Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Cēsu pils Viduslaiku dienā uzstāsies senās mūzikas ansamblis no Tartu [0] 

24.05.2012

26.maijā no plkst.10:00 Cēsu pils atdzīvosies patiesi viduslaicīgā rosībā. Svētku apmeklētājiem būs iespēja iepazīt viduslaikus ne vien vērojot, bet arī aktīvi līdzdarbojoties dažnedažādajās pasākuma norisēs. Lielie un mazie apmeklētāji varēs iepazīt viduslaiku rotaļas un spēles, iemēģināt roku šaušanā ar loku un arbaletu, piedalīties viduslaiku apavu un sveču darbnīcās, uzlaikot bruņas un iemēģināt viduslaiku deju soļus.

Saldējums „Klasika” dāvina ralliju „Madona 2012” [0] 

24.05.2012

Pārsteigumi ir labi, ja tie mēdz atkārtoties. Arī šajā gadā Latvijas rallija un rallijsprinta čempionāta posms, kā arī Igaunijas čempionāta posms – rallijs „Madona 2012” visiem rallija un autosporta cienītājiem būs bezmaksas. Ralliju „Madona 2012” jau otro gadu dāvina saldējums „Klasika”. Tas nozīmē, ka visus rallija ātrumposmus,kas 8. un 9.jūnijā notiks Madonas novada ceļos, skatītājiem būs iespēja vērot bez lieku finanšu līdzekļu izdošanas.

Noslēgsies Latvijā vērienīgāko jauno velosipēdistu sacensību Jauno satiksmes dalībnieku forums” reģionālie posmi  [0] 

23.05.2012

Sacensībās aicinātas piedalīties komandas un individuālie dalībnieki no Cesvaines, Ērgļu, Lubānas, Madonas un Varakļānu novadiem, sūtot pieteikumu uz e-pastu Aigars.Kreicbergs@csdd.gov.lv līdz pat 25.maijam (komandā seši dalībnieki, ne vairāk kā trīs zēni, dzimuši 2000., 2011. vai 2002.gadā).

2. jūnijā – 7. starptautiskais amerikāņu auto salidojums "Saulkrasti 2012. Wanted!" [0] 

23.05.2012

Saulkrasti. Saule. Jūras krasts. Saulkrasti, pilsēta pie jūras, pilsēta tuvāk saulei. Milzum daudz atsaucīgu, smaidošu un viesmīlīgu cilvēku. Tā ir arī pilsēta, kur norisinās Latvijā unikāls amerikāņu automašīnu īpašnieku salidojums, kas notiek tikai vienu reizi gadā un tikai Saulkrastos.

Rundāles pilī atvērs jaunu pastāvīgo ekspozīciju [0] 

22.05.2012

2012. gada 24. maijā Rundāles pils muzejā tiks atklātas pastāvīgās ekspozīcijas „No gotikas līdz jūgendstilam” pirmās piecas telpas, kas ietver stilistisko laika posmu no vēlās gotikas līdz vēlajam barokam (15. gs. b. – apm. 1740. g.). Turpmāk ekspozīcija katru gadu tiks pilnveidota, lai līdz 2016. gadam tā būtu pabeigta, taču tas prasa nepārtrauktu muzeja kolekcijas papildināšanu, lai būtu iespējams sniegt priekšstatu par galvenajiem dekoratīvās mākslas stiliem un to nacionālajām īpatnībām.

Viduslaiku diena Cēsu pilī jau šonedēļ! [0] 

22.05.2012

26.maijā no plkst.10:00 varenā Cēsu pils atdzīvosies patiesi viduslaicīgā rosībā! Šogad lielajiem un mazajiem svētku apmeklētājiem būs iespēja iepazīt viduslaikus ne vien vērojot, bet arī aktīvi līdzdarbojoties dažnedažādajās pasākuma norisēs.

Vasaras sezona Līvu Akvaparkā sākas 02.jūnijā. [0] 

22.05.2012

02.jūnijā pie Ziemeļeiropā lielākā akvaparka norisināsies dažādi pasākumi, kas priecēs gan lielus, gan mazus apmeklētājus.

Fotoorientēšanās sacensības Jelgavā [0] 

21.05.2012

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina piedalīties fotoorientēšanās sacensībās pa Jelgavu, kas notiks 26.maijā, pilsētas svētku laikā. Sacensību dalībniekiem tiks doti vairāki foto uzdevumi, kurus izpildot, būs iespējams tuvāk iepazīt Jelgavu un tās tūrisma vērtības.

