Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jūrmala – labākais galamērķis atpūtai ģimenēm ar bērniem [0] 

01.03.2013

Jūrmala pēc Krievijas tūrisma portāla www.travel.ru balsojuma ir atzīta par Labāko galamērķi atpūtai ģimenēm ar bērniem. Apbalvojums „Звезда -Travel.ru” („Zvaigzne Travel.ru) ir piešķirts, balstoties uz portāla balsojumu rezultātiem visa gada garumā, kur portālu Travel.ru diennaktī apmeklē vidēji 10 000 interesentu, no kuriem 70% ir Krievijas iedzīvotāji.

Tērvetes dabas parks [0] 

22.02.2013

Tērvetes dabas parks, ko apsaimnieko AS „ Latvijas valsts meži”, ir Latvijā labākā un draudzīgākā vieta ģimenēm ar bērniem, kur vērojama lieliska dabas un pasakas saspēle. Parka kopējā platība ir vairāk nekā 1200 ha, un trešdaļu no šīs teritorijas aizņem Pasaku pasaule. Te mājvietu atraduši gan koka skulptūrās atveidotie, gan dzīvie latviešu rakstnieces Annas Brigaderes pasaku un lugu tēli. Apmeklētāju iecienītākās vietas, kuru apskatei nepieciešamas vismaz trīs stundas, ir Pasaku mežs, atrakciju laukums „Lutauša pļava” un Rūķīšu mežs.

Varis Vētra aicina uz koncertiem „Viena mirkļa dēļ...” [0] 

22.02.2013

Darbs pie aktiera un režisora Vara Vētras otrā studijas albuma “Viena mirkļa dēļ…” ir pabeigts. Tajā apkopotas 15 oriģinālkompozīcijas – romantisku un eksistenciālu pārdomu un atmosfēru rosinoši skaņdarbi. Jaunā ieraksta dziesmu programmas koncerti martā, aprīlī un maijā notiks daudzās Latvijas pilsētās, informē albuma izdevējs un koncertu rīkotājs “BILŽU BIROJS”.

2. martā Alūksnē aicinām uz „Muižas parka sniega karnevālu”! [0] 

20.02.2013

Gleznainajā Alūksnes muižas parkā 2. martā jau otro gadu notiks Muižas parka svētki, kas dažādās atraktīvās norisēs aicina piedalīties gan lielus, gan mazus ziemas aktivitāšu cienītājus!

Ir atvērts Šokolādes muzejs un Jums ir lieliska iespēja iepazīties ar šokolādes tapšanas tradīcijām! [2] 

20.02.2013

Apmeklējot Šokolādes muzeju varēsiet aktīvi piedalīties izziņas procesā, noskatoties vēsturisko filmu par šokolādes ražošanas un tapšanas procesu.Un, protams, kopā ar tehnologu izgatavot dažādus šokolādes saldumus!Visiem, kuri priecājas par dzīvi “Šokolādes muzejs” daļiņu dzīvesprieka bez šaubām dāvās ar šokolādi, jo tā pieder pie klasiskajām baudām.

Valmierā atzīmēs starptautisko gidu dienu [0] 

20.02.2013

Atzīmējot Starptautisko tūristu gidu dienu, Valmiera un citas Gaujas Nacionālā parka pilsētas sadarbībā ar Vidzemes Augstskolas studentiem ielūdz piedalīties saistošos pasākumos, kas ieplānoti netradicionālu ekskursiju formātā. Vēsturiski iedvesmojoši stāsti, līdzdarbošanās un ziemīgi tematiskie pasākumi sniegs intelektuāli aktīvu atpūtu februāra brīvdienu pavadīšanai. Lielākā daļa pasākumu plānoti ārā, tāpēc lūgums atbilstoši silti saģērbties un pozitīvi noskaņoties.

Igauņu ceļotāji sajūsmā par ventiem [0] 

19.02.2013

Kurzemes pilsētu vidū Ventspils ir atpazīstamākā Igaunijas ceļotāju vidū, šādu atziņu guva Ventspils tūrisma informācijas ( TIC) centra darbinieki starptautiskās tūrisma izstādes „Tourest 2013” laikā. Ceļotāji ar lielu interesi uzņēma ziņu, ka pērn atklātajā Ventspils virtuālajā vēstniecībā www.visitventspils.com radītā iespēja pelnīt ventus un saņemt par tiem atlaides tūrisma objektos, joprojām darbojas un uzņem apgriezienus.

