Ceturtdiena, 13. Jūnijs, 2024
Uva, Ainārs, Zigfrīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ar bērniem uz “ZooExpo 2019” Ķīpsalā jau šonedēļ

25.10.2019

Jau šajās brīvdienās, 26.–27. oktobrī, Ķīpsalā notiks rudens mīļākā izstāde “ZooExpo 2019”, kurā prieku gūs gan dzīvnieku mīļotāji, gan ģimenes ar bērniem. Uzzini, ko nevajadzētu laist garām!

 

Dabas brīnumi – albīna čūska un milzu gliemezis

Esot “ZooExpo 2019”, noteikti iegriezies Lietuvas posmkāju zoodārza “Insektariumas” ekspozīcijā, jo tur būs aplūkojami īsti retumi ­– albīna jeb balta karaliskā kobra un balts milzu gliemezis! Patiesības labad gan jāpiebilst, ka gliemežnīca mazajam milzītim nav balta, tikai pats gliemeža ķermenis. Turpat būs arī lielās, indīgās Aga vardes, no kurām indiāņi ieguva indi savām nāvējošajām bultām, skorpioni, prusaki un iespaidīgi pūkaini, krāsaini putnzirnekļi, kas var sasniegt pat 22 cm lielumu!

Jūties kā laukos!

Nāc uz “Trušu pilsētiņas” senlaicīgo lauku kūtiņu Ķīpsalā un jūties kā lauku saimniecībā! Tevi sagaidīs ne vien āzis Fredis, bullēns Džonis, gailis Ješka, pīlēna Tima ģimene, enerģiskie kazlēni, bet arī prāvs pulciņš garaušu un vistiņu.  Senatnīguma auru radīs seni zirgu apauši, ķēdes, spaiņi un citi darbarīki.

 

Sporto kopā ar pūdelīti Taru!

Mazie izstādes apmeklētāji varēs ne tikai vērot aizraujošus paraugdemonstrējumus, bet arī paši tajos iesaistīties! Piemēram, 26. oktobrī plkst. 15.30 būs iespēja iemācīties vingrot un pareizi kustēties kopā ar pūdelīti Taru. Bet varbūt bērniem labāk tīk apgūt pirmās iemaņas populārākajā suņu sporta veidā adžiliti? Tad jānāk uz demonstrāciju laukumu un jāpiedalās Adžiliti sporta skoliņas nodarbībā 26. oktobrī plkst. 11.30 vai plkst. 14.30.

 

Pabaro trušus un ponijus!

Izstādē lielus un mazus apmeklētājus priecēs arī poniji. Katrs pats varēs piedāvāt burkānu vai grauzdiņu pasaulē mazākās poniju sugas pārstāvim – Šetlandes mini ponijam. Turklāt bērniem, sākot no 1,5 gada vecuma, būs unikāla iespēja pavizināties kāda jātnieku kluba “Mežezeri” ponija mugurā! Arī Trušu muiža piedāvās iespēju mazajiem gan pabarot un samīļot garaušus, gan arī nofotografēties ar tiem!

 

Iepazīsti suņu un kaķu daudzveidību!

Protams, izstādē neiztikt bez suņiem un kaķiem. Šogad “ZooExpo 2019” būs tik liela šķirņu daudzveidība, kāda Latvijā sen nav redzēta! Apmēram 2800 ķepaiņu vidū varēs ieraudzīt 269 šķirņu suņus un 26 šķirņu kaķus. Tostarp būs daudz retumu, kādi Latvijā vēl nav reģistrēti. Abās izstādes dienās būs interesanta programma – šķirņu demonstrācijas, speciālie šovi, paraugdemonstrējumi. Programmu skati te: www.bt1.lv/zooexpo

 

Ja meklē mājas mīluli!

Ja vēlies atrast sev mājas mīluli, tad izmanto lielisku iespēju – konsultējies ar dažādu šķirņu speciālistiem un, iespējams, jau aizrunā sev kucēnu, kaķēnu vai citu dzīvnieciņu! Un tas vēl nav viss! Ne tikai izzinoši, bet arī atraktīvi būs vācu aitusunu, ņūfaundlendiešu, Japānu akitu, Maljorkas mastifu, sanbernāru un kavaliera karaļa Čārlza spanielu, takšu, foksterjeru un citu šķirņu demonstrējumi demonstrāciju laukumā! Programmu un suņu klubus skati te: http://www.bt1.lv/zooexpo/visit.php#events

 

Spēlējies un lēkā, cik tīk!

Kad visi mīļdzīvnieki aplūkoti – laiks arī spēlēm un atrakcijām! Izstādē būs spēļu zona, kur mazākie “ZooExpo” apmeklētāji varēs izpriecāties gan ar “Avārijas Brigādes” parka piedāvātajām spēlēm, gan pēc sirds patikas izlēkāties “LGK” piepūšamajās atrakcijās, gan kopā ar mammu vai tēti uzspēlēt galda tenisu un futbolu. Un tas viss bez papildu maksas!

 

Palutini savu mazo draugu!

“ZooExpo 2019” būs plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija, kurā apmeklētāji par pievilcīgām izstādes cenām varēs izdevīgi iepirkties un palutināt savus mīluļus. Uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Lielbritānijas un Vācijas piedāvās augstas kvalitātes dzīvnieku barību, kopšanas komplektus, būrīšus, dažnedažādus aksesuārus un rotaļlietas, vitamīnus un našķus, kā arī sniegs konsultācijas. Jaunumus un jau iemīļotas preces piedāvās “Royal Canin”, “Eukanuba”, “Purina”, “Barfus.lv”, “Happy Dog”, “Universitātes vetfonds”, “Dino Zoo” un daudzi citi.

 

Tā ir tikai daļa no “ZooExpo 2019” sniegtajām iespējām, kuras šajā nedēļas nogalē noteikti ir jāizbauda. Ar plašāku izstādes piedāvājumu un pasākumu programmu var iepazīties izstādes mājaslapā www.bt1.lv/zooexpo un facebook.com/petekspo.lv .

 

Norises vieta un laiks

26. un 27. oktobrī no plkst. 10 līdz 18 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

 

Ņem vērā!

Ja vēlies apmeklēt izstādi kopā ar savu suni, kas nepiedalās izstādē, pirms biļešu iegādes pie Izstāžu centra 11. vārtiem būs jāuzrāda suņa veterinārā apliecība, kā arī jāiziet veterinārā kontrole.

 

Biļešu cenas:

Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas! 
Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – 3,50 EUR
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 4,50 EUR
Pieaugušajiem – 6,00 EUR

Ģimenes biļete (2+2; 1+3) – 13,00 EUR; vairāk bērnu – 1,50 EUR par katru bērnu

Biļetes jau pārdošanā: www.bezrindas.lv/lv/zooexpo-2018-1/6982/40325

 

Ar “DinoZoo” Zelta klienta karti (tikai pasākuma vietā) – ieeja par īpašu cenu! (http://www.bt1.lv/zooexpo/visit.php#tickets)

 

Autostāvvieta – 4,00 EUR

 

Papildu informācija:

Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore

Tālr.: 67065011, GSM: 29450037

E-pasts: inese.libere@bt1.lv   


Dace Dambe, BT 1 sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tālr.: 67067525, GSM: 26410381

E-pasts: dace.dambe@bt1.lv 

 

 

Komentārs par rakstu: Ar bērniem uz “ZooExpo 2019” Ķīpsalā jau šonedēļ

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!