Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Nedēļas nogale ar Baltijā lielāko avio šovu Tukumā un apkārtnē

03.08.2018

Šajā nedēļas nogalē Tukumu un apkārtni pāršalks lidmašīnu skaņas un būs vērojami zīmējumi debesīs, jo šeit norisināsies lielākais aviošovs Baltijas valstīs. Sestdien un svētdien, 4. un 5.augustā “Jurmala Airport” pie Tukuma būs iespēja baudīt divas jaudas, ātruma un adrenalīna pilnas dienas, vērot vietējo un ārvalstu pilotāžas grupu un solo priekšnesumus, tikties ar pasaulslaveniem Latvijas sportistiem, kā arī būs dažādas citas aizraujošas izklaides gan lieliem, gan maziem.

 Pasākuma sākums sestdien, 4.augustā no pulksten 10.00, bet oficiāla atklāšanas ceremonija pulksten 12.20. Šova programmā būs iespēja vērot izpletņlēkšanas paraugdemonstrējumus, aerobātikas lidmašīnas, helikopteru Robin, Scandinavian Airshow Catwalk Wingwalkers, Aerosparx motoglaideri, Airbaltic Airbus, Airbaltic Training Diamond, Latvijas Robežsardzes helikopteru kā arī Baltic Bees Jet Team. Visi laipni aicināti izbaudīt divas elpu aizraujošas dienas kopā ar pilotiem un aviācijas profesionāliem. No Tukuma uz lidostu gan sestdien, gan svētdien kursēs bezmaksas autobuss. Informācija par to skatāma Tukuma un apkārtnes tūrisma mājas lapā www.visittukums.lv. Biļetes iegādājamas https://ej.uz/WingsOverBaltics. Bērniem līdz 8 gadu vecumam - ieeja bezmaksas. Adrese: “Jurmala Airport”, Smārdes pagasts Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 20202165, www.facebook.com/wingsoverbaltics

Ja vēlaties laiku pavadīt mierīgākā gaisotnē un no sirds izsmieties, tad jādodas uz kādu no brīvdabas teātra izrādēm, kas šo piektdien, 3.augustā norisināsies gan Tukumā, gan Kandavā.

 

Kandavas brīvdabas estrādē Ozolāji, pulksten 18.00 visi laipni aicināti uz joku lugu ar dziesmām “Žūpu Bērtulis”. Galvenajā lomā aktieris Ivars Kļavinskis. Režisors – Ivars Lūsis. Izrādē skan jaunas, tieši šai lugai sacerētas dziesmas, iestudētas dejas, darināti tērpi un skatuves noformējums, kā arī piesaistīts kupls dziedošo aktieru kolektīvs. Biļetes iegādājamas Biļešu Paradīzes kasēs, kā arī Kandavas kultūras nama kasē. Adrese: Brīvdabas estrāde Ozolāji, Kūrorta iela 14, Kandava, Kandavas novads. Vairāk informācijas pa tālruni 63122786.

 

Savukārt Tukuma Durbes estrādē pulksten 19.00 būs iespēja izsmieties īsti latviskā Rūdolfa Blaumaņa joku lugā divos cēlienos “No saldenās pudeles”. Šī ir visstraujākā un karstasinīgākā Blaumaņa komēdija, jo, kur dziņas briest un rūgst, tur kaislības puto un kāpj prāta toverim pāri. Jaunās joku lugas izrādīšanai “Pannas Teātris” sapulcējis arī brangu aktieru sastāvu tai skaitā Daigu Gaismiņu, Zani Daudziņu, Mārtiņu Poču, Aināru Ančevski un citus populārus aktierus. Visi laipni aicināti! Biļetes iegādājamas Biļešu Paradīzes kasēs. Adrese: Durbes estrāde, Mazā Parka iela 1, Tukums. vairāk informācijas pa tālruni 63124150, www.tpkn.lv.

 

Mierīgākās noskaņās pavadīt sestdienu, 4.augustu laipni aicina Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīca, kur no pulksten 16.00 izskanēs gospeļkora “Gospelkombinat” koncerts. Ieeja par ziedojumiem. Adrese: Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīca, Brīvības laukums 1, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 29145305, www.facebook.com/tukumabaznica/

Lai aizraujoša nedēļas nogale! Uz Tukumu pēc smukuma!

 

Informāciju sagatavoja:

Agnese Atte, Tukuma TIC

T. 28311557, www.visittukums.lv

Komentārs par rakstu: Nedēļas nogale ar Baltijā lielāko avio šovu Tukumā un apkārtnē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!