanas koncerts Ventspilī [0] 

21.02.2011

Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti” 3. martā plkst. 19:00 notiks festivāla “Latvijas jaunās mūzikas dienas 2011” atklāšanas koncerts “Es nāku no tālas zemes”, kurā skanēs šī gada jubilāra Imanta Kalniņa leģendārais jaunības gadu meistardarbs Oktobra oratorija.

ĶER SAULI OZOLKALNĀ. Fotokonkurss [0] 

21.02.2011

Slēpošanas un atpūtas parks Ozolkalns izsludina fotokonkursu par saulainākajiem mirkļiem Ozolkalnā. Piedalīties aicināts ikviens, kam ir prieks fotografēt. Bildes varēs apskatīt internetā un uzvarēs tas dalībnieks, par kura foto jūs būsiet nobalsojuši visvairāk. Ir trīs foto kategorijas – Ozolkalna ainava, Labākais tuvplāns un Alpu sajūtas Ozolkalnā. Konkurss ilgst no 20.02. – 30.03.2011.

Kāpšanas sportā laurus plūc viesi no Cīrihes un Prāgas [0] 

18.02.2011

Sporta namā „Pārventa” ceturtdien, 17. februārī, treniņu procesa ietvaros notika sacensības, kurās šoreiz laurus gan puišu, gan dāmu klasē plūca viesi no Cīrihes un Prāgas.

Sacensību nedēļas nogale slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” ir klāt! [0] 

18.02.2011

Ventspilī no Baltijas valstīm ierodas braucēji, lai šajā nedēļas nogalē startētu veselās divās gada vērienīgākajās snovborda un slēpošanas brīvā
stila (freestyle) sacensībās.
 

Daugavpilī ieskandinās Meteņus  [0] 

18.02.2011

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē 2011.gada 25.februārī plkst. 18.00 notiks Tautas mūzikas koncerts „Metens nāk”!

Šajā nedēļas nogalē bagātīgi sporta un kultūras pasākumi Siguldas novadā  [0] 

18.02.2011

Šonedēļ Siguldas novads piedāvā plašas iespējas baudīt mākslu, sporta pasākumus, kā arī bagātīgu koncertu programmu. Piedalies sniega skulptūru čempionātā, tautas slēpojumā vai ziemas tūrisma rallijā, kā arī nenokavē laikmetīgās mākslas izstādes „Kur es esmu” atklāšanu Siguldas dzelzceļa stacijā. Sestdien un svētdien būs iespēja vērot Pasaules kausu kamaniņu sportā un dejot Labvēlīgā tipa, Aishas, Musiqq un citu mākslinieku mūzikas pavadībā.

Daugavpilī veidos „Tulpju segu”  [0] 

17.02.2011

Svinot Daugavpils Universitātes (DU) Mākslas un dizaina katedras 15 gadu jubileju, šā gada 8. martā DU tiks atklāta „tulpju sega” un Mākslas un dizaina katedras (MDK) docētāju izstāde „Pavasara zieds” . Tamdēļ , ikviens, kas izjūt savu piederību katedrai, tiek aicināts iesaistīties „tulpju segas” veidošanā. Lai to realizētu, līdz 8. martam jāizveido papīra plastikā tulpes zieds un jāatnes uz katedru (Saules ielā 1/3, Daugavpilī), lai to varētu iekļaut kopējā „tulpju segā”.

Ventspilnieki Tallinas tūrisma gadatirgū reklamēsies kopā ar Kuresāres un Talsu pilsētu  [0] 

17.02.2011

No 18.-20. februārim ventspilnieki kopā ar sadarbības partneriem Talsu novada Tūrisma informācijas centru un Kuresāres pašvaldības domi strādās starptautiskajā tūrisma gadatirgū „Tourest 2011” Igaunijā, Tallinā.

Uzdāvināt sajūtas un atmiņas - mazie ceļojumi [1] 

16.02.2011

Sieviešu diena vairs nav aiz kalniem, tāpēc aģentūra „Jauni Rakursi” padomājusi par smalkām un oriģinālam dāvanām: 5. martā divi ceļojumi – viens uz kaimiņu zemi, viens tepat Rīgā, bet abi ceļojumi – viegli romantiski, izziņas bagāti un sajūtas rosinoši.

„Ģitāristu sesija 2011” – no 20.marta līdz 25.martam Madonā! [0] 

15.02.2011

No 20. marta līdz 25. martam jau četrpadsmito reizi Madonā notiks „Ģitāristu sesija” – pieredzes un zināšanu apmaiņas pasākums ģitāristiem, basģitāristiem, bundziniekiem, vokālistiem un taustiņinstrumentālistiem! Šeit var piedalīties ikviens. Pieteikšanās – līdz 1. martam.

