Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Velo brauciens „Mītavas ziedonī”

24.05.2021

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) atzīmējot Jelgavas pilsētas svētkus, aicina piedalīties velo braucienā “Mītavas ziedonī”. Velo brauciens norisināsies 30.maijā plkst. 11.

Ikviens aktīvās atpūtas entuziasts aicināts piedalīties bezmaksas velo braucienā, kura laikā būs iespēja ne tikai aktīvi pavadīt brīvo laiku, bet arī noskaidrot mazāk zināmus faktus par pilsētas vēsturi un seno valni. Velo brauciena garums ir aptuveni 21 km un tā pievārēšana aizņems apmēram 3 stundas. Izbrauciena maršruts vedīs gar Lielupes krastiem, gar Valdekas pili un jau izsenis pilsētnieku iecienītu pastaigu vietu- Langervaldes mežu, Pasta salu, pils parku un daudzām citām skaistām pilsētas vietām, kuras skāris pavasara ziedonis. Velo brauciena dalībnieki uzzinās, cik daudz ielu ar koku un ziedu nosaukumiem pastāvēja senajā Mītavā un, cik daudzas no tām ir saglabājušas savu vārdu, kā arī paši varēs apjaust senās pilsētas robežas un to, cik liela Jelgava ir šodien.

 

Ievērojot valsti noteiktos ierobežojumus, velo brauciena dalībnieku skaits ir ierobežots un nedrīkst pārsniegt 10 cilvēku lielu grupu, tādēļ interesentiem dalība obligāti jāpiesaka pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

JRTC aicina iepazīt Jelgavu arī individuāli izmantojot pilsētas audiogidus un noklausīties 24 stāstus par zīmīgākajiem pilsētas apskates objektiem. Objekti, kuriem pieejams audiogids apkopoti Jelgavas un apkārtnes tūrisma mājas lapā www.visit.jelgava.lv

Piedaloties aktivitātē, aicinām ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

“Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”
63005448

 

Komentārs par rakstu: Velo brauciens „Mītavas ziedonī”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!