Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Gongu pēcpusdiena dabas parkā “Numernes valnis”

15.06.2020

Vasaras saulgrieži ir īpašs laiks, kad cilvēks un daba saplūst vienotā veselumā un viss apkārt ir enerģijas un dzīvības pilns. Radot iespēju piedzīvot kaut ko nebijušu un maģisku, Kārsavas novada pašvaldība, sadarbībā ar gongu meistari Evitu Sarmu, Dabas aizsardzības pārvaldi un VAS “Latvijas valsts meži”, 22. jūnijā rīko gongu pēcpusdienu dabas parkā “Numernes valnis”.

Pasākuma norises laiks ir sākot ar plkst.17.00, kas būs pus stundu pirms gongu meditācijas sākuma.  Norises vieta ir skatu torņa apkārtne un apmeklētāji ir aicināti ņemt līdzi pledus ērtākai sēdēšanai/ gulēšanai uz zemes. Kopējais pasākuma ilgums varētu būt 2 stundas, bet aicinām pēc tās vēl pakavēties un gremdēties šajās sajūtās, sagaidot saulrietu skaistajā dabas parka teritorijā. Pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots un interesenti ir aicināti iepriekš pieteikties pa talr. 29327265 vai uz e-pastu turisms@karsava.lv. Ieejas maksa vienai personai ir 5 eiro.

 

Gongu meditācija ir laiks sev, saviem sapņiem un nodomiem. Tā ir iespēja apstāties, sajust, ieklausīties, sakārtot domas, mēģināt izprast dzīvi, apzināties savas patiesās vēlmes un vajadzības. Transcendālā ceļojumā pa Visuma plašumiem vedīs tā pārstāvji – Plutona un Kosmiskā vēja gongs, Tibetas dziedošie un Nepālas dziedinošie trauki, vēja zvani kā arī citi seni un ne tik seni instrumenti, kurus spēlēs gongu meistare Evita Sarma.

Plašāk par pasākuma norisi un kārtību sekojiet līdzi Kārsavas novada TIP facebook lapā: https://www.facebook.com/visit.karsava/.

Inga Zagorska

Kārsavas novada tūrisma organizatore

 

 

Komentārs par rakstu: Gongu pēcpusdiena dabas parkā “Numernes valnis”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!