Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Šovasar Balvu ezerā darbosies peldošo atrakciju parks

26.05.2020

Veikparkā “Wake up Balvi”, kas darbojas Balvu ezerā, šovasar būs vienreizēja iespēja baudīt izklaides peldošo atrakciju parkā aptuveni 1000 kvadrātmetru platībā. Ūdens atrakciju parks būs īsts piedzīvojums ikvienam – gan individuāli, gan draugu lokā.

Šobrīd atrakciju parkā notiek pēdējie sagatavošanās darbi, lai jau vistuvākajā laikā uzsāktu darbību. Līdz šim veikparkā ir pieejamas veikošanas iespējas ar inventāra nomu, SUP dēļu, laivas un katamarānu noma, kā arī āra kubuls un jumta terase atpūtai un  ainavas baudīšanai pie Balvu ezera, Dzirnavu ielā 1f, Balvos.

Aktuālajai informācijai par atrakciju parka darba laiku, cenām, izmantošanas noteikumiem un pārējiem veikparka pakalpojumiem sekojiet līdz Facebook lapā @wakeupbalvi un Instagram @wakeupbalvi , kā arī mājaslapā www.wakeupbalvi.lv

Rezervācijas un papildus informācija pa tālruni 28380879.

 

Apmeklējot tūrisma objektus un aktīvās atpūtas vietas, nepieciešams ievērot valstī noteiktos ierobežojumus par fizisko distancēšanos, pulcēšanos un veselības aizsardzības pasākumus, saistībā ar Covid-19 ierobežošanu.

 

Foto avots: SIA “Wake up Balvi”

Komentārs par rakstu: Šovasar Balvu ezerā darbosies peldošo atrakciju parks

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!