Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Spēlmaņu balvas ieguvējs Daumants Kalniņš dziedās Rīgas Ziemassvētku koncertos Ķīpsalā  

30.11.2012

Talantīgais džeza dziedātājs Daumants Kalniņš, kas par Kvazimodo lomu Zigmara Liepiņa operā „Parīzes Dievmātes katedrāle” šogad saņēmis „Spēlmaņu nakts” balvu, ar savu dziedājumu priecēs Rīgas Ziemassvētku koncerta „Šī brīnišķā pasaule” klausītājus Ķīpsalā.

Seminārs par velo infrastruktūras pieejamību Latvijā un ārzemēs [0] 

30.11.2012

6.decembrī, kafejnīcā „Zemnieka cienasts” notiks bezmaksas seminārs „Velo infrastruktūras pieejamība”, kas tiek organizēts projekta „Velomaršrutu tīkla attīstība un uzlabošana Centrālbaltijas teritorijā” ietvaros. Seminārā aicināti piedalīties vietējie tūrisma nozarē strādājošie uzņēmumi un pašvaldības.

Pirmoreiz erotikas festivālā “Erots 2013” notiks starptautisks club dance konkurss [0] 

29.11.2012

Pirmoreiz vienlaikus 5 valstīs – Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā un Vācijā – tiek organizēts vērienīgs club dance konkurss ”Club Dance Queen & Club Dance King 2013”, kurā aicināti piedalīties puiši un meitenes vecumā no 18 līdz 28 gadiem. Konkursa fināls notiks 23. februārī gada „karstākajā” pasākumā – festivālā „Erots 2013” Ķīpsalas hallē.

Ziemassvētku noskaņas Cēsīs sākas ar egles iedegšanu 1.decembrī [1] 

28.11.2012

Ar Svētku egles iedegšanu Rožu laukumā 1.decembrī Cēsīs sāks skanēt Ziemassvētki. Šogad egles iedegšanas svētkus kopā ar bērniem atzīmēs dažādi pasaku tēli. Un jā, vēl būs iespēja pieskarties Skurteņslauķa spožajām pogām un ievēlēt sev laimi! Arī Cēsu Sv. Jāņa draudze sestdien, 1. decembrī aicina uz Adventa ieskaņas pasākumu ''Nu vārtus veriet, atdariet!''. Pasākuma programmu veido mūzika, ceļojuma piezīmes un tradicionālais Adventa tirdziņš. Adventa tirdziņā varēs iegādāties gan Adventa vainagus, gan apsveikuma kartiņas, Ziemassvētku kārumus un citas noderīgas lietas.

Durbes pils aicina - Ziemassvētku laiks Durbes pilī [0] 

27.11.2012

Apmeklētājiem būs iespēja iejusties 19. gadsimta beigu atmosfērā. Programmas dalībniekus sagaidīs pati baroniete un iepazīstinās ar pils ļaudīm, telpām un to interjeriem, uzvedības normām un plānoto svētku norisi.

Ziemassvētku ceļojums ar Jaunpils pils Rūķenīti [0] 

27.11.2012

Ziemassvētki ir laiks, kad malu malās sāk rosīties rūķi, veicot vēl nepieciešamos darbus un, protams, jautri un nebēdnīgi pavadot laiku! Arī Jaunpils pilī mājo rūķi, kas katru gadu adventes laikā gaida ciemos viesus, kuri paši pārtop par maziem rūķīšiem.