„Valmiermuižas alus” suvenīri tagad arī Valmieras TIC [0] 

19.02.2013

Valmieras Tūrisma informācijas centra (TIC) suvenīru piedāvājuma klāsts papildināts ar jauniem „Valmiermuižas alus” suvenīriem. Turpmāk arī Valmieras TIC ikvienam būs iespēja pēc viesošanās Valmieras pusē par piemiņu iegādāties īpašās „Valmiermuižas alus” glāzes, kā arī specifiski izgatavotus magnētiņus no „Valmiermuižas alus” pudeļu korķiem.

Aicinām piedalīties fotokonkursā „Mans putns 2013”  [0] 

15.02.2013

Latvijas Dabas muzejs aicina ikvienu interesentu piedalīties fotokonkursā „Mans putns”, kas nu jau ir kļuvis par tradīciju un ir pavasara vēstnesis. Konkursa pirmo vietu ieguvējiem TALLINK dāvās četras dāvanu kartes jūras ceļojumam Rīga-Stokholma-Rīga 4 personām, kā arī aizraujošu atpūtas un izklaides programmu uz kuģa.

Atklāj romantiskākās vietas Valmierā. [0] 

14.02.2013

Valmieras Tūrisma informācijas centra Mīlestības dienas konkursā noteikti romantiskāko stāstu autori un noskaidrotas populārākās satikšanās vietas Valmierā.

Gulbenes novadu popularizēs Tallinas Starptautiskajā tūrisma izstādē „Tourest 2013” [0] 

13.02.2013

Šajā nedēļas nogalē, turpinot 'izstāžu maratonu', no 15. līdz 17. februārim, Igaunijas galvaspilsētā Tallinā notiks Starptautiskā tūrisma izstāde “Tourest 2013”, kur Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) organizētajā Latvijas nacionālajā stendā piedalīsies arī Gulbenes novada pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” pārstāvji.

„Baltic Taste” festivālā „Erots 2013” pārsteigs ar netradicionālu un erotisku maltīti [0] 

13.02.2013

Festivālā „Erots 2013” 22. un 23. februārī pirmo reizi piedalīsies arī „Baltic Taste”, kas ir plašākais un precīzākais ēdināšanas portāls Latvijā. Rodas jautājums – ko gan restorānu gids varētu darīt erotikas festivālā? Ēdināšanas joma ir ļoti daudzveidīga, un viņiem ir ko parādīt! Tā kā „Erots” ir dažādu baudu festivāls, „Baltic Taste” priecēs festivāla apmeklētājus ar erotisku maltīti, kuru pasniegs uz kaila cilvēka ķermeņa, seksīgām viesmīlēm un citiem pikantiem pārsteigumiem.

Daļa no Planētas „Ledus” atceļos uz Jēkabpili [0] 

13.02.2013

Populārais Jelgavas ledus skulptūru festivāls šogad svin 15 gadu jubileju, tāpēc galaktiskajai jubilejai par godu taps rekordliels skulptūru skaits.

Skrīveriem un Koknesei vienots tūrisma maršruts. [0] 

13.02.2013

No 8. līdz 10. februārim izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās 20. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2013”, kurā savu tūrismu piedāvājumu prezentēja kopīgā stendā Kokneses un Skrīveru novads. Izstādes apmeklētājiem tika piedāvāti bukleti ar tūrisma informāciju, vienots maršruts pa novadiem, kartes un uzņēmēju reklāmas bukleti. Īpaši akcents tika likts uz nesteidzīgu atpūtu dabā iepazīstot kultūrvēstures objektus un izzināt dabas vērtības.

Svinēsim Meteņus Turaidā – vizi, vizi, Metenīti! [0] 

13.02.2013

Februāris ir ziemas pēdējais mēnesis un tā izskaņā likumsakarīgi ir pulcēties un svinēt atvadas no ziemas. Viena no latviešu senajām gadskārtu tradīcijām ir Meteņdienas svinēšana.

