Ceturtdiena, 7. Decembris, 2023
Dzirkstīte, Anta, Antonija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Āzis Fredis un citi astaiņi aicina uz izstādi “Zooexpo 2019” Ķīpsalā

15.10.2019

Dzīvnieku draugi un ģimenes ar bērniem jau 26. un 27. oktobrī ir aicināti apmeklēt rudens pūkaināko izstādi – “ZooExpo 2019” Ķīpsalā. Aizraujošas demonstrācijas un šovi, spraigas sacensības, retu šķirņu suņi un kaķi, āzis Fredis, milzu vardes un vēl daudz citu mīļdzīvnieku, kā arī atrakcijas un spēles visai ģimenei!

 

Skaisti un gudri suņi

Lieli un mazi, garspalvaini un asspalvaini, mājas sargi un mednieki vai vienkārši kompanjoni un labi ģimenes draugi – tik dažādi ir suņi, kurus apmeklētāji varēs vērot „ZooExpo 2019”. No 400 pasaulē reģistrētajām šķirnēm Ķīpsalā būs sastopamas 269, turklāt 67 – Latvijā nereģistrētas. Tik liela suņu šķirņu daudzveidība Latvijā sen nav redzēta! Lūk, ieskatam daži no gaidāmajiem retumiem: kontinentālais bulldogs, japāņu šikoku un kai, ungāru un poļu kurti, “mednieki”– Itālijas dzinējsuns, Bretaņas spaniels, amerikāņu ūdensspaniels un Saseksas spaniels. Pavisam divu dienu laikā – 2500 suņu no 12 valstīm!

 

Savukārt, ja vēlies redzēt konkrētas šķirnes, ielūkojies ringu sarakstos: www.bt1.lv/zooexpo. Bet, ja  labākos no labākajiem suņiem ­– katras izstādes dienas noslēgumā plkst. 16.00 skaties “Best of the Best” titula izcīņu.  

 

Ne tikai vēro, bet arī iesaisties!

Līdzās sacensībām abās izstādes dienās varēs vērot iespaidīgus suņu paklausības demonstrējumus, tostarp arī kursingu, kur suņi mērojas spēkiem un ātrumā, skrienot pakaļ mākslīgajam medījumam! “ZooExpo” būs atraktīvas suņu šķirņu demonstrācijas, cirka studijas priekšnesumi un citi izklaidējoši šovi. Arī šova arēnā skatītājus aicinās iesaistīties dažādās aktivitātēs – pasportot kopā ar pūdelīti Taru, piedalīties ātruma sacensībās vai samīļot kanisterapijas suņus.

 

Piemīlīgi murrātāji

Tie, kuriem sirdij tuvāki ir kaķi, varēs priecāties par vairāk nekā 300 minčiem no Latvijas un citām valstīm. Starp dižciltīgajiem minkām būs redzami arī īsti retumi – toibobs – mazākais kaķis pasaulē ar saīsinātu asti, jaunā amerikāņu šķirne – Havanas brūnais kaķis, krāšņie Svētās Birmas kaķi ar baltajām “zeķītēm”, austrumnieciskie Seišelu kaķi un citi.

 

“ZooExpo 2019” apmeklētāji varēs vērot kaķu ekspertīzi un ieklausīties ekspertu stāstījumā par šķirnēm. Apmeklētājus priecēs arī Kuriļu bobteilu un Austrumu šķirņu kaķu specializētās izstādes, musturoto, divkrāsu un sarkanas krāsas kaķu šovi. Abās izstādes dienās gan kaķēni, gan pieaugušie kaķi ringos cīnīsies par uzvarētāja titulu. Katru dienu kaķu izstāde noslēgsies ar konkursu „Labākais no labākajiem”, kurā tiks noskaidroti attiecīgās dienas uzvarētāji. Seko līdzi pasākumu programmai: www.bt1.lv/zooexpo

 

No milzu zirnekļiem un putniem  līdz pat bullēnam un āzim

Vienam mīlulis ir suns, citam kaķis, bet vēl kādam šinšilla, papagailis vai pat milzu zirneklis. Tāpēc Ķīpsalā varēs apskatīt arī dažādus papagaiļus un citus dekoratīvos putnus, šinšillas, jūrascūciņas, kāmjus, žurciņas, milzu putnus – nandu un emu, pat čūskas, prusakus, vardes un zirnekļus! Varbūt par tavu draugu var kļūt tieši kāds no šiem! 