Ārvalstu vēstniecību Ziemassvētku labdarības tirdziņa izsolēs  [0] 

26.11.2012

Šā gada 1.decemrī no plkst. 11:00 – 16:00, Rīgas Domes telpās, Rātslaukumā ārvalstu vēstniecības Latvijā organizēs kārtējo Ziemassvētku labdarības tirdziņu, kura ietvaros izsolēs varēs iegādāties vairāk nekā 100 dažādu lielisku piedāvājumu. Tajās varēs nosolīt unikālu iespēju iegūt savā īpašumā mūsu Olimpieša Jāņa Šmēdiņa T-kreklu, doties ekskluzīvā 10 cilvēku braucienā ar jahtu pa Baltijas jūru, baudīt Aleksandra Ločmeļa – Manevska gatavoto maltīti tieši pie jums mājās un vēl citas īpašas, citkārt nenopērkamas piedzīvojumu iespējas. Izsoles piedāvājumus nodrošinās arī viesnīcas Hotel Berg, Radisson, Baltic Beach Hotel, restorāni Bibliotēka, Vincents, Soroksan, Riviera, Umami, Latvijas ražotāji - Biedrības Tīne, Anna Led, HUGU, an&angel un daudzi citi ražotāji un pakalpojumu sniedzēji.

Tematisks tūrisma vakars „Ārvalstu robežu apburtais loks” [0] 

24.11.2012

29.novembrī, pl. 18:00 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī notiks tūrisma vakars „Ārvalstu robežu apburtais loks”. Šajā vakarā par saviem piedzīvojumiem augstu kalnos, tuksnesī un pat neizbraucamos džungļos stāstīs pieredzējušais ekspedīciju dalībnieks Harijs Sils.

Vernisāžā durvis ver jaunais klubs First CNTR  

23.11.2012

Par vienu no pagājušās vasaras karstākajiem punktiem Rīgā noteikti uzskatāms Andrejsalā jau 5. sezonu mītošais vasaras klubs First DAČA, kurā šogad notikušas ne tikai spilgtākās ballītes festivāla “Jaunais vilnis” laikā, bet viesojušies daudz augstākās raudzes deju mūzikas mākslinieku no visas pasaules. Līdz ar sezonas noslēgumu - īpaši samazinoties Rīgas lielo klubu skaitam, kā tas ir šogad, - pilsētā iestājas klusums. Taču ne šogad! Jo First pārstāvji oficiāli apstiprinājuši jau kādu laiku pilsētā klīstošās runas, ka tieši viņi būs leģendām apvīto Vernisāžas telpu jaunie iemītnieki.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs 2012.gada sezonas noslēgumā rīko semināru tūrisma uzņēmējiem [0] 

23.11.2012

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) sadarbībā ar Kurzemes tūrisma asociāciju un Tūrisma Attīstības Valsts aģentūru (TAVA) 6.decembrī rīkos tūrisma sezonas noslēguma semināru Liepājas un apkārtnes tūrisma nozares darbiniekiem.

Ledus viesnīca Laplandijā [2] 

19.11.2012

Decembra sākumā atvērs Ledus viesnīcu Laplandijā

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā jaunais Liepājas kalendārs 2013.gadam! [0] 

15.11.2012

Prieks, ka Liepājas kalendārs nācis klajā tieši valsts svētku priekšvakarā, un liepājnieki to var pasniegt kā skaistu dāvanu sev Latvijas dzimšanas dienā.
Lai pelēko un vējaino novembri, kad Latvija svin savu 94.gadadienu, padarītu košāku un priecīgāku, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā katrs apmeklētājs varēs atrast kaut ko sev piemērotu svētku noskaņas radīšanai – gan dažādus suvenīrus un sadzīves priekšmetus ar Liepājas un Latvijas simboliku, gan Latvijas un Liepājas karodziņus un lentītes, ko piespraust pie apģērba, silikona vai auduma aproces ar latvju rakstiem vai Latvijas karoga krāsās, aproču pogas un kaklasaites saspraudes ar karodziņu un daudz ko citu.