Meteņu jautrība Brīvdabas muzejā [0] 

13.02.2013

Šo svētdien, 17. februārī no plkst. 12:00 līdz 15:00, Brīvdabas muzejā ar koka slēpju salidojumu, vizināšanos suņu pajūgā, maskošanos, grūdeņa ēšanu un jestrām izdarībām folkoras kopas „Milzkalnieki” vadībā tiks svinēti Meteņi.

Ledus skulptūru festivāls turpinās [0] 

12.02.2013

15. Starptautiskais ledus skulptūru festivāls ir noslēdzies, taču ledus mākslas burvība ir saglabājusies vēl joprojām. Lielās konkursa skulptūras, foto skulptūras un slidkalniņš ir apskatāms no otrdienas līdz pat svētdienai.

Izdots buklets „Durbes pils”  [0] 

12.02.2013

Tukuma muzejs ir sagatavojis un izdevis bukletu "Durbes pils", kurā koncentrētā veidā apkopota informācija par Durbes pils vēsturi un attīstību no 1446. gada līdz mūsdienām, kā arī uzskatāmi attēlots pils ekspozīcijas plānojums.

www.visitventspils.com atzīta par labāko Latvijas tūrisma mājas lapu 2012.gadā   

08.02.2013

Ventspils virtuālās vēstniecības mājas lapa www.visitventspils.com saņēmusi galveno balvu Eiropas reģionālā tūrisma institūta iedibinātā konkursā „Gada cilvēks tūrismā” nominācijā „Tūrisma mājas lapa 2012”.

Olimpiskā centra „Ventspils” viesnīca saņem kvalitātes zīmi „Q-Latvia” [0] 

07.02.2013

SIA „Olimpiskā centra „Ventspils” viesnīca ir apliecinājusi savu sniegto pakalpojumu kvalitāti un ir ieguvusi pakalpojumu kvalitātes sistēmas „Q-Latvia” kvalitātes zīmi. Lēmumu par tās piešķiršanu pieņēmusi komisija, kuras sastāvā ir pārstāvji no Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA), Ekonomikas ministrijas, kā arī profesionālajām un reģionālajām tūrisma nozares asociācijām.

Kurzemes Tūrisma asociācija piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2013” [0] 

07.02.2013

Šīs nedēļas nogalē – no 8. līdz 10.februārim – Rīgā notiks Starptautiskā tūrisma izstāde BALTTOUR 2013, kurā Kurzemes tūrisma piedāvājumu prezentēs Kurzemes Tūrisma asociācija.

Lietuvieši Ventspili pazīst [0] 

07.02.2013

Ventspils Tūrisma informācijas centra pārstāvji atgriezušies no Viļņas, kur Latvijas stendā prezentēja Ventspili starptautiskā tūrisma izstādē „Adventur 2013”.

„Februāris -sporta mēnesis” Sadarbībā ar dabīgo minerālūdeni SIGULDA [0] 

06.02.2013

Februāra trešdienās, no 18:00 līdz 20:00, Sporta klubos Rīgā un Siguldā, to apmeklētāji bezmaksas saņems pudeli minerālūdens SIGULDA 0,5l.

Liepājas stendā Balttour 2013 akcents tiks likts uz 2013.gada sezonas jaunumiem tūrisma piedāvājumā.  [0] 

05.02.2013

Šīs nedēļas nogalē – no 8. līdz 10.februārim – Rīgā notiks Starptautiskā tūrisma izstāde BALTTOUR 2013, kurā Lejaskurzemes tūrisma piedāvājumu prezentēs Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja un novadu tūrisma informācijas centru darbinieki. Liepājas stendā akcents tiks likts uz 2013.gada sezonas jaunumiem tūrisma piedāvājumā.

Līgatnes taku tūrisma uzņēmēji pošas uz izstādi „Balttour 2013” Ķīpsalā [0] 

05.02.2013

Līgatnes taku tūrisma uzņēmēji šonedēļ pošas uz Rīgu, lai kopīgi piedalītos tūrisma izstādē „Balttour 2013”, kas šogad sāksies 8. februārī plkst. 10:00 ar preses konferenci par jauno Gaujas nacionālā parka tūrisma zīmolu „Enter Gauja”.

