Trešdiena, 29. Novembris, 2023
Ignats, Virgīnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jelgavas Tornī tūrisma vakarā stāstīs par gleznaino Jaunzēlandi

28.10.2019

Ceturtdien, 31.oktobrī, pulksten 18, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies tematiskais tūrisma vakars “Tālāk nav kur - Jaunzēlande”, kurā ceļotājs Raitis Kraslovskis uzstāsies ar stāstu par saviem piedzīvojumiem Jaunzēlandē.

Tematiskā tūrisma vakara viesis būs ceļotājs un vieglatlētikas entuziasts Raitis Kraslovskis, kurš iedvesmu doties uz Jaunzēlandi ieguva no citu ceļotāju iespaidiem tūrisma vakaros Rīgā un Jelgavā. Stāsti par šīs zemes draudzīgajiem cilvēkiem un bildes ar gleznainajām ainavām bija pietiekoši vilinošas, lai pēc 4 gadiem Raitis aizceļotu uz šo valsti. Tāpēc šoreiz par piedzīvoto Jaunzēlandē stāstīs jau pats Raitis – par tur pavadīto laiku, dzīvošanu mašīnā un darbiem, kurus strādāja, kā arī par šīs zemes vieglatlētikas un skriešanas kultūru.

Vakara gaitā viesis padalīsies pieredzē arī par to, kā uz Jaunzēlandi var nokļūt ar jauniešu programmas WorkingHoliday vīzu, kas ir pieejama jauniešiem līdz 30 gadu vecumam. Katru gadu šādas vīzas no Latvijas ir pieejamas tikai 100 interesentiem.

 

Tūrisma vakars Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies 31.oktobrī, pulksten 18. Dalības maksa pieaugušajiem un skolēniem EUR 2,00, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas. Papildus informācija un pieteikšanās pa tālruni 63005445 vai rakstot uz e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

 “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

 

 

Komentārs par rakstu: Jelgavas Tornī tūrisma vakarā stāstīs par gleznaino Jaunzēlandi

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!