Alesundieši sagaidīs Ziemassvētkus un pavasari Jūrmalā un Latvijā [0] 

12.11.2012

Š.g. 8. novembrī Jūrmalas pašvaldības tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar Latvijas nacionālās aviokompānijas „airBaltic” pārstāvniecību Norvēģijā piedalījās Latvijas dienā „Welcome to Latvia in Christmas time” Norvēģijas pilsētas Alesundā. Par pasākuma norises vietu tika izvēlēts tirdzniecības centrs „Moa”, kas ir trešais lielākais tirdzniecību centru tīkls Norvēģijā. Pasākums tika organizēts ar mērķi aicināt sagaidīt Ziemassvētkus un pavasari Latvijā Jūrmalā un Rīgā, pievilinot norvēģus ar īpašiem piedāvājumiem Jūrmalas viesnīcās un SPA centros.

Veidos „Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parku” Valmierā [0] 

10.11.2012

Viens no iemīļotākajiem valmieriešu un pilsētas viesu pastaigu maršrutiem laiku laikos vedis uz Gaujas Stāvajiem krastiem. Gleznainā un krāšņā ainava vilinājusi kā senos ceļotājus, tā arī turpinājusi priecēt ļaudis mūsdienās. Padomju laikos šo vietu īpaši izcēla, jo atmiņās par skaisto laiku Valmierā pie Gaujas Stāvajiem krastiem kavējies patASVkomunistu partijas dibinātājs un grāmatas „10 dienas, kas satricināja pasauli” autors Džons Rīds.

Gardajās dienās Centrāltirgū - gardumi gandrīz no visas pasaules. [0] 

09.11.2012

2012. gada 9., 10. un 11. novembrī RPAS "Rīgas Centrāltirgus" Mārtiņdienas tirgus ietvaros pirmo reizi notiks "Gardās dienas Centrāltirgū". Radošā un jautrā atmosfērā visu trīs dienu laikā Amatnieku un mājražotāju tirdziņā Centrāltirgus Nēģu ielas laukumā un Vidzemes tirgus atklātajā laukumā varēs iegādāties Latvijas lauku labumus, dažādas pārtikas un rūpniecības preces, kā arī amatnieku izstrādājumus. "Gardo dienu Centrāltirgū" ietvaros Centrāltirgus Gaļas, Zivju un Piena paviljonos notiks dažādas degustācijas un pavāru paraugdemonstrējumi.

Milow minimālisms un vienkāršā attieksme pārsteidz Eiropas mūzikas gardēžus [0] Video

08.11.2012

Krievija, Vācija, Spānija, Nīderlande, Austrija, Itālija un, protams, Latvija – tās ir valstis, kurās novembrī koncertē beļģu mūziķis, liriskais dziesminieks Milow, pārsteidzot ar savu talantu, spēju īpaši uzrunāt publiku, vienkāršo attieksmi un patieso vēlmi pievērst uzmanību apkārtējās vides saudzēšanai.

Mārtiņdienas svinības Brīvdabas muzejā [0] 

07.11.2012

Šo sestdien, 10. novembrī, no plkst.12.00 līdz 16.00 Brīvdabas muzejs aicina uz Mārtiņdienas svinībām un masku gājienu. Masku gājiens folkloras kopas „Zvīgzna” vadībā sāksies plkst.12.00 no Galvenajiem vārtiem un turpināsies Kurzemes zemnieka sētā. Kurzemes zemnieka sētā būs sastopami muzeja amatnieki, bet netālu esošajā Nidas dūmistabā aicināsim liet vaska sveces.

Pasniegtas „LASAP Gada balvas – zelta pogas 2012” – par izcilību komunikācijas nozarē [0] 

07.11.2012

Jau trešo reizi ir pasniegta „LASAP Gada balva – Zelta poga 2012”. Par sasniegumiem komunikācijas nozarē tās šogad ieguva Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja Laine Kučinska, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane, SEB bankas korporatīvās komunikācijas vadītāja Agnese Strazda, Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes dekāns Andris Pētersons un Valmiermuižas alus darītavas saimnieks Aigars Ruņģis.

