Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Orientēšanās spēles Jelgavā

22.04.2021

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) ieskandinot Jelgavas pilsētas svētkus, aicina piedalīties Orientēšanās spēlēs. Pirmajai spēlei “Jelgavas personības un notikumi” starts tiks dots 26.aprīlī.

Ikviens pastaigu un vēstures cienītājs var piedalīties orientēšanās spēlē, izstaigāt aktivitātē iekļautās vietas un iepazīt Jelgavas vēsturē un mūsdienās svarīgas personas- māksliniekus, prezidentus, mūziķus, kā arī hercogistes laika personības. Pirmā spēle “Jelgavas personības un notikumi” norisināsies no 26.aprīļa līdz 16.maijam.

Lai piedalītos aktivitātē, dalībniekiem izstaigājot darba lapā iezīmētos maršrutus, ir jāatbild uz jautājumiem. Darba lapas var saņemt piesakoties dalībai orientēšanās spēlē pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv. Aizpildītas darba lapas jānosūta atpakaļ JRTC. Orientēšanās spēles dalībnieki, kas pareizi atbildējuši uz jautājumiem, piedalās balvu izlozē. Ar balvu ieguvējiem JRTC sazināsies personīgi pa e-pastu.

 

Spēlē “Jelgavas personības un notikumi” iekļautais maršruts ir apmēram 6 kilometrus garš, tas ir vieglas grūtības pakāpes, norit pilsētas robežās un ir piemērots ģimenēm ar bērniem. Ieplānota arī otra Orientēšanās spēle, informācija par šo aktivitāti sekos.   

Vairāk par orientēšanās spēlēm un noteikumiem var uzzināt Jelgavas pilsētas un apkārtnes tūrisma mājaslapā www.visit.jelgava.lv.

Piedaloties aktivitātēs, aicinām ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

“Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”
63005448

 

Komentārs par rakstu: Orientēšanās spēles Jelgavā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!