Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornis atvērts apmeklētājiem

09.06.2021

Sākot ar 8.jūniju apmeklētājiem durvis vēris Jelgavas reģionālais tūrisma centrs un Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis.

Apmeklētājiem būs pieejams Tūrisma informācijas centrs 1.stāvā, kur iespējams saņemt aktuālāko informāciju par pārgājienu maršrutiem, velomaršrutiem, pilsētas kuģīšiem, restorānu terasēm, kā arī atpūtas iespējām brīvā dabā Jelgavas pilsētā un apkārtnē. Tūrisma centra apmeklētāji varēs saņemt informatīvus tūrisma materiālus – kartes, bukletus, ceļvežus par Jelgavas pilsētu, Jelgavas novadu un Ozolnieku novadu, kā arī citām Latvijas pilsētām. Šeit būs iespējams iegādāties dažādus suvenīrus – krūzītes, pastkartes, magnētiņus, T-kreklus un daudz ko citu.

Vēstures cienītāji aicināti apmeklēt Torņa interaktīvās ekspozīcijas, kuras izvietotas 3., 4. un 5.stāvā, uzzināt vairāk par pilsētas vēsturi, Latvijas pirmajiem prezidentiem, Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcu un Zemgales tautastērpu, kā arī paraudzīties uz Jelgavu no 37 metrus augstā skatu torņa.

 

Torņa izstāžu zālē līdz par 29.jūlijam apskatāma grafiķes un gleznotājas Lolitas Zikmanes jubilejas izstāde, savukārt konferenču zālē līdz 31.jūlijam skatāma Maijas Noras Tabakas gleznu izstāde "Dzimusi Jelgavā".

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis būs atvērts no otrdienas līdz svētdienai, pirmdien slēgts. Skatu laukums un izstāžu zāle darbosies no pl.10:00 līdz 20:00. Savukārt vēstures ekspozīcijas no pl.10:00 līdz 18:00. 

Apmeklējot Torni, aicinām ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, kā arī lietot deguna un mutes aizsegus. Rekomendējam norēķinus veikt ar bankas maksājuma karti.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

    "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"

 

Komentārs par rakstu: Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornis atvērts apmeklētājiem

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!