Atbrauca Mārtiņš, atrībināja Turaidā [0] 

06.11.2012

Turaidas muzejrezervāts aicina lielus un mazus 10. novembrī plkst. 14.30 pulcēties Turaidā, lai kopīgi svinētu senos gadskārtu svētkus – Mārtiņdienu – kas iezīmē rudens beigas un ziemas sākumu.

Kapitālsabiedrības varēs nodot bezatlīdzības lietošanā savu mantu sabiedriskā labuma organizācijām [0] 

06.11.2012

2012. gada 1. novembrī Saeima trešajā lasījumā pieņēma grozījumus likumā "Par valsts un pašvaldību finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanu", kuros tika atbalstīts arī biedrības "Bānīša Draugu klubs" iesniegtais priekšlikums izmaiņām likumā.

Iepazīstinās ar Mārtiņdienas tradīcijām [0] 

06.11.2012

10.novembrī Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī notiks radošā nodarbība „Tradīcijas Mārtiņdienu sagaidot”. Nodarbības dalībniekiem būs iespēja uzzināt vairāk par Mārtiņdienas svinēšanu un paražām, kā arī izgatavot katram savu Mārtiņdienas gaili – rotaļlietu vai rokas lelli. Pasākuma izskaņā - mielošanās ar pašdarinātu cukurgailīti.

Novembra akcija - "Pirts pie ozola" tikai 39,99 Ls! [0] 

05.11.2012

Atpūta pirtī ar draugiem novembrī maksā tikai 39,99 Ls. Piedāvājums spēkā no pirmdienas līdz ceturtdienai, bez nakšņošanas.

Papildināta Bauskas rātsnama „Sver un mēri Bauskā” ekspozīcija ar 18.gadsimta sviru svariem [0] 

02.11.2012

Ekspozīcija „Sver un mēri Bauskā” atjaunotajā Bauskas rātsnamā atrodas nedaudz ilgāk par pusgadu, taču šajā neilgajā laika posmā ekspozīcija „Sver un mēri Bauskā”, kurā ir redzami arī Kurzemes un Zemgales hercogistē lietotie svari un mēri, ir piedzīvojusi jau otro papildinājumu ar iespaidīgiem, griestos iekarināmiem 18. gadsimta

Izsludina fotokonkursu „Fotoaparāts rokā – Gulbenes novads uzmanības lokā” [0] 

02.11.2012

PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sākot ar 1.novembri izsludina fotokonkursu „Fotoaparāts rokā – Gulbenes novads uzmanības lokā”, kura mērķis ir iesaistīt amatierus un profesionālus fotogrāfus, lai radītu mākslinieciski kvalitatīvas un interesantas fotogrāfijas ar Gulbenes pilsētas un novada kultūrvēsturiskajiem un dabas objektiem, ainavām, pilsētvidi un novada pagastiem, atpūtu Gulbenes novada tūrisma servisa un apskates objektos, kā arī kultūras, sporta un izklaides pasākumiem.

Festivāls „BILDES 2012” aicina uz „NE TIK JAUNO grupu” koncertu [0] 

02.11.2012

Turpinot tradīciju, arī šoruden mūzikas un mākslas festivāls „BILDES 2012” piedāvā daudzveidīgu koncertu, kurā savus jaunākos muzikālos veikumus klausītājiem atskaņos festivālā sevi jau pieteikušās un publikas simpātijas iemantojušās grupas. Šis koncerts būs klausāms 2. novembrī plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā, informē festivāla rīkotāji „BILŽU BIROJS”.

Noslēgusies spēle „Gadsimtu pieskārieni Rīgai” [0] 

02.11.2012

Noslēdzis biedrības „Cita Rīga” realizētais projekts „Gadsimtu pieskārieni Rīgai”, kas tika līdzfinansēts Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības Integrācijas programmas ietvaros.

Gulbenes novada apskates objekti pārtop puzlēs [0] 

01.11.2012

Suvenīru piedāvājums Gulbenes tūrisma centrā tiek paplašināts. Ar 1.novembri centra apmeklētājiem ir iespēja iegādāties ne tikai pastkartes, magnētiņus, zvaniņus un citas mīļas lietiņas, bet arī puzles ar Gulbenes novada apskates objektu fotogrāfijām.