 

Bet ko darīt, ja gribi redzēt īstu āzi? Arī tad nāc uz “ZooExpo 2019”, jo pie mums būs “Trušu pilsētiņas” lauku kūtiņa ar āzi Fredi, bullēnu Džoni, gaili Ješku, garaušiem un citiem kūtiņas iemītniekiem!

 

Spēlējies un lēkā, cik tīk!

Kad visi mīļdzīvnieki aplūkoti – laiks arī spēlēm un atrakcijām! Tādēļ, īpaši domājot par ģimenēm ar bērniem, izstādē būs arī spēļu zona, kur mazākie “ZooExpo” apmeklētāji varēs izpriecāties gan ar “Avārijas Brigādes” parka piedāvātajām spēlēm, gan pēc sirds patikas izlēkāties “LGK” piepūšamajās atrakcijās, gan kopā ar mammu vai tēti uzspēlēt galda tenisu un futbolu. Un tas viss bez papildu maksas. Tāpat mazajiem būs iespēja izjāt ar ponijiem un piedalīties “Dino Zoo” zīmodziņu spēlē, kur savā īpašumā varēs iegūt jaukas balviņas! 

 

Zoopreces par labām cenām

“ZooExpo 2019” būs arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija, kurā apmeklētāji par pievilcīgām izstādes cenām varēs izdevīgi iepirkties un palutināt savus mīluļus. Gandrīz 90 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Lielbritānijas un Vācijas piedāvās dzīvnieku barību, kopšanas komplektus, būrīšus, dažnedažādus aksesuārus un rotaļlietas, kā arī sniegs konsultācijas.

 

Ja meklē četrkājaino draugu

Ja vēl tikai esi sava četrkājainā drauga meklējumos, tad izstāde ir lieliska vieta, kur iepazīt suņu un kaķu šķirņu daudzveidību. Turklāt Ķīpsalā piedalās arī 21 kinoloģiskais klubs! Ikvienam būs iespēja aprunāties ar dažādu šķirņu speciālistiem, lai saņemtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un varbūt jau aizrunātu savu nākamo četrkājaino draugu.

 

Norises vieta un laiks

26. un 27. oktobrī no plkst. 10 līdz 18 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

 

Ņem vērā!

Ja vēlies apmeklēt izstādi kopā ar savu suni, kas nepiedalās izstādē, pirms biļešu iegādes pie Izstāžu centra 11. vārtiem būs jāuzrāda suņa veterinārā apliecība, kā arī jāiziet veterinārā kontrole.

 

Biļešu cenas:

Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas! 
Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – 3,50 EUR
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 4,50 EUR
Pieaugušajiem – 6,00 EUR

Ģimenes biļete (2+2; 1+3) – 13,00 EUR; vairāk bērnu – 1,50 EUR par katru bērnu

Biļetes jau pārdošanā: www.bezrindas.lv/lv/zooexpo-2018-1/6982/40325

 

Ar “DinoZoo” Zelta klienta karti (tikai pasākuma vietā) – ieeja par īpašu cenu! (http://www.bt1.lv/zooexpo/visit.php#tickets)

 

Autostāvvieta – 4,00 EUR

 

Papildu informācija:

Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore

Tālr.: 67065011, GSM: 29450037

E-pasts: inese.libere@bt1.lv   


Dace Dambe, BT 1 sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tālr.: 67067525, GSM: 26410381

E-pasts: dace.dambe@bt1.lv 

 

 

Komentārs par rakstu: Āzis Fredis un citi astaiņi aicina uz izstādi “Zooexpo 2019” Ķīpsalā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!