Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Zaļās brīvdienas Āraišos jau šajā nedēļas nogalē - 13. un 14. jūnijā!

11.06.2020

13. un 14. jūnijā Āraišos izbaudi pirmsjāņu noskaņu caur Āraišu skaistajām pļavām, vietām un noderīgām prasmēm.Zaļās brīvdienas sāksies 13. jūnijā plkst.10.00 ar rītu ezerpīli, ekskursiju gida pavadībā, iebrienot senajos laikos Āraišu ezerpils Arheoloģiskajā parkā. Brīvdienas turpināsies dodoties uz Āraišu vējdzirnavām, kur būs iespēja ne tikai apskatīt un izstaigāt visus četrus dzirnavu stāvus, bet arī nobaudīt dzirnavu saimnieces latviskos ēdienus vējdzirnavu kalna terasē ar skatu uz ezeru vai piknikot pašiem ziedošā pļavā.

 

Par noderīgām prasmēm parūpēsies Drabešu muižas Amatu mājas meistari, kuri ierādīs un palīdzēs darināt un tikt pie sava zāļu deķīša.
 

Gluži kā 13. jūnijā, arī 14. jūnijā Zaļo brīvdienu tikšanās vieta būs nemainīga – Āraišu ezerpils Arheoloģiskais parks. 14. jūnija programma norisināsies trīs dažādos laikos – plkst. 10.00, 12.00 un 14.00.  Programma sāksies ar ekskursiju gida pavadībā Āraišu ezerpils Arheoloģiskajā parkā, turpinājumā sekos iespēja apskatīt un izstaigāt visus četrus Āraišu vējdzirnavu stāvus un nobaudīt dzirnavu saimnieces latviskos ēdienus vējdzirnavu kalna terasē ar skatu uz ezeru vai piknikot pašiem ziedošā pļavā. Jāņu un Līgo svētku noskaņas bez paša gatavota Jāņu siera nav iedomājamas, tāpēc programmas noslēgumā Amatu mājas meistari ierādīs kā tikt pie sava Jāņu siera.

Aicinām biļetes iegādāties laicīgi, jo programma pieejama tikai iepriekš iegādājoties biļeti internetā, jo paredzēta ne vairāk kā 10 cilvēkiem vienlaicīgi.

Programma un biļetes pieejamas šeit: https://www.bezrindas.lv/lv/bernu-un-gimenes-pasakumi/

Biļetes cenā iekļauts: ĀEAP ieejas biļetes un ekskursija gida pavadībā, Āraišu vējdzirnavu apskate, dalība Drabešu muižas Amatu mājas zāļu deķu darbnīcā.

Āraišu ezerpils Arheoloģiskā parka darba laiki:
Pirmdiena – slēgts
Otrdiena – slēgts
Trešdiena – 11:00 – 19:00
Ceturtdiena – 11:00 – 19:00
Piektdiena – 11:00 – 19:00
Sestdiena – 11:00 – 19:00
Svētdiena – 11:00 – 19:00


Rakstu sagatavoja:
Anete Eglīte
Tūrisma un Āraišu Ezerpils nodaļas sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste

Komentārs par rakstu: Zaļās brīvdienas Āraišos jau šajā nedēļas nogalē - 13. un 14. jūnijā!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!