Latvijas Dabas muzejā izstāde „Kaktusi un citi sukulenti” [0] 

18.05.2012

Latvijas Dabas muzejā no 23. maija līdz 3. jūnijam būs aplūkojama pārsteidzoši dažādo un interesanto augu izstāde „Kaktusi un citi sukulenti”, kas organizēta sadarbībā ar Latvijas Kaktusu un citu sukulentu biedrību.

Džons Neilands un biedri Muzeju naktī  [0] 

18.05.2012

19. maijā jau trešo reizi Dailes teātris piedalīsies Muzeju naktī. Šogad Muzeju naktī Dailes teātris viesosies kim? Laikmetīgās mākslas centrā (Spīķeros, Maskavas ielā 12/1). No 16. maija līdz 8. jūlijam kim? 1. stāvā esošajā restorānā „Kitchen” apskatāms Jura Dimitera darbs „Džons Neilands un biedri”. Tā kā 10. jūnijā Dailes teātrī notiks Ādolfa Alunāna oriģināldramatiskās pasakas ar dziedāšanu „Džons Neilands” atjaunojuma pirmizrāde ar pa daļai pavisam jaunām dekorācijām un pa daļai pavisam jauniem aktieriem, tad Dailes teātra aktivitātes Muzeju naktī būs saistītas ar šo izrādi.

Lielā Āraiša noslēpumi  [0] 

18.05.2012

Āraišu arheoloģiskais muzejparks aicina piedalīties Muzeju naktī, 19. maijā no plkst. 19:00 līdz 01:00. Šī gada Muzeju nakts moto ir „ZILĀ KRĀSA – JŪRA”. Ikviens muzejparka apmeklētājs varēs izzināt „Lielā Āraiša noslēpumus”.

Norvēģi „Aura Noir” – festivāla „Devilstone“ ekstrēmālākā grupa [0] Video

17.05.2012

Tieši pēc diviem mēnešiem (no 12. līdz 15.jūlijam) Lietuvā, Anikšķos notiekošais vasaras notikums ar lepnumu piedāvā black/thrash metāla kolektīvu „Aura Noir”. Vieni no prestižākajiem šī žanra pārstāvjiem uzstāsies festivālā „Devilstone“ un pirmo reizi Baltijā, pateicoties Norvēģijas vēstniecības atbalstam.

Informācija par Baltijas lielākā alus festivāla “Latviabeerfest 2012” pasākumu programmu [0] 

15.05.2012

Latvijas alus festivālā Latviabeerfest 2012, kas 25. – 27.maijā norisināsies Vērmanes dārzā, ir plānota plaša izklaides un atpūtas programma. Visas trīs festivāla norises dienas darbosies trīs skatuves, uz kurām tiks izspēlēti dažādi konkursi, notiks mūziķu uzstāšanās un dažādas aktivitātes. Festivālā "Latviabeerfest" savu dalību un koncertprogrammu apstiprinājuši vairāki Latvijā zināmi mūziķi un grupas – Credo, Z-Scars, Zeļļi, Linga, Klaidonis, Varis Vētra, Liene Šomase un Otra Puse.

Ūdens mistērijas Turaidā  [0] 

15.05.2012

Šogad 19. maijā vakarā akcijas „Muzeju nakts - 2012” ietvaros Turaidas muzejrezervāts aicina izzināt vēstures stāstus, ūdens noslēpumus un baudīt ievziedu reibinošo plaukumu pavasara pilnbriedā. Latvijas muzeju šī gada akcijas „Muzeju nakts ” vienojošā tēma ir „Zilā jūra”. Lai pastāvētu jūras ūdens bagātība, ir kopā jāsatek daudz mazām avotu lāsēm, kas veidojot tērcītes un strautus, piepildītu upes, kas plūst uz jūru.

Jūrmala kopā ar citiem kūrortiem aicinās maskaviešus uzlabot veselību Latvijā [0] 

14.05.2012

Maskavā no 18. līdz 20. maijam norisināsies Maskavas starptautiskais ceļojumu gadatirgus „MITF 2012”, kurā Jūrmala kopā ar Carnikavas un Siguldas kūrortiem, kā arī Latvijas Viesnīcu un restorānu asociāciju un Krievijas tūrisma aģentūrām „Dialog” un „AB Club” aicinās izstādes apmeklētājus izbaudīt atpūtu un uzlabot veselību Latvijā. Stendā būs pieejami informatīvie materiāli krievu valodā, specializēta informācija par kūrortārstniecību, kā arī īpašas pēdējā brīža atpūtas programmas vasarai un jaunas programmas rudenim.

