Trešdiena, 29. Novembris, 2023
Ignats, Virgīnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tūrisma vakarā fotogrāfs Jānis GarJānis iepazīstinās ar Āfriku

26.11.2019

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs 28. novembrī pulksten 18.00 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1, aicina interesentus apmeklēt tūrisma vakaru, kurā fotogrāfs Jānis GarJānis stāstīs par saviem piedzīvojumiem Āfrikā, strādājot par skolotāju.

Multimākslinieks GarJānis, kurš Latvijā ir labāk pazīstams kā fotogrāfs, dīdžejs un videogrāfs, tūrisma vakarā klātesošajiem stāstīs par piedzīvoto Dienvidu Āfrikas valstī - Zambijā. Pusgadu dzīvojot Zambijā, GarJānis pildīja skolotāja pienākumus, visnabadzīgākajiem iedzīvotājiem mācot viņu pašu zemes ģeogrāfiju, kultūru un biznesa pamatus.

Tūrisma vakara viesim pieredze Āfrikā ir krietni interesantāka par Viktorijas ūdenskrituma un Zambijas skaistāko vietu apmeklējumu, jo pusi gada viņš pavadīja ikdienu tiekoties ar vietējiem jauniešiem, mūziķiem un bāreņiem, kā arī apmeklēja gan drošas vietas, gan arī geto rajonus, kur pat policija savu kāju nesper.

Tūrisma vakars Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies  28. novembrī pulksten 18.00. Dalības maksa pieaugušajiem un skolēniem EUR 2,00, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas. Papildus informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālruni 63005445 vai rakstot uz e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

 “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

 

Komentārs par rakstu: Tūrisma vakarā fotogrāfs Jānis GarJānis iepazīstinās ar Āfriku

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!