Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Atraktīva nedēļas nogale Tukuma apkārtnē

16.08.2018

Šajā nedēļas nogalē visi pulcēsies Šlokenbekas muižā pie Tukuma, kur tiks svinēti muižas svētki “Visi gaņģi vaļā” un notiks vērienīgais taku skrējiens “Stirnu buks”.

Bet vēl pirms tam piektdienas, 17.augusta pēcpusdienā - pulksten 17.00 visi mākslas cienītāji aicināti uz Edgara Vērpes personālizstādes atklāšanu mākslas galerijā “Durvis”. Tajā būs apskatāmi pēdējos piecos gados tapuši darbi – gleznas un skulptūras, kā arī vēl līdz šim neizstādīti darbi. Adrese: Galerija “Durvis”, Brīvības laukums 21, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 28391437, www.tukumamuzejs.lv/galerija-durvis

 

Mūzikas cienītāji, piektdien, 17.augusta vakarā aicināti uz Kandavu, kur pulksten 19.00 Kandavas pilskalnā uzstāsies Artas Jēkabsones kvintets ar koncertu “Light”. Arta ir latviešu džeza vokāliste, komponiste un aranžētāja, kuras mūzikas albumā “Light” atspoguļots divu gadu pārdomu un iedvesmas laiks, kurš ir iemūžināts kopā ar jauniem un daudzsološiem Ņujorkas mūziķiem. Koncertā piedalās: Arta Jēkabsone - balss, Teo Walentiny – klavieres, Lucas Kadish – ģitāra, Nick Dunston – bass, Connor Parks – bungas un Rūdolfs Dankfelds – bungas. Adrese: Kandavas Bruņinieku pilskalns, Kandava. Vairāk informācijas www.kandava.lv, www.artajekabsone.com.

 

Šlokenbekas muiža sestdien, 18.augustā, savus vārtus muižas svētkos “Visi gaņģi vaļā” viesiem vērs jau sākot no pulksten 9.00 ar “Veselības gaņģi”, kad sāksies taku skrējiena “Stirnu buks” dalībnieku reģistrācija un numuru izņemšana. Pirmais starts distances “Susurs” dalībniekiem tiks dots pulksten 11.00 un ik pa laika posmam līdz pulksten 12.00 startēs arī pārējo distanču dalībnieki. Savukārt no pulksten 15.00 sāksies sacensību uzvarētāju apbalvošana. Vairāk informācijas pa tālruni 29558557, www.stirnubuks.lv.

Šlokenbekas muižas svētku ietvaros visi citi gaņģi tiks vērti no pulksten 13.00. “Prieka gaņģī” būs skatāms brīvdabas mūzikls “Ceļojums apkārt zemeslodei”. “Radošajā gaņģī” darbosies “7 balles” mobilā koku meistardarbnīca, sakausējamo mozaīku meistardarbnīca, būs iespēja izgatavot savu neatkārtojamo nozīmīti, bet no pulksten 15.00 līdz 18.00 darbosies zinātniskā laboratorija bērniem. “Sajūtu gaņģī” būs iespēja uzgleznot sev hennas tetovējumu, bet no pulksten 12.00 līdz 15.00 piedalīties putu ballītē un izvizināties ar zirgu.

 

Darbosies arī “Labumu gaņģis”, kur tiks piedāvāti atspirdzinoši dzērieni, gardi ēdieni, darbosies tirdziņš, un būs iespēja piedalīties meistarklasē un mieloties ar Skrīveru saldējumu. Pulksten 15.45 visi aicināti uz Umurkumuru, bet vakarā - pulksten 18.30 izbaudīt grupas “Colt” koncertu. Ieejas maksa Šlokenbekas muižas svētkos 5 EUR personai. Skrējiena “Stirnu buks” dalībniekiem ar zīmodziņu un 2 līdznācējiem ieeja bez maksas.  Adrese: Šlokenbekas muiža, Milzkalne, Smārdes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 29904147, www.facebook.com/SlokenbekasMuiza/.

Lai prieka un izturīgas pilna nedēļas nogale! Uz Tukumu pēc smukuma!

 

Informāciju sagatavoja:

Agnese Atte, Tukuma TIC

T. 28311557, www.visittukums.lv

Komentārs par rakstu: Atraktīva nedēļas nogale Tukuma apkārtnē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!