Brīvdabas muzejā sākas ziemas sezona [0] 

01.11.2012

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs no 1. novembra uzsāk ziemas sezonu. Muzeja teritorija par samazinātu ieejas maksu apmeklētājiem būs pieejama katru dienu no plkst.10.00 līdz 17.00.

Aizraujoša nedēļas nogale Tukuma pusē! [0] 

01.11.2012

Pirmais sniegs jau sagaidīts, lai gan gluži uz kalna slēpot vēl nevar, bet mājās arī tā kā negribas palikt. Visus šādi domājošos, sabiedriski aktīvus ļaudis aicinām doties uz Tukuma pusi, jo jau piektdienas, 2.novembra pulksten 17:00 Tukumā Brīvības laukumā tiks atklāta īpaša instalācija – 27 mazuļu skulptūras, kuras iepriekš jau tikušas izstādītas Rīgā un guvušas milzu rezonansi.

„BILDES” aicina uz koncertu bērniem  

31.10.2012

Arī šogad mūzikas un mākslas festivālā „BILDES” ir īpaši padomāts par vismazākajiem pasākuma apmeklētājiem, piedāvājot jautru, sirsnīgu un pozitīvām emocijām bagātu koncertu bērniem. Tajā būs iespēja klausīties un dziedāt līdzi gan Latvijā pazīstamāko bērnu popgrupu un izpildītāju jaunākajām dziesmām, gan jau zināmām melodijām. Šis koncerts būs klausāms 3. novembrī plkst. 13.00 Rīgas Kongresu namā, informē festivāla rīkotāji „BILŽU BIROJS”.

Kā ar desiņu iznīcināšanu var kļūt slavens? Uzzini "Riga Comm"! [0] 

30.10.2012

Agrā bērnībā viņš sapņoja kļūt par astronautu un komiksu rakstnieku, bet 12 gadu vecumā, pildot uzdoto mājasdarbu, pusaudzis izstrādāja savu pirmo aplikāciju un acumirklī kļuva slavens visā pasaulē... tā jauneklis no Korkas – Harijs Morans kļuva par pasaules jaunāko Mac aplikāciju izstrādātāju. No 9. līdz 10. novembrim jaunais ģēnijs viesosies Rīgā un uzstāsies "Riga Comm 2012" konferencē.

Latviešu zelta estrādes restaurācijas mirklis „BILDĒS 2012” [0] 

30.10.2012

Šogad mūzikas un mākslas festivāls „BILDES 2012” klausītājus aicina muzikālā ceļojumā, piedāvājot uz brīdi izbaudīt restaurētu pagājušā gadsimta latviešu estrādes populārās un džeza mūzikas gaisotni. Par to šoreiz rūpēsies apvienība „Vintāža”, kas kopā ar izcilo estrādes dziedātāju Lolitu Vambuti centīsies uzburt muzikālu gleznu katram patiesas un melodiskas džeza mūzikas mīļotājam. Šī uzstāšanās būs klausāma 3. novembrī plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā „„BILŽU” VETERĀNU koncertā”, informē festivāla rīkotāji „BILŽU BIROJS”.

Turaidas muzejs aicina godināt Baronu dzimšanas dienā  [0] 

29.10.2012

Oktobra pēdējā dienā, 31. oktobrī, folkloristam Krišjānim Baronam ir dzimšanas diena un šogad aprit 177. gads kopš dzimis Dainu tēvs. Turaidas muzejrezervāts iedibinājis skaistu tradīciju, Krišjāņa Barona dzimšanas dienas rītu iesākt ar dziesmu Siguldā pie Krišjāņa Barona pieminekļa, godinot Dainu tēvu, viņa veikumu un aicinot siguldiešus atminēties tautasdziesmās ierakstītās vērtības.

