Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

“Simtgades nominācija” - Latvijas teātrim - 150, Latvijas valstij - 100, Latvijas kino - 70!

12.10.2018

Šīs apaļās un nozīmīgās jubilejas atzīmējot, organizatori piedāvā skatītājiem īpašu tikšanos ar teātra, kino un mūzikas personībām 9. novembrī plkst. 19:00 VEF kultūras pilī.

Koncerts ar iemīļotām un labi zināmām dziesmām no Latvijas kino un teātra izrādēm būs ne tikai kā īpaša dāvana skatītājiem, bet arī aktieriem no visiem Latvijas vadošajiem teātriem. Iemīļotās dziesmas izdziedās gan dziedošie aktieri un visi Latvijas teātru ansambļi (Dailes teātra aktieru ansamblis “Ilga”, Valmieras drāmas teātra ansamblis “Žerāri”, Latvijas Nacionālā teātra ansamblis “Greizais ratiņš”), gan arī būs pārsteidzoši dueti, kā arī skatītāju sadziedāšanās ar aktieriem. Īpašu noskaņu piešķirs arī uz lielā ekrāna redzamie video kadri un fotogrāfijas no kinofilmām. Uz vienas skatuves vienā jubilejas pasākumā varēsiet redzēt vairāku paaudžu māksliniekus, un tas jau pats par sevi ir īpašs notikums.

 

Latvija var lepoties ne tikai ar aktieru panākumiem teātrī, bet arī kino. Un tieši tādēļ, lai šim koncertam piešķirtu vēl kādu sirsnīgu un īpašu noskaņu, pasākumā tiks godinātas Latvijas teātru un kino spožākās zvaignes. Lai arī simtgades nominācijai ir dziļi simboliska nozīme, tomēr nomināciju izvirzīšanā piedalīsies paši skatītāji, jo skatītājs ir un paliek galvenais un nozīmīgākais vērtētājs. Koncerts kā tikšanās starp dažādu Latvijas novadu, pilsētu un paaudžu aktieriem būs kā sirsnīgs un vienojošs pasākums pirms gaidāmajiem valsts simtgades svētkiem.

Koncertā piedalīsies tādi aktieri kā Andris Bērziņš, Varis Vētra, Mārtiņš Egliens, Imands Strads, Gundars Silakaktiņš, Marģerts Eglinskis, Ģirts Ķesteris, Artis Robežnieks un daudzi citi. Kā pasākuma īpašie viesi tiks aicināti tādi mākslinieki kā Lilita Ozoliņa, Olga Dreģe, Juris Strenga, Ģirts Jakovļevs, Uldis Dumpis, Mirdza Martinsone, Gunārs Placēns u.c. 

Pēc koncerta pasākuma apmeklētājiem būs iespēja nofotogrāfēties ar saviem iemīļotākajiem aktieriem, kā arī saņemt īpašu pasākuma dalībnieku kopbildi ar nominantu autogrāfiem!

Latvija ir ne tikai dziedātāju un dejotāju tauta, kuru vieno un saliedē Dziesmu un deju svētki, bet arī tauta, kas mīl un spēj novērtēt gan teātri, gan kino! Un gan skatītāji, gan aktieri ir pelnījuši satikties vienā īpašā jubilejas pasākumā, lai to kopā nosvinētu!

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs.

 

Sigita Paula Cepleviča

Projekta "Simtgades nominācija" sabiedrisko attiecību konsultante

 

 

Komentārs par rakstu: “Simtgades nominācija” - Latvijas teātrim - 150, Latvijas valstij - 100, Latvijas kino - 70!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!