Ventspils aicina uz vērienīgāko snovborda nedēļas nogali [0] 

14.02.2011

Šo sestdien un svētdien slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” notiks divas gada nozīmīgākās sacensības snovbordā, kurās startēs dalībnieki no Baltijas valstīm.
Tā sestdien, 19.februārī, no plkst. 13.30 brīvā stila snovbordisti un slēpotāji izaicinās viens otru, lai gūtu uzvaru Lemberga balvas izcīņā. Šajās sacensībās, kas Ventspilī tiek rīkotas ik gadu, labākie braucēji tiks pie Lemberga kunga naudas balvām ar kopējo fondu 1500 Ls un specbalvām no firmas „Rossignol”. Sacensību nolikums mājas lapā www.lembergahute.lv.
 

Varis Vētra koncertēs Ventspilī!  

14.02.2011

Šī gada 1.aprīlī plkst.19:00 Ventspils Jaunrades namā koncertā „MĪ-LE-STĪ-BAI” uzstāsies režisors, aktieris un dziesminieks Varis Vētra, prezentējot arī savu dziesmu albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt...”. Koncerts notiks Vara Vētras albuma prezentācijas tūres Latvijā ietvaros.
 

Izstāde - gadatirgus „Balttour 2011” [0] 

13.02.2011

Kā jau katru februāri, arī šogad trīs dienas abās izstāžu kompleksa "Ķīpsala" zālēs ar saviem piedāvājumiem visus interesentus iepazīstināja vairāki desmiti tūrisma aģentūras, pašvaldības, aviokompānijas, viesnīcas un ar tūrismu saistīti masu mediji. Arī www.atputasbazes.lv šajā pasākumā ņēma dalību un ar prieku savā stendā uzņēma gan ikvienu izstādes apmeklētāju, gan dalībnieku.
 

Reiņa trase strādā ar pilnu jaudu un gaida Jūs ciemos!  

12.02.2011

• Piecas kalnu – Galvenā trase, Iesācēju trase, Sniega parks, Junioru parks un „AXA bērnu parks”.

• Atvērts Junioru Parks! 300m garš nobrauciens ar tramplīniem un virāžām, kā nākamais līmenis AXA Bērnu parkam.

• Distanču slēpošanas trase - sagatavota gan klasiskajam, gan slidsolim!
Trases garums 3km. Tumšajā laikā 1,5km apgaismoti. Distanču slēpju nomā inventārs no FISCHER!
Darbadienās trases izmantošana par brīvu, pateicoties SEB bankai, Krimuldas novada domei un Reiņa trasei!
 

Cēsis aicina pieteikties uz jauniem gidu kursiem klātienē [0] 

11.02.2011

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pieteikties gidu kursiem klātienē. Atraktīvākajiem, labākajiem kursu beidzējiem tiks piedāvāts aktīvs un radošs darbs vēsturiskā vidē, kas ietver iespēju vadīt ekskursijas Cēsu Pils kompleksā, pilsētā, kā arī iespēja iesaistīties teatralizētās programmās un citos aģentūras rīkotajos pasākumos. Par priekšrocību tiks uzskatītas svešvalodas (krievu, vācu) zināšanas un augsta atbildības sajūta.

Cēsnieki aktīvi un radoši gatavojas izstādei „Balttour 2011”.  [0] 

10.02.2011

No piektdienas, 11. februāra, līdz 13. februārim starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū „Balttour 2011” rosīsies Cēsu pilsētas tūrisma un kultūras aktīvisti. Šobrīd Cēsu Kultūras un Tūrisma centrā spraigi noris pašdarbības kolektīvu mēģinājumi un vizuālo materiālu sagatavošanas darbi, lai Ķīpsalas halles apmeklētāji saņemtu kvalitatīvu un aktuālu informāciju par Cēsīm.

Ziedu pilsētu Ventspili reklamēs tūrisma gadatirgū „Balttour 2011” [0] 

10.02.2011

No 11. līdz 13.februārim Ventspils Tūrisma informācijas centrs (Ventspils TIC) starptautiskajā tūrisma gadatirgū "Balttour 2011” Rīgā, prezentēs ne tikai jauno tūrisma bukletu astoņās valodās, bet arī īpašu – Mazbānīša jaunajai 2,6 km garajai trasei veltītu izdevumu, ko sagatavojis Ventspils muzejs.

Kuldīga šogad pārsteigs viesus ar inovācijām tūrismā [1] 

09.02.2011

Kuldīgas Tūrisma attīstības centrs (Kuldīgas TAC) Balttour tūrisma izstādē Rīgā, 11.02.-13.02. prezentēs jauno inovatīvo tūrisma brošūru un aicinās visus aktīvās atpūtas entuziastus pieteikties testa braucieniem un pārbaudīt jauno inovatīvo FRNW- krustpunktu velosistēmu, kuru pirmoreiz Austrumeiropā un Baltijas valstīs šogad atklās Kuldīgā, 21.maijā Velodienas laikā.

