Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspili reklamēs starptautiskajā tūrisma izstādē "TUR 2010"

24.03.2010

No 25. līdz 28. martam Tūrisma informācijas centra vadītājs Guntars Seilis dosies uz Gēteborgu Zviedrijā, lai piedalītos starptautiskajā tūrisma gadatirgū "TUR 2010".
Dalība šajā tūrisma gadatirgū ir viena no Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centra marketinga aktivitātēm, lai piesaistītu Ventspils pilsētai jaunus tūristus. Gēteborga pazīstama kā otra lielākā Zviedrijas pilsēta, kur atrodas lielākā Zviedrijas osta un visiem pazīstamā automašīnu VOLVO rūpnīca.
 

Līdz ar dalību šajā izstādē Ventspils Tūrisma informācijas centrs turpinās jau iepriekšējos gados uzsākto darbu ar Zviedrijas izejošā tūrisma aģentūrām un operatoriem, kā arī individuāliem interesentiem. Izstādes apmeklētājiem tiks piedāvāta šogad tapušā Ventspils tūrisma brošūra, dažādi informatīvie materiāli un stāstīts par tūrisma iespējām un piedāvājumiem Ventspilī.

Saskaņā ar izstādes rīkotāju datiem 2009.gadā kopējais šī tūrisma gadatirgus apmeklētāju skaits pagājušajā gadā sasniedza gandrīz 54 000, no kuriem 23 000 bija tūrisma profesionāļi un 30 800 – pārējie apmeklētāji. Pirmās divas izstādes dienas tradicionāli ir veltītas tūrisma profesionāļu apmeklējumam, bet pārējās – plašākai Zviedrijas publikai.

Ventspils Tūrisma informācijas centra apkopotie statistikas rādītāji liecina, ka Ventspilī nakšņojušo zviedru tūristu skaits 2009.gadā pieaudzis par 6% ( 2009. gads - 748 cilvēki, 2010. gads - 792 cilvēki). 2010. gadā starp Ventspilī nakšņojušajiem ārvalstniekiem zviedru tūristi ieņem sesto vietu aiz lietuviešiem, vāciešiem, igauņiem, krieviem un somiem.

Ventspils dalību izstādē šogad notek pateicoties ERAF projekta „Ventspils pilsētas vēsturiskā centra atjaunošana tūrisma attīstībai" ietvaros piesaistītajam finansējumam, kā arī Kurzemes Tūrisma asociācijas un Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūras atbalstam.
Vairāk par izstādi var meklēt izstādes mājas lapā: www.tur.se

 


 

Komentārs par rakstu: Ventspili reklamēs starptautiskajā tūrisma izstādē "TUR 2010"

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!