Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Svini pavasari izstādē “Dārzs un dzīvesstils 2018”!

23.04.2018

Jau no 27. līdz 29. aprīlim Ķīpsalā notiks dārzkopības izstāde “Dārzs un dzīvesstils 2018”, kura apmeklētājus priecēs ne tikai ar plašu un daudzveidīgu preču piedāvājumu, bet arī ar noderīgiem semināriem, tehnikas demonstrācijām un izmēģinājumiem, konkursiem un lustīgu festivālu trīs dienu garumā! Apvieno lietderīgo ar patīkamo – dodies uz izstādi “Dārzs un dzīvesstils”!

 

“Šogad Ķīpsalas pavasara darbu izstāde patīkami pārsteigs apmeklētājus, jo īpaši esam piestrādājuši pie pasākuma formāta – būs gan plaša semināru programma uz atvērtās skatuves, gan floristu konkursi, gan vēl plašāks dārza darbu un atpūtas preču klāsts, gan arī jaudīgs Alus un grila festivāls. Rūpēsimies par lielisku dārza svētku atmosfēru trīs dienu garumā,” – stāsta izstādes “Dārzs un dzīvesstils” projekta vadītājs Artūrs Bidiņš.

 

Izvēlies preces darbam un atpūtai dārzā!

Izstādes ekspozīcijā būs stādi un sēklas, dārza tehnika un instrumenti, augsnes uzlabotāji un mēslojumi, augu aizsardzības līdzekļi, dārza inventārs, laistīšanas sistēmas, siltumnīcas un vēl citas darbiem noderīgas lietas. Ikviens, kam ir lielāks vai mazāks dārzs, zina, ka pēc labi padarīta darba neiztikt arī bez tikpat labas atpūtas paša sakoptajā pagalmā. Tāpēc izstādē vienuviet būs atrodamas arī lapenes un nojumes, dārza mēbeles, dekorācijas, apgaismojums, bērnu rotaļu laukumi, smilšu kastes, šūpoles, šūpuļtīkli, grili, pirtis, strūklakas, baseini un vēl daudz kas cits. Kopumā savu piedāvājumu prezentēs vairāk nekā 150 uzņēmumu.

 

Apmeklē seminārus par sev interesējošām tēmām!

Lai pašu audzētā raža būtu izdevusies un nestu gaidītos augļus, ikvienam noderēs pieredzējušu dārzkopju padomi. Tieši tāpēc Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu klubs “TOMĀTS” izstādē uz atvērtās skatuves piedāvās dažādus seminārus par tomātu, paprikas, aso piparu un eksotisko piparu, baklažānu, gurķu, kabaču, ķirbju, meloņu, arbūzu, zemeņu un ārstniecisko augu audzēšanu un kopšanu. Neizpaliks arī informācija par eksotiskajiem augiem – momordiku, tladiantu, melotriju, kivano un zemes mandeli!

 

Semināros varēs uzzināt par šķirnēm, kuras piemērotas mūsu klimatiskajiem apstākļiem, par to audzēšanu, cīņu ar kaitēkļiem un slimībām, par augsnes sagatavošanu, pamatotu tās mēslošanu un daudz ko citu praktiski noderīgu. Semināri notiks latviešu un krievu valodā. Tos var apmeklēt ikviens izstādes apmeklētājs bez papildu maksas. Programma: www.bt1.lv/darzs/visit.php#events

 

Vēro floristu sacensības pavasara noskaņās!

Izstādes “Dārzs un dzīvesstils 2018” pasākumu programmu 27. un 28. aprīlī bagātinās arī Latvijas Atklātais floristu un bērnu floristikas konkurss “Pavasara elpa 2018”. Sacensības būs aizraujošas, turklāt apmeklētāji visu radošo procesu varēs vērot klātienē! Konkursā sacentīsies gan bērni, gan jau profesionāli florista amata meistari. Konkurence būs sīva, un darbus vērtēs profesionāla žūrija. Visās trīs izstādes dienās Ķīpsalā varēs aplūkot arī dažādus jau iepriekš sagatavotus bērnu un pieaugušo floristikas darbus. Ieelpo pavasari! Programma: www.bt1.lv/darzs/visit.php#events

 

Baudi Alus un grila festivālu trīs dienu garumā!

Pirmo reizi izstādē notiks arī Alus un grila festivāls, kurā valdīs lieliska pavasara svētku atmosfēra. Būs hotdogu un čili piparu ēšanas sacensības, veiklības un izturības konkursi alus cienītājiem, kā arī paraugdemonstrējumi un degustācijas. Gaisā virmos kārdinošā grilētas gaļas smarža, būs laba atmosfēra un arī gards miestiņš.

 

Un kas gan ir festivāls bez dzīvās mūzikas! Par noskaņas radīšanu Alus un grila festivālā rūpēsies mūziķis un dīdžejs Roberts Gobziņš, rokmūziķis Jānis Bukums, grupa “Jauda” no Līvāniem, rokgrupa “Bloody Heels” un alternatīvā rokgrupa “Refleksija” ar solistu Artūru Gruzdiņu. Izbaudi pavasari Ķīpsalā! Pilnu Alus un grila festivāla programmu skaties šeit: www.bt1.lv/darzs/grilafestivals.php

 

Izstādes darbalaiks:

27. aprīlī 12.00–19.00

28. aprīlī 10.00–18.00

29. aprīlī 10.00–17.00

 

Uzmanību! Alus un grila festivāla darba laiks atšķiras no izstādes darbalaika.

Festivāla darbalaiks:

27. aprīlī 12.00–22.00

28. aprīlī 10.00–22.00

29. aprīlī 10.00–17.00

 

Seko līdzi informācijai par dalībniekiem, to jaunumiem un atlaidēm mājaslapā: www.bt1.lv/darzs/ un facebook.com/Darzsundzivesstils/

 

Izstādi “Dārzs un dzīvesstils” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, bet Alus un grila festivālu – biedrība “Alus fans” un “Grilētāju brālība”.

 

Ieejas biļešu cenas (izstāde + festivāls):

Ieejas biļete – 2,00 EUR

Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – 5 EUR

Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas

Autostāvvieta – 2 EUR

 

Izstāžu centra Ķīpsalā autostāvvietā un biļešu kasēs ir iespējams norēķināties tikai skaidrā naudā.

 

Monta Serdāne, sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

 

  Inese Libere, mediju koordinatore

 

 

 

Komentārs par rakstu: Svini pavasari izstādē “Dārzs un dzīvesstils 2018”!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!