Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Interaktīvas pastaigas Jelgavā

30.10.2021

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina brīvo laiku pavadīt aktīvi un izzinoši, dodoties pastaigās un iepazīstot pilsētas vēsturi.

Laikā, kad tūrisma apskates objekti ir slēgti, aicinām pilsētu iepazīt ar interaktīvām pastaigām, izmantojot mobilo aplikāciju Tours Across Baltics. Aplikācijā pieejami audio stāsti un apraksti par pilsētas tūrisma objektiem latviešu, angļu un krievu valodā.

Balstoties uz aplikācijā iekļautajām apskates vietām, JRTC ir izstrādājis 3 tematiskus maršrutus pilsētas iepazīšanai. Sākot ar oktobra beigām, katru nedēļas nogali Jelgavas pilsētas un Jelgavas novada tūrisma tīmekļa vietnē www.visit.jelgava.lv tiks publicēts viens maršruts.

 

Pirmais piedāvājums “Izzinām Jelgavu kopā” pilsētas viesiem un iedzīvotājiem būs pieejams jau no 29.oktobra. Maršruts paredzēts ģimenēm un individuālajiem ceļotājiem, tas ir vieglas grūtības pakāpes, apmēram 6 km garumā pilsētas robežās. Dodoties interaktīvajā pastaigā, vecākiem būs iespēja ieraudzīt pilsētu jaunā skatījumā, bet bērni gūs skolā noderīgas zināšanas par pilsētas vēsturi un pozitīvas emocijas Bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā. Pastaigas laikā ikvienam būs iespēja apmeklēt Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ārtelpu ekspozīciju un aplūkot drezīnas, lokomotīvju riteņu pārus un pārmijnieku posteni, iepazīt skulptūras strūklakas “Jelgavas students” stāstu, noskaidrot, kāpēc Raiņa parku dēvē izcilā dzejnieka vārdā, kā arī atklāt daudz citu stāstu par Jelgavu.   

 

Vienotā lejupielādes saite aplikācijai  https://toursacrossbaltics.qrd.by/jelgava

Informāciju sagatavoja

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde

    "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"

Komentārs par rakstu: Interaktīvas pastaigas Jelgavā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!