Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pastaigu izaicinājums Jelgavā

22.03.2021

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina iesākt pavasari aktīvi iesaistoties pastaigu maršruta izaicinājumā, kas sniedz iespēju ne tikai izkustēties svaigā gaisā, bet arī iepazīt pilsētas apskates objektus.

JRTC ir izstrādājis astoņus maršrutus Jelgavas pilsētā. Īsākais maršruts ir aptuveni 1 kilometru, bet garākais ap 4,5 kilometrus garš. Maršrutos ietvertas jelgavnieku un pilsētas viesu iecienītas pastaigu un atpūtas vietas tādas kā Pasta sala, Pils sala, Vecpilsētas ielas kvartāls, koka laipas Svētes palienes pļavās, Langervaldes mežs un citas. Maršruti ir piemēroti pastaigām visa gada garumā, taču laika periodā no 22.marta līdz 5.aprīlim ikviens ir aicināts piedalīties Pastaigu izaicinājumā. Diviem izaicinājuma dalībniekiem būs iespēja saņemt balvu par dalību aktivitātē.

 

Lai piedalītos izaicinājumā, dalībniekiem ir jāizstaigā visi šajā aktivitātē iekļautie Jelgavas pilsētas maršruti un kādā no fizisko aktivitāšu izsekošanas aplikācijām jāatzīmē, cik kilometri ir pievarēti. Ar rezultātiem un foto mirkļiem no pastaigu maršrutiem, aicinām dalīties sociālajos tīklos Facebook un Instagram, atzīmējot tos ar #visitjelgava un #pastaiguizaicinajumsjelgava. 6.aprīlī pēc nejaušības principa tiks izlozēti 2 balvas ieguvēji. Uzvarētāji tiks paziņoti Visit Jelgava Facebook un Instagram profilos.

 

Ar Pastaigu izaicinājumā iekļautajiem maršrutiem un noteikumiem tuvāk var iepazīties Jelgavas pilsētas un apkārtnes tūrisma mājaslapā www.visit.jelgava.lv. Šeit pat atradīsiet audiogida stāstus par pilsētas apskates objektiem, kas būs lielisks papildinājums pastaigu izaicinājumam.  

JRTC aicina ceļot atbildīgi un ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

“Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

 

Komentārs par rakstu: Pastaigu izaicinājums Jelgavā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!