Izdots jauns Smiltenes novada tūrisma ceļvedis [0] 

02.02.2013

Smiltenes novada tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar novada tūrisma uzņēmējiem izdevis ceļvedi 2013. gadam „Iepazīsti Smiltenes novadu caur amatu prasmēm, garšu un smaržu”, šajā tūrisma sezonā galveno akcentu liekot uz lauku tūrisma, novada amatnieku un mājražotāju piedāvājumu.

Čūska dodas uz Jelgavu [0] 

02.02.2013

Spītējot laika apstākļiem, te lietum, te atkusnim, Jelgavā notiek gatavošanās 15. Starptautiskajam ledus skulptūru festivālam. Darbi norit atbilstoši plāniem, būvējas astoņus metrus augstais ledus slidkalniņš, Koskenkorva ledus bārs, kā arī tēlnieks Krists Zariņš uzbūris ledus foto skulptūru.

AKCIJA – TROPU MĒNESIS RĪGAS ZOO, sadarbībā ar SIGULDAS MINERĀLŪDENI. [0] 

31.01.2013

No 1.februāra līdz 28.februārim tirdzniecības vietās visā Latvijā, ikviens pircējs, pērkot dabīgo minerālūdeni „Sigulda” un sakrājot 3 pudeles korķus, uz kuriem attēlots „Sigulda” logotips, var šos korķus izmantot Rīgas Zoo kasēs no 1 līdz 28 februārim apmainot tos pret 50% atlaidi ieejas biļetei Rīgas Zoo 1 personai. Korķi tiek uzrādīti pirms ieejas biļetes iegādāšanās un atstāti kasierim.

Coldrex slēpošanas maratons apkārt Alaukstam [0] 

31.01.2013

Šīs slēpošanas sacensības ir īpašas ar vēsturisko nozīmi un mantojumu. Slēpojums tiek organizēts kopš 1984. gada. Gadu gaitā no vietējā mēroga pasākuma tas kļuvis par lielāko un populārāko distanču slēpošanas pasākumu Latvijā, kas pulcē tūkstošiem dalībnieku no visas Latvijas. Šā slēpojuma tradīciju aizsāka vecpiebaldzēni Egils Johansons un Aivars Avens. Jau ir pagājuši divi gadu desmiti, bet joprojām gan Egils, gan Aivars entuziastiski turpina iesaistīties slēpojuma organizēšanā.

Liepāja iepazīstina ar veselības tūrisma pakalpojumiem [0] 

30.01.2013

30.janvārī iepazīšanās vizītē Liepājā ieradīsies Latvijas Kūrortpilsētu asociācijas un Latvijas veselības tūrisma klastera, Veselības centra 4 un Vidzemes olimpiskā centra pārstāvji. Liepājas puses pārstāvji viesus iepazīstinās ar esošajiem un attīstāmajiem veselības tūrisma pakalpojumiem. Vizītes uzmanības lokā būs veselības tūrisma klastera jaunuzņemtie biedri (Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs, Liepājas reģionālā slimnīca, LOC baseinu un spa centrs, kā arī Liepājas Universitāte), to piedāvātie pakalpojumi, esošais un attīstāmais Liepājas piedāvājums veselības tūrisma jomā.

Balttour 2013: Brīvdabas muzejs aicina apmeklēt Amatnieku sētu [0] 

30.01.2013

Pēc vairāku gadu pārtraukuma starptautiskajā tūrisma izstādē - gadatirgū „Balttour 2013”, kas norisināsies no 8.-10. februārim Ķīpsalas izstāžu hallē, apmeklētajus gaidīs Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja stends.

Ledus skulptūru festivāla laikā aicina iepazīt Jelgavas ievērojamākās vietas [0] 

29.01.2013

No 8. līdz 10.februārim Jelgavā norisināsies 15.starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs šajā laikā sagatavojis īpašu pilsētas iepazīšanas programmu. Jelgavnieki un pilsētas viesi aicināti doties ekskursijās pa pilsētu, vizināties kamanās, apskatīt TOP tūrisma objektus, kā arī noteikti atvēlēt laiku pastaigai pa jauno Mītavas tiltu.

