Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tūrisma sezonas atklāšana ieskandina Kārsavas pilsētas 90 gadu jubileju

20.04.2018

Kārsavas novads laipni aicina tuvus un tālus viesus uz tūrisma sezonas atklāšanu, kas norisināsies 28. aprīlī. Gardēžiem būs iespēja palutināt savas garšas kārpiņas ar tradicionāliem Latgales ēdieniem un dzērieniem, dabas pētnieki atklās jaunus objektus un klausīsies nedzirdētos stāstus, aktīvās atpūtas entuziasti varēs izstaigāt dabas takas un aplūkot skaistās ainavas, tautas mūzikas mīļotāji ļausies dejām un rotaļām.

plkst. 11.00 brančs jeb vēlās brokastis kopā ar Malnavas maiznīcas “Dzīles” saimnieci Ainu. Omulīgā atmosfērā baudīt izsmalcinātu maltīti ar latgaliešu kulinārā mantojuma paražām, kas pielāgotas mūsdienās raksturīgām garšas niansēm.

Dalības maksa pieaugušiem ir 12 EUR, bērniem 5 EUR. Vairāk informācijas un pieteikšanās (līdz 24.aprīlim), zvanot 26538016.

plkst. 13.00 izzinoši stāstījumi par Malnavas muižas parku ar tajā apslēptajiem Hitlera bunkuriem un šmakovkas brūvēšanas tradīcijām kopā ar dedzinātavas “Latgolys šmakovka” īpašnieku Jāni.

 

Dalības maksa 5 EUR/pers. Vairāk informācijas un pieteikšanās (līdz 24.aprīlim), zvanot 28321856.

Dabas mīļotājiem piedāvājam izziņas pastaigas takas pa dabas parku “Numernes valnis”, kur atrodas iespaidīgais vides instalācijas objekts “Uguns”, skatu tornis, zvaigžņu vērošanas krēsli un vieta garšīgam piknikam.  Romantiskas pastaigas pa Salnavas muižas parku, kura teritorijā ir gleznains dīķis ar saliņām, pastaigu tiltiņiem un Mīlestības akmeni parka centrā, kas ir viens no Kārsavas novada lielākajiem laukakmeņiem, kā arī nogaršot Annasmuižas augu tējas lauku klusumā un izzināt tēju iedarbību uz organismu kopā ar saimnieci Annu. Vairāk informācijas un pieteikšanās uz tējas degustāciju (līdz 24.aprīlim), zvanot 26538016.

 

plkst. 20.00 večerinka Salnavas kultūras namā kopā ar tautas mūzikas vecmeistariem un pārnovadu kapelām. Pasākums pie galdiņiem, labas omas uzturēšanai līdzi ņemiet “groziņu”. Ieeja bez maksas. Mīļi gaidīti muzikanti, klausītāji, skatītāji un dejotāji! Galdiņu rezervācija un vairāk informācijas: Valentīna Kirsanova, zvanot 29471359.

Tradicionālā latgaliešu kulinārija, Latgales šmakovkas tradīcijas, pastaigas un pikniks dabā, tējas spēku avoti un izklaides večerinkā – tā tiešām būs aizrautīga pavasara diena Kārsavas novadā!

 

Iepazīstot pasauli, sāc ar Latgali!

Informāciju sagatavoja

Antra Lipska

Kārsavas novada tūrisma organizatore

Komentārs par rakstu: Tūrisma sezonas atklāšana ieskandina Kārsavas pilsētas 90 gadu jubileju

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!