Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Notiks Imanta Kalniņa dziesmu koncerts „Dziesma, ar ko tu sācies?”

16.01.2018

Sestdien, 27.janvārī, plkst.17.00 Latvijas Universitātes (LU) Lielajā aulā notiks Imanta Kalniņa dziesmu koncerts „Dziesma, ar ko tu sācies?”.

Šogad Imantam Kalniņam apritēs 77 gadi. Komponista mūzika ir ne tikai brīnumskaistas melodijas, kurās ievīta lieliska dzeja, bet tā vienlaikus ir arī ļoti svarīga Latvijas kultūras vēstures sastāvdaļa. Vairākas paaudzes savu mūzikas mīlestību un patriotisko izjūtu auklējušas, klausoties Imanta Kalniņa kompozīcijas.

 

Koncertā „Dziesma, ar ko tu sācies?” muzicēs LU absolventu koris "Jubilate" (mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Juris Kļaviņš, kormeistari Guntars Felsbergs un Andris Mockus, koncertmeistare Ilze Dzērve), solisti Uģis Roze un Katrīna Paula Felsberga, kā arī bērnu koris „Omnes” (diriģente Aija Kukule), Koncertā piedalīsies arī Aivars Gudrais (ģitāra), Arnis Roze (basa ģitāra), Armands Leja (taustiņinstrumenti), Sebastians Macats (perkusijas) un Justīne Alise Rozentāle (flauta). Koncertu vadīs Liene Jakovļeva.

 

Klausītājus gaida tikšanās ar ļoti zināmām un iemīļotām Imanta Kalniņa dziesmām, skanēs teātra mūzika, dziesmas no kinofilmām, mazāk dzirdēti opusi, kā arī fragmenti no oratorijas „Dzejnieks un nāra”.

 

Savukārt bērnu koris „Omnes” atskaņos Imanta Kalniņa dziesmas no multiplikācijas filmām „Kabata”, „Zaķīšu pirtiņa” un „Laimes lācis”, tāpēc koncertā gaidīti arī mazie klausītāji.

 

Biļešu iepriekšpārdošana „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena 4 EUR. Stundu pirms koncerta biļetes varēs iegādāties LU vestibilā.

 

 

Plašāka informācija

Guntars Felsbergs

Latvijas Universitātes absolventu kora „Jubilate” kormeistars

 

 

 

 

Komentārs par rakstu: Notiks Imanta Kalniņa dziesmu koncerts „Dziesma, ar ko tu sācies?”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!