Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Karostas festivāls turpinās

27.06.2021

Otrdien, 29. jūnijā, pl. 17 svinīgi tiks atklāts lielformāta sienas gleznojums “Karosta 360” uz piecstāvu mājas sienas Turaidas ielā 8a. Tā idejas autors un izpildītājs ir Karostas mākslinieks Aleksejs Elementton, kurš pazīstams ar saviem efektīgajiem mākslas darbiem gan pilsētvidē, gan darinātiem pēc individuāliem pasūtījumiem. Elementton piedalījās arī 2020. gada Karostas festivālā ar darbu “Нептун следит за базаром” (Neptūns vēro tirgu / domā, ko runā) Ziemeļu fortos, kā arī Kuldīgas ielu mākslas festivālā gleznoja hercoga Jēkaba portretu uz daudzstāvu mājas sienas. Sienas gleznojuma Turaidas ielā 8a tapšanu atbalstīja celtniecības firma SIA “Mūrnieks” un Liepājas pilsētas dome.

Karostā joprojām var apskatīt līdz šim festivāla ietvaros tapušos darbus Redanā un Karostas cietumā, kā arī sekot līdzi mākslas procesam Karostas ūdenstornī. Visu trīs Karostas festivālu laikā tapušos mākslas darbus Karostā visērtāk apskatīt, izmantojot karti “Māksla izglābs Karostu”, kur var saņemt Karostas cietumā.

 

Karostas cietuma darba laiks - katru dienu no 9-19.

Redana darba laiks - katru dienu no 11-17.

Karostas ūdenstorņa darba laiks - darba dienās no 15-18, brīvdienās no 12-16, iepriekš zvanot uz 29930936.

 

“Karostas festivālu 2021” rīko Karostas glābšanas biedrība un finansiāli atbalsta Liepājas pilsētas dome, Valsts Kultūrkapitāla fonds, a/s “Latvijas valsts meži” un Kurzemes plānošanas reģions.

 

Monta Krafte

Karostas glābšanas biedrības

valdes locekle

26488200

Komentārs par rakstu: Karostas festivāls turpinās

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!