Aicina tikties Ogres un Ikšķiles tūrisma uzņēmējus [0] 

29.10.2012

1. novembrī Ikšķiles novada kultūras mantojuma centrā „Tīnūžu muiža” Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra organizē bezmaksas tūrisma uzņēmēju konferenci, lai informētu par aktualitātēm, sadarbības formām, attīstības iespējām, kā arī nodibinātu ciešāku kontaktu ar citiem tūrisma uzņēmējiem un nozares profesionāļiem.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sāk gatavoties 2013.gada tūrisma sezonai   

26.10.2012

Šķiet, ka vasara, kad Liepāju apmeklē liels daudzums vietējo un ārvalstu tūristu, ir vēl aiz kalniem, tomēr Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs jau ir uzsācis darbu pie tūrisma informācijas sagatavošanas 2013.gadam.

Latvijas Fotogrāfijas muzejā skatāmas divas personālizstādes  [0] 

25.10.2012

No 1. novembra līdz 9. decembrim  Latvijas Fotogrāfijas muzejā skatāmas divas personālizstādes -  3. stāvā aplūkojama Sibilles Fendtas (Sibylle Fendt, Vācija) fotogrāfiju izstāde „Gertneru ceļojums” (Gärtners Reise), bet 2. stāvā Aijas Bley (Latvija) fotogrāfijas no sērijas "Vēlāk".

Sestdien „BILDĒS” muzicēs arī aktieri [0] 

25.10.2012

Festivāls „BILDES” šogad aicinājis Latvijas teātru aktierus – dziesmu autorus – piedalīties
festivāla ietvaros notiekošajā dziedošā aktiera Vara Vētras jaunā albuma „Viena mirkļa dēļ...” dziesmu programmas koncertā. Tas būs klausāms Lielajā Ģildē 27. oktobrī plkst. 19.00., informē koncerta rīkotāji „BILŽU BIROJS”.
 

Brīvdabas muzejā Tupeņu godi un Veļu vakars  [0] 

24.10.2012

Šo svētdien, 28. oktobrī, no plkst.12.00 Brīvdabas muzejā notiks galda karalim kartupelim veltīs pasākums Tupeņu godi. Pēc Tupeņu godiem, sākot no plkst.18.00, Hernhūtiešu saiešanas namā aicināsim uz Veļu vakaru kopā ar folkloras kopu „Grodi”.

Vasaras sezonu Turaidā noslēdzot – izšuj kopā ar muižas pārvaldnieci! [0] 

24.10.2012

Noslēdzot vasaras sezonu, 28. oktobrī plkst. 14.30, Turaidas muzejrezervāts aicina apmeklēt Turaidas muižas pārvaldnieka veco dzīvojamo māju un, ikvienu, kam interesē rokdarbi, piedalīties akcijā „Dalies prasmēs! – Izšuj kopā ar muižas pārvaldnieci!”, tādējādi popularizējot seno prasmi - izšūšanu krustdūriena tehnikā, kas 19. gadsimta sākumā bija iecienīts brīvā laika kavēklis un arī praktiska nodarbošanās visu vecumu un sociālo slāņu sievietēm.

Konkurss „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2012” [0] 

23.10.2012

Sākusies interneta balsošana par Tūrisma attīstības Valsts aģentūras rīkotā konkursa „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2012” otrās kārtas pretendentiem, lai noteiktu uzvarētājus. No Liepājas puses uz otro kārtu izvirzīti divi pretendenti: Lauku rudzu saldskābās maizes cepšana Pāvilosta novada Sakas pagasta „Ievlejās” (iesniedzējs Agita Pētersone) un „Kurzemes vīna tūre”, kuras maršrutā ietvertas vīna darītavas Laucienā, Sabilē, Rendā, Kuldīgā, Aizputē, Durbē un Sieksātē (iesniedzējs biedrība „Kurzemes tūrisma asociācija”).

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!