Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicina uz izglītojošu simtgades spēli Jelgavas tornī

14.11.2018

Svētdien, 18.novembrī, no pulksten 16 līdz 19, Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī notiks izzinoša un izglītojošs pasākums “Latvijas simtgades spēle tornī”, kur izpildot deviņus interaktīvus uzdevumus, būs iespēja fotografēties Latvijas svētku noskaņas fotostūrī un saņemt momentfoto.

Latvijas neatkarības dienai veltītajā spēlē torņa deviņos stāvos aicināti piedalīties lieli un mazi jelgavnieki, kā arī pilsētas viesi, izzinot Jelgavas un Latvijas vēsturi, katrā torņa stāvā veicot nelielu uzdevumu saistībā ar valsts desmitgadēm.

Spēles laikā dalībniekiem būs jānosūta e-kartiņa ar foto sveicienu valsts svētkos, jāsaliek Zemgales rakstu puzle, jāizkrāso gabaliņš no mozaīkas un jārod pareizās atbildes uz jautājumiem par Latvijas, Jelgavas un Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas vēsturi, kā arī citi izzinoši un izglītojoši uzdevumi.

Spēles dalībnieki, kuri būs veikuši visus uzdevumus, kā balvu saņems iespēju fotografēties fotostūrī un iegūt uzreiz savā īpašumā svētku foto.

No pulksten 17 uz Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa fasādes būs vērojams īpaši svētkiem veidota 3D grafikas, skaņas un gaismas multimediāls uzvedums “Pilsētas dziesma”. Projekcija darbosies ik pēc 5 minūtēm un to aplūkot varēs līdz pulksten 22.

Sv.Trīsvienības baznīcas torņa skatu laukums un izstāžu zāle apmeklētājiem būs atvērta līdz pulksten 22. Aicinām izmantot iespēju vērot pilsētu svecīšu gaismās no 37 metru augstuma. Izstāžu zālē šobrīd apskatāma izstāde “Jelgava toreiz un tagad” ar īsiem stāstiem par senās Jelgavas ēkām, kā arī multimediju ekrānā savietotas fotogrāfijas ar pilsētas skatiem 20.gadsimta sākumā un mūsdienās. 

Spēle “Latvijas simtgades spēle tornī” notiks 18.novembrī no pulksten 16 līdz 19 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī Akadēmijas ielā 1. Iegādājoties Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa ieejas biļeti, ikviens varēs piedalīties spēlē, kā arī apmeklēt ekspozīcijas un skatu laukumu. Vairāk informācija pa tālruni 63005445 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Aicina uz izglītojošu simtgades spēli Jelgavas tornī

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!