Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Kāzu muzikanti satiekas Rožupē!

02.08.2018

Līvānu novada Rožupes estrādē 2018.gada 17. augustā jau 22 reizi notiks Kāzu muzikantu festivāls, pulcinot mūziķus, kuri nospēlējuši vismaz vienas kāzas

Kopš 1996.gada, Rožupes kultūras nams, katru gadu augusta mēnesī, rīko kāzu muzikantu festivālu. Desmit gadus šis saiets tika saukts par “Danču muzikantu saiets.  Katru gadu festivāls izskan ar kādu noteiktu kāzu tēmu, šī gada festivāla tēma - Kāzu jubilejas. Festivāla laikā tiks suminātas Līvānu novada stiprās ģimenes kāzu jubilejās, klausītāji varēs dzirdēt tradicionālu un netradicionālu mūzikas instrumentu skaņas, apskatīt izstādi “Kāzu stāsti”, balsot par sev tīkamākajiem kāzu muzikantiem un izdejoties līdz rīta gaiļiem kopā ar Normundu Jakušonoku un grupu “Karakums”.

 

Pasākuma organizatori aicina mūziķus un mūziķu grupas, līdz  11. augustam, pieteikties dalībai festivālā, kā arī izsludina brīvprātīgā darba vakances. Pieteikt savu dalību festivālam un uzzināt aktuālāko informāciju var Līvānu novada Kultūras centra sociālajos tīklos un  mājaslapā livani.lv.

Ar Līvānu novada domes un sponsoru finansiālu atbalstu, Rožupes estrāde katru gadu uzņem jaunus un pieredzējušus kāzu muzikantus, kuri sacenšas konkursā, izrāda savu dziedāt prasmi un muzicēšanu.

Komentārs par rakstu: Kāzu muzikanti satiekas Rožupē!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!