Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Fotoorientēšanās “Industriālā Jelgava

16.05.2021

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) Jelgavas pilsētas svētku mēnesī aicina piedalīties Orientēšanās spēlēs. Otrajai spēles kārtai Fotoorientēšanās “Industriālā Jelgava” starts tiks dots 17.maijā.

Ikviens orientēšanās aktivitāšu un industriālā mantojuma entuziasts var piedalīties fotoorientēšanās spēlē, izstaigāt aktivitātē iekļautās vietas kājām, doties izbraukumā ar velo vai auto un iepazīt Jelgavas vēsturē un mūsdienās nozīmīgus industriālos objektus.

Lai piedalītos aktivitātē, dalībniekiem jāseko darba lapā iezīmētajām norādēm un jāaizpilda kartes tukšie apļi tajos ierakstot attiecīgu attēlu numuru.  Darba lapas var saņemt piesakoties dalībai orientēšanās spēlē pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv. Aizpildītas darba lapas līdz 6.jūnijam jānosūta atpakaļ JRTC. 7.jūnijā pēc nejaušības principa starp dalībniekiem, kuri pareizi aizpildījuši darba lapas, tiks izvēlēti veicināšanas balvu ieguvēji. Ar uzvarētājiem JRTC sazināsies personīgi pa e-pastu.

 

Foroorientēšanās spēlē “Industriālā Jelgava” iekļautais maršruts ir apmēram 15 kilometrus garš. Tas norit pilsētas robežās un ir ar vidējas un augstas grūtības pakāpes posmiem. Dalībnieki var startēt gan individuāli, gan komandās, ar noteikumu, ka komanda tiek veidotas vienas vai maksimums divu mājsaimniecību ietvaros.

Vairāk par orientēšanās spēli un noteikumiem var uzzināt Jelgavas pilsētas un apkārtnes tūrisma mājaslapā www.visit.jelgava.lv.

Piedaloties aktivitātēs, aicinām ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

“Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”
63005448

 

Komentārs par rakstu: Fotoorientēšanās “Industriālā Jelgava

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!