Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Koncertcikla “Liepaja Lake Music” sezonu uzsāks ģitārists Mārcis Auziņš

26.06.2020

Informējam, ka vasaras koncertcikla “Liepaja Lake Music” sezonas atklāšana norisināsies 5. jūlijā plkst. 20.00, pirmoreiz uz peldošās skatuves Liepājas ezerā šosezon kāpjot  harizmātiskajam un meistarīgajam ģitāristam, komponistam un aranžētājam - Mārcim Auziņam.

Mārcis Auziņš ir viens no Latvijā redzamākajiem un virtuozākajiem ģitāristiem, kurš savās koncertprogrammās izpilda oriģinālkompozīcijas, džeza klasikas pārlikumus un muzikāli brīvus, improvizatoriskus lidojumus, vienlīdz pārliecinoši un spilgti minētajos žanros atspoguļojot gan savu tehnisko meistarību, gan ģitāras plašās tembrālās un kvalitatīvās nianses.

 

M.Auziņš savas mūzikas gaitas bērnībā sācis kā pianists, beidzot bērnu mūzikas skolas klavieru nodaļu. Pēcāk pievēršas ģitārspēlei un turpina mācības Rīgas 100. vidusskolas rokmūzikas klasē. Pēc tam absolvē Rīgas Doma kora skolas mūzikas menedžmenta nodaļu kā arī mūsdienu ritmiskās mūzikas nodaļu. 2014. gadā absolvē Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas džeza nodaļu iegūstot bakalaura grādu džeza ģitāras specialitātē. 2016. gadā ģitārists izdod savu pirmo solo albumu "VIENS", kurš tiek nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai instrumentālās un starpžanru mūzikas nominācijā un kopš tā laika arī turpina aktīvu mūziķa darbību gan kā izpildītājmākslinieks, gan kā mūzikas autors un aranžētājs.

 

Mūziķis ir viens no pieprasītākajiem popa, roka un džeza ģitāristiem Latvijā, šobrīd aktīvi darbojoties vairākos muzikālos projektos un koncertējot kopā ar vadošajiem Latvijas solistiem un sastāviem. Radošu projektu un koncertprogrammu ietvaros sadarbojas ar Raimondu Paulu, Mārtiņu Braunu, Jāni Lūsēnu, Laimu Vaikuli, Intaru Busuli, Lindu Leen, Aivaru Hermani, Kasparu Zemīti, Latvijas Radio bigbendu, Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri un citiem. Arī pandēmijas un klātienes kultūras norišu lieguma kontekstā mūziķis atrada iespējas un risinājumus aktīvi uzstāties, sniedzot saviem klausītājiem un faniem iespēju tiešsaistes priekšnesumu vērošanai sociālo kontu ietvaros, kā arī vairākkārt uzstājoties auto koncertu soloprogrammās visā Latvijā.

“Liepaja Lake Music” sezonas atklāšanas koncertā 5. jūlijā,  klātienē ģitārista izpildījumā dzirdēsim kompozīcijas no mūziķa pirmā solo albuma “Viens”, otrā albuma “Aizrautība” kā arī trešā studijas albuma, kurš nāks klajā 2021.gada pavasarī. Tāpat, koncerta repertuārā dzirdēsim atpazīstamas pasaules popmūzikas melodijas Mārča Auziņa aranžijās no Stinga, Nirvanas un citu grupu un izpildītājmākslinieku zelta repertuāra.

 

Kā iepriekš informēts - 2020. gada jūlijā un augustā uz peldošas skatuves Liepājas ezerā labas mūzikas un vasarīgas atpūtas mīļotājiem tiks piedāvātas astoņas, stilistiski dažādas koncertprogrammas, piedaloties pašmāju popularitāti un atzinību guvušiem māksliniekiem.

Pasākumu apmeklētāji ūdens ceļu no krasta uz peldošo skatuvi mēros ar kādu no iepriekš biļetē rezervētajiem ūdens transportlīdzekļiem ar iekāpšanas un biļešu caurlaides punktu pie viesnīcas “Libava” laivu piestātnes kanālmalā (Vecā Ostmala 29) vai Makšķernieku namiņa ( Vecā Ostmala 10 ). Biļetes uz “Liepaja Lake Music” sezonas atklāšanu kopā ar ģitāristu Mārci Auziņu 10 – 15EUR apmērā iegādājamas bilesuserviss.lv : https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/liepaja-lake-music-ar-gitaristu-marci-auzinu-313435/

 

Plašākai informācijai par “Liepaja Lake Music” aktualitātēm un turpmākajiem koncertiem iespējams līdzi sekot mājaslapā liepajamusic.lv un Liepaja Music sociālo kontu Facebook: https://www.facebook.com/liepajalakemusic/ un Instagram: https://www.instagram.com/liepaja.music/?hl=en ietvaros.

 

“Liepaja Lake Music” norisi atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde.

Uz tikšanos 2020. gada vasaras sezonā!

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Dzintare
SIA “Liepaja music”
sabiedrisko attiecību speciāliste
+371 28843026
info@liepajamusic.lv

Komentārs par rakstu: Koncertcikla “Liepaja Lake Music” sezonu uzsāks ģitārists Mārcis Auziņš

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!