Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Vasaras sezonas atklāšana Turaidā

27.04.2018

Atklājot vasaras sezonu, Turaidas muzejrezervāts 1. maijā aicina izbaudīt brīvdienu Turaidas vēsturiskajā centrā, iepazīstot vēstures stāstus tūkstoš gadu garumā, izzinot vairāk nekā 35 ekspozīcijas dažādās ēkās un brīvdabā, sajūtot pavasara dvesmu Dainu kalnā un vērojot Gaujas senielejas skatus no pils Galvenā torņa.

Ikviens apmeklētājs, īpaši ģimenes ar bērniem, 1. maijā laika posmā no 11.00 līdz 17.00, aicinātas piedalīties orientēšanās spēlē “Turaidas pils noslēpumi”, kuras laikā būs iespēja interaktīvā veidā iepazīties ar atsevišķiem krājuma priekšmetiem, ekspozīciju un interjera elementiem, kā arī apmeklēt šogad atvērtos pils ZA stūra pagrabus un apskatīt pili no jaunas skatu terases.

 

Šajā dienā un arī visu vasaras sezonu Turaidas muzejrezervātā mākslas telpā darbosies Siguldas mākslinieks Elmārs Gaigalnieks, piedāvājot apmeklētājiem iepazīt smilšu gleznu tapšanas brīnumu, iegūt pastelī vai eļļā gleznotu savu portretu un izbaudīt nesteidzīgas sarunas par mākslu.

Turaidas muzerjezervāts no 1. maija līdz 30. septembrim atvērts katru dienu bez brīvdienām no 9.00 līdz 20.00. Atvērtas ekspozīcijas brīvdabā, Turaidas pilī, baznīcā, Dārznieka mājā un.muižas saimnieciskā centra ēkās, kas atspoguļo Turaidas vēsturiskā centra attīstību tūkstoš gadu garumā Latvijas un Eiropas notikumu kontekstā.

 

Muižas smēdē ir iespēja satikt kalēju Andri Ščeglovu, bet  muzeja Apmeklētāju centra pagrabiņā nobaudīt kafejnīcas “Mr.Biskvīts” pagatavoto aromātisko kafiju, garšīgās kūkas un smalkmaizītes.

 

Anda Skuja

Turaidas muzejrezervāta direktores vietniece komunikācijas darbā

 

 

 

 

Komentārs par rakstu: Vasaras sezonas atklāšana Turaidā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!