"Kalsnavas arborētumā" atklāts jauns 25 metrus augsts skatu tornis [0] 

14.05.2012

AS "LVM" struktūrvienībai "Sēklas un stādi" piederošais apskates objekts "Kalsnavas arborētums" atrodas Madonas novada Jaunkalsnavā. Arborētumā ir izvietota viena no Latvijas skaistākajām kokaugu kolekcijām, kur 140 hektāru platībā aug ap 2500 koku un krūmu dažādības. Teritorijas centrālā daļa ir iekārtota kā skaists daiļdārzs, kur apmeklētāju skatieniem paveras cita par citu skaistākas apstādījumu kompozīcijas. Domājot par vietas pārskatāmību, šajā pavasarī ir atklāts jauns infrastruktūras objekts - 25 metrus augsts skatu tornis. No jaunā torņa skatu laukumiem var pārskatīt gan visu plašo arborētuma teritoriju, gan vērot apkārtnes panorāmu līdz pat Gaiziņam.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs tūrisma Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs atklās tūrisma sezonu [0] 

14.05.2012

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs tūrisma sezonu atklās 19.maijā piedāvājot nakts ekskursiju pa Liepāju „Promenādes pieturzīmes”, kā arī iespēju doties vienā no jaunizveidotajiem gardēžu maršrutiem ārpus Liepājas jeb t.s. „Mazajā Kurzemes vīna tūrē”. Uz Liepāju šovasar vilinās gan ar dažādiem gardēžu piedāvājumiem, gan Liepājas kokteili, gan arī interesantiem kultūras un sporta notikumiem, jauniem pastaigu maršrutiem un paaugstinātu servisu.

Cēsis būs improvizēta ostas pilsēta [0] 

14.05.2012

Šogad Muzeju nakts ietvaros 19.maijā Cēsis tiks pasludinātas par ostas pilsētu un apmeklētāji būs liecinieki vienreizējam pasākumam „Jūra Cēsīs un Cēsis jūrā”. Jau ziņots, ka vienam no NBS Jūras spēku patruļkuģiem dots Cēsu pilsētas vārds un Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vadītāja Dace Tabūne ir ievēlēta par patruļkuģa „Cēsis” krustmāti. Tāpēc Muzeju naktī Izstāžu namā tiks atklāta izstāde „Cēsis jūrā”, kurā būs krasta apsardzes patruļkuģa „Cēsis” prezentācija videomateriālos, sarunās, intervijās. Ar savu klātbūtni pasākumu pagodinās arī kuģa komandas pārstāvji.

Muzeju nakts Līvānos pie Aktīvā Tūrisma centra  [0] 

14.05.2012

Šogad, 19. maijā Līvānu pussalā, pie Aktīvā tūrisma centra un Latgales mākslas un amatniecības centrā norisināsies Vislatvijas Muzeju nakts 2012. Kā ik gadu maijā, visā Latvijā norisināsies nozīmīgākais muzeju nozares pasākums „Muzeju nakts”, kad savas durvis plaši ver daudzi Latvijas muzeji un citas kultūrvēsturiskas iestādes. Šogad „Muzeju nakts” Latvijā norisināsies jau astoto reizi, taču Latgales mākslas un amatniecības centrs saviem apmeklētājiem durvis ver tikai otro gadu pēc kārtas, šogad ar Vislatvijas „Muzeju nakts” devīzi: zilā krāsa – jūra.

„Gadsimtu pieskārieni Rīgai” pirmā spēle [0] 

10.05.2012

Biedrība „Cita Rīga” sadarbībā ar RDIKSD no šī gada 11. – 25. aprīlim realizēja projekta „Gadsimtu pieskārieni Rīgai” pirmo virtuālo spēles daļu. Atsaucība pirmajai spēlei bija necerēti liela, tajā piedalījās ap 100 dalībnieku, vislielākā aktivitāte bija grupā bez vecuma ierobežojuma.

Gulbenē atklās jaunu tūrisma objektu [0] 

09.05.2012

19. maijā ģimenes svētku ietvaros pulksten 12:30 Spārītes parkā atklās jaunu tūrisma objektu – „Latvju zīmju vēstījuma taka”.
Taka sastāvēs no 18 latvju zīmēm, tādām ļoti zināmām un pazīstamām, kā, piemēram, Ūsiņš, Māra, Mārtiņa zīme, Ugunskrusts, Sidraba krusts, Dieva zīme, Jumis, Saules zīme un citas. Būs iespējams aplūkot arī mazāk dzirdētas zīmes, piemēram, Ozola zīme un Dzirnavas.
 

