Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicina tvert vasaras noskaņas brīvdienu piedāvājumā “Sajūtu viļņi Liepājā”

10.07.2020

Organizācija “Liepaja Music” sadarbībā ar Liepājas uzņēmējiem no jūlija līdz augustam aicina izbaudīt nebijušu brīvdienu piedāvājumu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem - “Sajūtu viļņi Liepājā”. Šī vasaras pasākumu kopa sastāvēs no četrām, dažāda rakstura pilsētas iepazīšanas, atpūtas un izklaides norisēm, kuru laikā piedzīvot vēl nebijušas sajūtas un pieredzi starp debesīm un diviem krastiem, tieši Liepājas ezerā.

Kā pirmā “Sajūtu viļņi Liepāja’” piedāvājuma sadaļa ir izbrauciens ar katamarānu un izzinoši radoša ekskursija bērniem kopā ar vecākiem -  KAS MĀJO LIEPĀJAS EZERĀ? Šo radošo ekskursiju laikā dalībnieki vides zinību eksperta Artūra Bilerta pavadībā pētīs, kas sastopams Liepājas ezerā, iepazīs apkārtnes dabu, aplūkos dažādās putnu sugas,  uzzīmēs ieraudzīto, darbojoties mākslas pasāžas “Radi” zīmēšanas skolotājas Ilzes Elizabetes Romančenko vadībā, kā arī ekskursijas noslēgumā baudīs pikniku brīvā dabā.

 

Otrā sadaļa LIEPĀJA GARŠU SAJŪTĀS interesentiem piedāvās izmeklēti izsmalcinātu gastronomiskā baudījuma piedāvājumu no labākajiem pilsētas restorāniem - piecu lielisku vakaru ietvaros. Vakariņās ikvienam tā apmeklētājam tiks pasniegtas trīs kārtu, īpaši veidotas un uz vietas gatavotas ēdienkaršu izlases klātesošo šefpavāru izpildījumā. Par gardajām vakariņām uz ūdens rūpēsies Liepājas restorāni “Roma”, “Mo”, “Sushi Boom” kā arī “Čello”. Ikviena no vakariņu norisēm aizņems 2-3 stundas, kuru laikā baudīt lielisku ēdienu, tvert nebijušu pieredzi un baudīt vasaru.

 

Kā trešā no “Sajūtu viļņi Liepājā” piedāvājuma sadaļām ir klausītāju iemīļotie “LIEPAJA LAKE MUSIC” koncerti uz ūdens Liepājas ezerā. Jūlija un augusta mēnešos uz peldošas skatuves mūzikas mīļotājiem tiks piedāvātas septiņas, stilistiski daudzveidīgas un dažādas koncertprogrammas, piedaloties pašmāju popularitāti un atzinību guvušiem māksliniekiem, tostarp - Vestardam Šimkum, Aminatai, grupām “Saldās sejas”, “Keksi”, “Latvian Blues Band”, kā arī Liepājas jaunajiem mūziķiem – Mikam Akotam, Jānim Narkevicam un Edgaram Jānim Kārkliņam. “LIEPAJA LAKE MUSIC” 2020. gada sezonas koncerti norisināsies svētdienu un trešdienu vakaros plkst. 20.00 vai 21.00, iesākoties nedaudz pirms saulrieta. Pasākumu apmeklētāji ūdens ceļu no krasta uz peldošo skatuvi ezerā mēro ar katamarānu, laivu vai plostu, tādejādi pasākuma piedzīvojumam piešķirot vēl lielāku piedzīvojuma garšu.

 

Savukārt ceturtā sadaļa LIEPĀJA LAIMES SAJŪTĀS piedāvās izbaudīt kvalitatīvu atpūtu mājīgākajās Liepājas viesnīcās, izmantojot tikai “Sajūtu viļņi Liepājā” īpaši izdevīgo cenu piedāvājumu. Bezrūpīgas nakšņošanas iespējas piedāvājums attieksies uz viesnīcām “Promenāde Hotel” (Vecā ostmala 40), “Art Hotel ROMA” (Zivju iela 3), kā arī “Kolumbs” (Kuršu iela 32).

 

Ar plašāku informāciju par ikvienu no četrām piedāvājuma sadaļām iespējams iepazīties un biļetes iegādāties apmeklējot mājaslapu: liepajamusic.lv.  Kā arī jautājumu gadījumā aicinām zvanīt pa tālr: +371 26470868.

“Sajūtu viļņi Liepājā” norisi atbalsta Liepājas pilsētas pašvaldība.

Izbaudīsim vasaru un tiksimies  “Sajūtu viļņos Liepājā“ !

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Dzintare
SIA “Liepaja music”
sabiedrisko attiecību speciāliste
+371 28843026
info@liepajamusic.lv

Komentārs par rakstu: Aicina tvert vasaras noskaņas brīvdienu piedāvājumā “Sajūtu viļņi Liepājā”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!