Cēsu Pils Vēsturisko Deju studija aicina pievienoties jaunus dalībniekus [0] 

08.02.2011

Cēsu Pils Vēsturisko Deju studija uzņem jaunus dalībniekus, kur diplomētas baletdejotājas, horeogrāfes un deju skolotājas Gunas Ezermales vadībā, būs iespēja apgūt un iedzīvināt dažādu vēsturisko periodu dejas, izbaudot seno deju graciozitāti un smalkumu.

Meža biatlons Gaujas nacionālajā parkā [0] 

08.02.2011

Sestdien, 12. februārī Līgatnes dabas takās norisināsies Gaujas nacionālā parka fonda balvas izcīņa Meža biatlonā. Sportiskā un dinamiskā cīņā uz starta tiek aicināti dalībnieki, kuru darba ikdiena saistīta ar vides aizsardzību, dabu un mežu, kā arī Gaujas nacionālā parka teritorijā esošo pašvaldību speciālisti un tūrisma organizatori, viņu ģimenes locekļi un atbalstītāji.

„Ziņģētāju un stāstnieku vakarā” Viļānos dziedāsim to riņķa dziesmu... [0] 

05.02.2011

 12. februārī plkst. 18:00 Viļānu kultūras namā (Kultūras laukumā 2, Viļānos) „Ziņģētāju un stāstnieku vakarā” satiksies vairāk nekā 100 ziņģētāji un stāstnieki no Latgales un Vidzemes, šī gada tēma – „Dziedāsim to riņķa dziesmu…” un stāstīsim to garo stāstu pa riņķi vien…

Cēsu Pils parkā tiks svinēti Meteņi [0] 

04.02.2011

13.februārī no plkst.12:00 Cēsu pils parkā notiks Meteņu svinēšana „Meten`s veda Pelnu dienu”, kurā varēs piedzīvot Meteņu dienas tradīcijām atbilstošus pasākumus – iet budēļos, rotaļās un vizināties ar ragaviņām.

Daugavpilī notiks Latgales bārmeņu konkurss „Fantasy Cocktail” [0] 

03.02.2011

Šā gada 17.februārī plkst.18.00 Daugavpilī viesnīcas „Park hotel Latgola” restorānā „Plaza” norisināsies Latgales bārmeņu konkurss „Fantasy Coctail” – Daugavpils novada TIC informēja biedrība „Latgales bārmeņu klubs”.

Meteņa dienā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā būs iespēja izbraukt Sibīrijas haskiju vilktās kamanās. [0] 

02.02.2011

Šo svētdien, 2011. gada 6. februārī, no plkst. 12.00 – 16.00 Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina piedalīties Meteņu dienas pasākumā.
Pasākuma laikā iesim budēļos, dzīsim Meteni, dziedāsim dziesmas, vizināsimies ar ragaviņām, ledus lēzi, un iesim rotaļās.

Cēsīs notiks pirmais Eiropas kauss snovbordkrosā Latvijā [0] 

02.02.2011

5. un 6. februārī slēpošanas un atpūtas parkā „Ozolkalns” notiks pirmais Eiropas kauss snovbordkrosā Latvijā. Sestdien, 5. februārī, norisināsies Starptautiskās slēpošanas federācijas sacensības un pasākuma atklāšana. Galvenais notikums – Eiropas kauss – gaidāms svētdien, 6. februārī, ar īpašu noslēguma pasākumu Viduslaiku noskaņās.

Ar bērniem uz Balttour 2011 [0] 

02.02.2011

Pasaulē arvien populārāka kļūst ceļošana kopā ar bērniem, tāpēc 18. starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour 2011" īpaši būs padomāts par tās visjaunākajiem apmeklētājiem un viņu vecākiem.

12. februāri Mežaparkā notiks Sportland slepošanas svētki  [0] 

02.02.2011

Šī gada 12. februārī Mežaparkā notiks sacensības distanču slēpošanā – Sportland slēpošanas svētki, kurus organizē SIA Sportland sadarbībā ar atpūtas kompleksu „Ziemas Parks” un SIA „Rīgas meži”. Pasākums notiks projekta „Bauda slēpot Mežaparkā” ietvaros.

Sniega skulptūru konkurss Siguldā [0] 

31.01.2011

No 18. februāra līdz 6.martam Siguldā notiks populārākais Ziemas festivāls Latvijā. Ziemas festivāla laikā Siguldas novadā notiks Pirmais sniega tēlniecības čempionāts, kas ikvienam novada iedzīvotājam dos iespēju iesaistīties – izveidot savu sniega skulptūru!