Džekijs Čans atpūšas Vecrīgā  [0] 

09.05.2012

Džekijs Čans apskatīt Vecrīgu devās elektrobusiņā. Viņš izvēlējās vietu blakus šoferim,bieži izkāpa un daudz fotogrāfēja.
 

Līdz Latvijas un Igaunijas rallija čempionāta posmam – rallijam „Madona 2012” ir atlicis mēnesis. [0] 

08.05.2012

Līdz rallijam „Madona 2012” ir atlicis tieši mēnesis. Ātrākās un spēcīgākās Latvijas un Igaunijas rallija ekipāžas, kā arī konkurētspējīgākie autosportisti no tuvākajām kaimiņvalstīm tiksies Madonā, kad arī noskaidros kura no ekipāžām šoreiz saņems uzvaras laurus.

Neapolē seksa pārkings  

07.05.2012

Itāļu mazā kaislība nodarboties ar seksu mašīnā, Neapoles vadībai ir likusi apdomāt iespēju izveidot speciālu stāvvietu kompleksu izveidi, lai pārīšiem būtu iespēja pabūt divvientulībā.

Ventspilī atklās vasaras un velo tūrisma sezonu  [0] 

07.05.2012

Sestdien, 12. maijā, plkst.11.00 Sarkanmuižas dambī ar jaunās ziedu skulptūras „Gotiņa” atklāšanu sāksies Ventspils vasaras un velo tūrisma sezona.

Siguldas tūrisma sezonas atklāšana un Livonijas ordeņa Siguldas pils atvēršana  [0] 

07.05.2012

Sestdien, 12.maijā ar vērienīgu pasākuma programmu Siguldas pils kompleksā tiks atzīmēta tūrisma sezonas atklāšana un rekonstruētās Livonijas ordeņa Siguldas pils atvēršana apmeklētājiem. Jau no plkst.12:00, pēc svinīgās pils atklāšanas, ikvienam būs iespējams bez maksas apmeklēt jauno tūrisma objektu - uzkāpt Livonijas ordeņa Siguldas pils Ziemeļu un Dienvidu torņos, pastaigāties pa jaunizbūvēto galeriju starp Dienvidu torni un konventa ēku, izbaudot īstu viduslaiku atmosfēru.

Brīvdabas muzejs uzsāk vasaras sezonu [0] 

04.05.2012

Jauki, jauki Dieviņš dara, Vasariņu sūtīdams: Puķes zied, putni dzied, Pieguļnieki stabulē. Šo svētdien, 6. maijā no plkst.12.00 Brīvdabas muzejs aicina uz vasaras sezonas atklāšanu.

"Apceļo Ķekavas novadu ar velo 2012!" [0] 

03.05.2012

5. maijā Ķekavas novada Tūrisma informācijas centrs aicina uz tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu "Apceļo Ķekavas novadu ar velo 2012!"

Svētku nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē! [0] 

03.05.2012

Šajā nedēļas nogalē Tukuma pusē tiek piedāvāti pasākumi dažādām gaumēm. Svētku dienā, 4.maijā pulksten 10:00 pa Tukuma apkārtnes mežiem un pakalniem vides gida Zigfrīda Freimaņa vadībā tiek rīkots „Dižpārgājiens Latvijai!” Tikšanās pie kempinga „Sveikuļi” Tukuma pievārtē. Tālrunis sīkākai informācijai - 29232026.

V.I.P. aproces uz Baltijas lielāko alus festivālu “Latviabeerfest 2012” pārdod jau no 1.maijā [0] 

03.05.2012

1.maijā, plkst.10.00 tiks uzsākta V.I.P. ieejas aproču iepriekšpārdošana uz Latvijas alus festivālu Latviabeerfest 2012, kas 25. – 27.maijā norisināsies Vērmanes dārzā. Aproces varēs iegādāties 10 alus veikalos „Miestiņš” – Vairoga ielā 26, Bruņinieku ielā 42, Ilūkstes ielā 24, Meža ielā 4a, Maskavas ielā 317, Anniņmuižas ielā 2, Kleistu ielā 11, Brīvības gatvē 386, Hipokrāta ielā 19a, kā arī Jelgavā, Lielajā ielā 8, „Folkklubs Ala Pagrabs” Smilšu ielā 16, „Alus Vēstniecība” Stabu ielā 50, „Robert’s Books” Dzirnavu ielā 51 – k2 un alus salonā „Brēvings” (Berga Bazārs), kas atrodas Elizabetes ielā 83/85.