Tūrisma rallijs „Vidzemes pavasara karnevāls”. 2013.gada 23.februāris [0] 

25.01.2013

Centīsimies mazliet piemānīt ziemu, lai protas godu un ātrāk dod ceļu pavasarim: brīvdienu izbrauciens – tūrisma rallijs ”Vidzemes pavasara karnevāls” notiks 2013. gada 23. februārī. Patiesībā liela mānīšanās nesanāks, jo Meteņdiena, kad mūsu senči teica ardievas ziemai, jau būs aizvadīta.

Informēs par starptautisko tūrisma izstādi-gadatirgu "Balttour 2013"! [0] 

25.01.2013

29. janvārī notiks preses konference, kurā informēs par Baltijas vērienīgāko tūrisma notikumu – starptautisko tūrisma izstādi-gadatirgu "Balttour 2013", kas šogad svin 20 gadu jubileju. Preses konferences dalībnieki stāstīs arī par izstādes lietišķo ievadpasākumu – "Balttour 2013" forumu, kā arī Latvijas tūrisma piedāvājumu un nozares aktualitātēm.

„Valmiermuižas alus”: Latvijas iedzīvotāji kļūst aktīvāki un patriotiskāki [0] 

24.01.2013

Aizvadītajā gadā alus darītava „Valmiermuižas alus” apgrozījusi 1,1 miljonu latu, izbrūvējusi 1 036 424 litrus alus un uzņēmusi viesos 6616 tūristus. Viesu sniegtā informācija ļauj secināt, ka mainās Latvijas iedzīvotāju svētku tradīcijas, kā arī ik gadu pieaug lepnums par savu valsti gan tiem, kas aizbraukuši, gan tiem, kas joprojām dzīvo un strādā Latvijā.

Kuldīga ir gatava ERC rallija viesu uzņemšanai! [0] 

23.01.2013

Kuldīgas novada dome ir viens no ERC rallija oficiālajiem atbalstītājiem, tāpēc arī Kuldīgas novadā norisināsies atsevišķi Eiropas Rallija Čempionāta kvalifikācijas ātrumposmi, no kuriem viens nosaukts Kuldīgas vārdā. Tā kā rallija dalībnieki, skatītāji un žurnālisti iebrauks Kuldīgā pirms ātrumposmiem jau 2.februārī, tad Kuldīga lielajam rallijam Sestdienas vakarā sagatavojusi īpašus pasākumus Kuldīgas centrā, vecpilsētā, viesnīcās un krodziņos.

Jau februārī – Baltijas vērienīgākais tūrisma notikums "Balttour 2013"!  

22.01.2013

No 8. līdz 10. februārim Ķīpsalā notiks 20. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2013", kas katru aicinās apskatīt un izbaudīt jaunās sezonas karstākās un izdevīgākās tūrisma iespējas un piedāvājumus Latvijā, Baltijā un visā pasaulē.

Turaidas muzejrezervātam jauna mājas lapa [0] 

22.01.2013

No šī gada 3. janvāra visiem interesentiem internetā pieejama Īpaši aizsargājamā kultūras pieminekļa - Turaidas muzejrezervāta jaunā mājas lapa, kuras adrese ir www.turaida-muzejs.lv.

Tuvojas starptautiskā club dance konkursa atlases kārtas Latvijas reģionos [0] 

22.01.2013

Festivālā „Erots 2013” 23. februārī notiks iespaidīgs un enerģisks pirmā starptautiskā club dance konkursa ”Club Dance Queen & Club Dance King 2013” lielais fināls, kurā par uzvaru cīnīsies dejotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Vācijas. Janvārī un februārī Latvijas reģionos notiks konkursa atlases kārtas, kurās ir aicināti piedalīties 18 līdz 28 gadus jauni puiši un meitenes.

„Balttour” izstādē reklāmēs Bānīša 110. jubileju [0] 

21.01.2013

No 8. līdz 10. februārim Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 20. Starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus „Balttour 2013”, kurā Gulbenes novads kopīgā stendā ar Alūksnes novadu un SIA „Gulbenes-Alūksnes bānītis” reklamēs Bānīša 110. dzimšanas dienu.

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!