Kuldīgas jaunā devīzē ir „Kuldīga – pilsēta ar dvēseli” [0] 

28.01.2011

Noslēgusies konkursa par Kuldīgas tēla izstrādi 1. kārta un tajā par labāko atzīta devīze „Kuldīga – pilsēta ar dvēseli”. Konkursa komisija par Kuldīgas tēlu pēc ilgām diskusijām pieņēmusi lēmumu neatzīt par uzvarētāju nevienu no konkursā iesniegtajiem vizuālajiem logotipiem, bet piešķirt balvu par devīzi „Kuldīga – pilsēta ar dvēseli” tās autoram, rīdziniekam Agrim Aucem.

Madonā sestdien - tradicionālais Tautas slēpojums [0] 

26.01.2011

Sestdien 29. janvārī Madonā sporta bāzē Smeceres sils notiks tradicionālais Tautas slēpojums Madona. To organizē kompānija Sportlat, kuru vada bijušais Latvijas biatlona valstsvienības dalībnieks madonietis Gundars Upenieks, sadarbībā ar Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolu.

Tautas slēpojums „Līgatnes ķepa”  [0] 

25.01.2011

Ziema turpinās! Ņemam slēpes un pošamies uz Līgatnes dabas takām, kur pa kalniem un lejām, sekojot lapsas un zaķa pēdu cilpām, izveidotas sacensību distances. Tikšanās laiks un vieta: 2011.gada 29.janvāris, Līgatnes dabas takas. Dalībnieku ierašanās līdz pulksten. 11.00.

Ziemas festivāls 2011 Siguldā [0] 

24.01.2011

No 18. februāra līdz 6.martam Siguldā notiks populārākais Ziemas festivāls Latvijā, kura moto ir: Vairāk sporta. Vairāk mākslas. Vairāk izklaides. Vairāk atpūtas. Festivāla mērķis ir popularizēt Siguldas novada sporta bāzes un kalnu slēpošanas trases kā lieliskas atpūtas, sporta un brīvā laika pavadīšanas vietas un Siguldu kā Eiropas kultūras un mākslas iepazīšanas vietu. Šāda apņemšanās Siguldas novadam ir, startējot projektā „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014” kā oficiālajam partnerim un Ziemas festivālu iekļaujot 2014. gada notikumu kalendārā.

Slēpošanas maratons  [0] 

21.01.2011

2011. gada 5. februārī notiks distanču slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam", kuru sākot ar nākamo gadu rīko sporta pasākumu aģentūra „Alpha Baltic Sport”, tādējādi atklājot savu 2011. gada maratonu sēriju. Slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam" pirmo reizi Latvijas vēsturē ir iekļauts starptautiskajā maratonu sērijā "Euroloppet". Tas tradicionāli notiks vienā no kultūrvēsturiski bagātākajiem Latvijas novadiem – Vecpiebalgā. Pieteikties slēpojumam jau šobrīd iespējams mājaslapā www.maratoni.lv

Daugavpilī notiks Nacionālā suņu izstāde  [0] 

21.01.2011

Daugavpils Olimpiskajā centrā (Stadiona ielā 1) 22.janvārī notiks Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde "Ziemas pasaka - Latgale2011".

Apkopota Liepājas tūrisma statistika par 2010.gadu [0] 

21.01.2011

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) ir apkopojis statistikas datus par 2010.gadu. Lai arī skaitļi liecina, ka tūristu plūsma salīdzinājumā ar 2009.gadu kopumā ir pavisam nedaudz samazinājusies, atsevišķos rādītājos ir vērojams pieaugums.

Liepāja tiks popularizēta starptautiskajās tūrisma izstādēs [0] 

21.01.2011

Ir sācies tūrisma izstāžu laiks, kad tūrisma nozares pārstāvji, piedaloties dažādu valstu organizētajās izstādēs, iepazīstina to apmeklētājus ar saviem interesantākajiem tūrisma piedāvājumiem.

Madonas novada tūrisma portāls arī lietuviešu valodā. [0] 

20.01.2011

Domājot par ceļotāju piesaisti no tuvākajām kaimiņvalstīm, Madonas novada pašvaldības tūrisma portāls www.madona.lv/turisms ir papildināts ar jaunu valodas versiju - lietuviešu valodu. Lietuviešu valodā ir sagatavotas 6 informācijas sadaļas: „Slēpošana”, „Apskates objekti” (daba, muzeji, muižas, amatnieki un māksla, interesantas zemnieku saimniecības), „Naktsmītnes un pirtis”, „Aktīvā atpūta” (makšķerēšana un laivu noma, velo noma un velobraucēju maršruti, zirgu izjādes, peintbos), „Tūrisma informācijas centri” un „Tūrisma ceļveži”. Mājas lapa piedāvā arī iespēju lejuplādēt lietuviešu valodā sagatavoto brošūru „Atpūta ziemā” un velo ceļvedi „Tour de LatEst”.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!