Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Nāc uz putnu būrīšu darbnīcu dabas parkā „Numernes valnis”

05.04.2018

Kārsavas novada pašvaldība un Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz Putnu dienu pasākumu “Katram savu māju!” dabas parkā “Numernes valnis”, kas norisināsies 7. aprīlī  no plkst. 11.00.

Putnu būru darbnīcā būs iespēja ne tikai uzzināt, kāda māja vajadzīga konkrētai putnu sugai, bet arī savām rokām sameistarot putnu būrīti mazajiem dobumperetājiem vai erickiņam. Izgatavotos putnu būrus dalībnieki varēs paturēt un izlikt savā īpašumā esošā mežā vai arī izlikt dabas parka teritorijā pasākuma norises dienā.

Pasākuma vadītāji būs Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas darbinieki Dagnis Vasiļevskis un Elīna Tripāne.

Tikšanās - ceļu sazarojumā netālu no norādes “Skatu tornis” pie a/ceļa Salnava – Tilža, koordinātas X-711635, Y-6304927 vai 56.83985 un 27.46979.

Darbnīcu dalībnieki tiks nodrošināti ar materiāliem, lūgums ņemt līdzi āmuru. Dalība pasākumos ir bezmaksas. Apģērbs un apavi laika apstākļiem un iešanai dabā atbilstošs. Par bērnu drošību atbildību uzņemas vecāki. Pasākuma noslēgumā - silta putra un tēja.

 

Būsim pateicīgi, ja līdz informēsiet par dalību pasākumā, lai sarūpētu būriem nepieciešamos materiālus. Pieteikšanās pa tālruni 29327265, Antra Lipska, papildus  informācija Dagnis Vasiļevskis, mob.tel. 26112686, Elīna Tripāne, mob.tel. 29346006.

Pasākums tiek organizēts projekta “Iepazīsim, lai nosargātu!” ietvaros, to finansē Latvijas vides aizsardzības fonds un atbalsta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

 

Antra Lipska

Kārsavas novada tūrisma organizatore

Komentārs par rakstu: Nāc uz putnu būrīšu darbnīcu dabas parkā „Numernes valnis”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!