Daugavpils piedalīsies tūrisma izstādē „Expo Batumi 2012”  [0] 

02.05.2012

No 4. - 6. maijam Daugavpils piedalīsies 5. Starptautiskajā tūrisma un viesnīcu izstādē „Expo Batumi 2012” Adžārijas Autonomās Republikas galvaspilsētā Batumi. Dalība izstādē notiek, pateicoties Batumi pašvaldības ielūgumam. Tādejādi Daugavpilij tas ir izaicinājums, pozicionējot pilsētu jaunā tūrisma mērķtirgū.

Jelgava jaunajā tūrisma sezonā aicina iepazīt savu apkārtni [0] 

02.05.2012

5.maijā ar plašu pasākumu programmu tiks atklāta 2012.gada tūrisma sezona Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar pašvaldībām un vietējiem uzņēmējiem sagatavojis virkni pasākumu, kas ļaus tuvāk iepazīt Jelgavu un tās apkārtni.

Vidzemes piekrastē tiks veidoti jauni velomaršruti [0] 

02.05.2012

Ar katru gadu velosipēds iekaro arvien lielāku popularitāti aktīvās atpūtas piekritēju, tūristu un arī dabas draugu vidū. Lai šī pārvietošanās veida izmantošana būtu ērta un droša, jāievēro vairāki priekšnosacījumi, svarīgākie no tiem ir atbilstoša infrastruktūra un saskaņots maršrutu tīkls. Lai veicinātu velokultūru Vidzemē, Vidzemes tūrisma asociācija, sadarbojoties ar Vidzemes piejūras pašvaldībām ir uzsākusi darbu projekta „CentralBalticCycling” ietvaros.

Turaidā viss sākas! [0] 

29.04.2012

Atklājot vasaras tūrisma sezonu Vidzemē, 1.maijā no plkst. 13.00 līdz 16.00 Turaidas muzejrezervāts aicina uz sezonas atklāšanas pasākumu „Viss notiek!” Svētku dienā īpaša akcija - ieejas biļetēm muzejrezervātā ievērojamas atlaides !

airBaltic lojalitātes programma BalticMiles atzīta par vienu no labākajām pasaulē [0] 

28.04.2012

Daudzpartneru lojalitātes programma BalticMiles, kuru izveidoja Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic, ir atzīta par vienu no pasaulē labākajām lojalitātes programmām, saņemot divus Freddie apbalvojumus. Šo apbalvojumu nozīmība var tikt pielīdzināta Oskara balvas statusam, kuru saņem tikai labākie filmu veidotāji.

Ventspils venti dodas uz prestižāko reklāmas festivālu pasaulē Kannās  

28.04.2012

Ventspils pilsētas tēla kampaņa „Valsts valstī” ir iesniegta pasaules prestižākajā un apspriestākajā kreativitātes festivālā Cannes Lions 6 kategorijās.

Ventspils Briežu dārzs – akcijas „Apceļo Kurzemi” dalībnieks [0] 

28.04.2012

Kurzemes tūrisma asociācijas akcijas „Apceļo Kurzemi” objektu sarakstā iekļauts arī Ventspils Briežu dārzs.

Sākas Kurzemes apceļošana. [0] 

28.04.2012

Kurzemes tūrisma asociācija šogad jau piekto gadu organizē akciju "Apceļo Kurzemi". Šīs akcijas tēma – Ražots Kurzemē. Tās mērķis ir turpināt popularizēt un pievērst uzmanību Kurzemes reģiona mājražotāju, amatnieku un ražotāju piedāvājumiem un produktiem, informē akcijas organizatori.

Tas noteikti jāredz!  

27.04.2012

Šodien, 27. aprīlī, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā darbu sāka izstāde "Auto 2012", kas ir šī gada lielākais autodzīves un autoindustrijas notikums Baltijā. Trīs dienu garumā visi, kuriem interesē automobiļi, kuriem tā ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, var iepazīties ar jaunākajiem vieglo automobiļu un komerctransporta modeļiem, uzzināt par jaunākajiem sasniegumiem automobiļu remonta un aprīkojuma jomā, kā arī pamielot sirdi un dvēseli ar ekskluzīviem, neparastiem un krāsainiem automobiļiem no auto klubu, tūninga speciālistu un restauratoru garāžām. Lai būtu vieglāk orientēties izstādē un nenoreibtu galva, izstādes organizatori piedāvā TOP 10+1, ko noteikti nedrīkst palaist garām, apmeklējot izstādi.

airBaltic sadarbībā ar AirFrance piedāvās vairāk galamērķu visā pasaulē [0] 

27.04.2012

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir noslēgusi sadarbības līgumu (code-share agreement) ar AirFrance. AirFrance piedāvā ērtus savienojumus caur savu tranzītmezglu Parīzē uz galamērķiem visā pasaulē.

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!