Piektdiena, 19. Augusts, 2022
Melānija, Imanta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Apmeklētājiem tiek atvērta visa Āraišu ezerpils Arheoloģiskā parka āra teritorija

21.05.2020

Šodien , 20. maijā apmeklētājiem tiek atvērta visa Āraišu ezerpils Arheoloģiskā parka āra teritorija. Tiks uzņemtas nelielas grupas un pakāpeniski liktas klāt jaunas programmas. Teritorijā ir iespēja apskatīt kultūrvēsturisko objektu “Ezerpils”, viduslaiku pilsdrupas, Meitu salu ar akmens un bronzas laikmeta mājokļu paraugiem, pieejamas piknika vietas, šūpoles, kafija, WC, velo pumpis un kartes ar apkārtnes velo maršrutiem un tūrisma informācija par apkārtni. Tuvumā atrodas arī citi apskates objekti - Āraišu baznīca un vējdzirnavas kā arī haskiju suņu saimniecība.


 

Āraišu ezerpils Arheoloģiskais parks būs atvērts no trešdienai līdz svētdienai no plkst. 11.00 līdz 19:00, savukārt pirmdien un otrdien tas būs slēgts.

Teritorijā tiek ievēroti visi "Covid -19" šī brīža ārkārtas situācijas noteikumi. Vairākās vietās izvietoti roku dezinfekcijas līdzekļi. Ezerpilī ir noteikts pārvietošanās maršruts ievērojot 2m distanci, vienlaicīgi tur var atrasties ne vairāk kā 10 cilvēki, plūsma tiks kontrolēta. Pārējā arheoloģiskā parka teritorijā var pārvietoties brīvi ievērojot 2m distanci. Virsmas, kur iespējama saskare ar rokām tiek dezinfecētas pēc noteikta grafika.

Iesākām biļetes iegādāties internetā bezrindas.lv, ietaupot laiku un Covid-19 izplatības laikā, samazinot savstarpējo kontaktu. Biļešu tirdzniecībā tiek nodrošināta arī kasē, kur ir iespēja norēķināties gan ar karti, gan skaidru naudu.Aktuālākajai informācijai aicinām sekot līdzi mājaslapā www.araisi.com kā arī sociālajā vietnē www.facebook.com/AraisuEzerpils.

 

Rakstu sagatavoja:

Anete Eglīte
Tūrisma un Āraišu ezerpils nodaļas sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste
anete.eglite@amatasnovads.lv, +371 263330366

Komentārs par rakstu: Apmeklētājiem tiek atvērta visa Āraišu ezerpils Arheoloģiskā parka āra teritorija

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!